Diskuze ke křeslu pro hosta

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Kayro, díky za návrh. Ale myslím, že Křeslo pro hosta je správný název proto, co to obnáší. Ale pokud bys měl nějaký nápad pro ,,Hádej kdo jsem" a vymyslet k tomu pravidla nebo nějaký popis, aby se vědělo, co to je, klidně to můžeš na fóru zkusit! ;)
 

DeletedUser11317

Host
Poznámka pod čarou: Dost špatně se ptá někoho o kom vlastně nic nevím, nevšimla jsem si této hráčky ani ve hře ani na fóru. Pro příště by možná bylo vhodné alespoň jednou větou představit pozvaného hráče/hráčku, případně uvést důvod proč byl/a do křesla pro hosta pozván/á. Jestli to mělo být to, že je to žena hrající FoE, tak to mi nepřijde moc nosné pro rozhovor.

Ahoj netopirek,

děkuji za tvůj názor. Nicméně Křeslo pro hosta vzniklo právě proto, abyste pozvaného člověka poznali :) Myslím, že je úplně jedno, proč zrovna tento host byl do křesla pozván. Hlavní myšlenou je, že každý host (hráč) je originálním jedincem a postoj ke hře je jiný než u ostatních. Co se týče otázek, neviděla bych v tom problém - zeptejte se sami sebe, proč zrovna FoE, co se vám tady líbí, nebo naopak nelíbí a pak se můžete zeptat ostatních, jaký mají názor na danou problematiku :) A vůbec nevadí, že toho člověka neznáte, vždyť o tom to je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Vím, že je to mimo ale nedá mi to nereagovat. Pokud bych chtěla znát názor ostatních na nějaký aspekt hry (postoj ke hře, co se líbí/nelíbí) tak založím téma v krčmě a dozvím se různé názory na dané téma. V případě zvaných rozhovorů (což křeslo pro hosta podle mě je) je účel dozvědět se odpovědi na otázky od konkrétní osoby která by měla být něčím zajímavá (vybízet k dotazům). Pokud nevím čím je host zajímavý tak se zeptám buď všeobecně nebo vůbec.
 

DeletedUser

Host
Dík za přesun. Teď můj příspěvek nedává smysl vzhledem k tomu že jsem reagovala na příspěvek caramels (příspěvek #6 sekce otázky pro vodnar). Proč není přesunut i její příspěvek který také neobsahuje otázku? Chápu, že vzhledem k tomu, že reagovala na můj příspěvek (příspěvek #5 sekce otázky pro vodnar) je to obtížné protože potom by její příspěvek působil stejně hloupě jako teď ten můj. Další řešení by bylo přesunout všechny tři ale to by zase tady byla otázka pro vodnar.
Takže nejlepší řešení by bylo pokud by se můj první příspěvek zkopíroval nebo do příspěvku caramels přidala citace té části bez otázky na kterou reagovala. Potom by všechny příspěvky dávali smysl a drželi se sekce.
 

DeletedUser11317

Host
Netopirku, stejně tak jsi mohla položit otázku v otázkách pro vodnar a tady napsat své pokračování - tvou poznámku pod čarou, na kterou jsem reagovala. Alespoň bychom se vyhnuli těmto problémům, které s přesunem nastaly. Můžu tedy udělat jen to, že přesunu svůj, doplním ho o citace a bude vyřešeno. Nerada bych ale dělala diskuzi tam, kde nepatří. A stejně tak i nyní, tvůj příspěvek o přesouvání témat, které nedává smysl, je také už mimo téma této diskuze.

V případě zvaných rozhovorů (což křeslo pro hosta podle mě je) je účel dozvědět se odpovědi na otázky od konkrétní osoby která by měla být něčím zajímavá (vybízet k dotazům).

Neviděla bych to tak černě. Každá osoba je něčím zajímavá, proto bych hráče, které neznám, neshazovala tím, že o nich prohlásím, že jsou nezajímaví. Ano, možná to nevybízí k dotazům, ale není nutné, abyste je psali. Dávám vám jen možnost se zeptat, kdyby vás opravdu něco zajímalo. A tím samozřejmě se i obohatí rozhovor, za což jsem ráda.
 

Kayro

Znalec
Jsem mimo tema uplne ztraceny v presunech, muze s tim nekdo neco udelat? :) Jinak mam na kreslo uplne stejny nazor jako Netopyrek.Neni to naprosto nic proti vodnar je konec koncu z naseho cechu ale radeji bych v kresle videl lidi z fora o kterych jsem si udelal behem casu nejaky obrazek z jejich prispevku a je pro mne zajimave sledovat jak moc jsem se spletl :)
 

DeletedUser

Host
Potěšilo mě jak jste vyřešily problém s přesuny.

Jinak naprosto souhlasím s Kayrem že do křesla by mohli být zváni lidé z fora kteří již prostě mají nějakou historii a ostatní o nich mají nějaké povědomí.

Carameels: Měla jsem pocit, že účelem křesla pro hosta je aby se hosta co nejvíce ptali ostatní hráči.

Zárověň jsem nikdy nechtěla napsat ani nepřímo naznačit, že vodnar je jako osoba nezajímavá (Pokud si mé příspěvky tak vyložila tak se jí za to omlouvám). Jen opakuji co jsem již jednou psala, že je to pro mě naprosto neznámá hráčka FoE (nevšimla jsem si ji ani ve hře ani zde na foru).
 

DeletedUser7085

Host
Ano, pravdou je, že se vedly dlouhé diskuze o tom, zda osobní fotku ano, či ne. Nakonec však bylo rozhodnuto, že ne. Přece jen internet není zrovna soukromé místo a myslím, že by hráči i členové týmu byli neradi, kdyby se někde objevila jejich fotka, která by je jakkoliv ponižovala či zesměšňovala.

ohledně tohoto tvrzeni bych podotkly zda někdo chce vidět tváře tak ať pořádá srazy já již byl na několika, ne jen z FoE, ale třeba z grepolisu. ale sjou to převážně srazy jednotlivých cechů nebo aliancí. Takže bych taky nedával fotku.
 

Svatej

Legenda
Moderátoři fóra mažou otázky v tématu "křeslo pro hosta" dle své libovůle? :D Právě jsem si tam četl jedno docela závažné obvinění na CZ support (respektive na hlavního supportéra) , pak refresh a šup, už tam nic nebylo....:rolleyes: To skoro vypadá že se někdo snaží něco ututlat a zamést pod stůl :p
 

DeletedUser11317

Host
Lorde, příspěvek jsem smazala já, ale není to pro to, že chci něco zamést pod stůl, není ani co. Je to z toho důvodu, že stejně jako pro hru, tak i pro fórum existují pravidla, která by se měla dodržovat. Zveřejňování konverzace se supportem patří mezi vážné porušení těchto pravidel. A i když už Zoyd není hlavním supportérem, v době, kdy konverzace byla evidována, byl členem FoE týmu a tudíž se pravidla vztahují i na tohle. Samozřejmě pokud se někomu postup supportu nelíbí, má právo si stěžovat, ale ne veřejně na fóru zveřejňováním konverzací.
 

Svatej

Legenda
Dooobře :)) Věta: Pokud si někdo chce stěžovat na support, má na to právo, ale ne na našem fóru zveřejňováním důkazů. se mi líbí.:D:D:D
Ale jo... promiň za to nařčení, samozřejmě na to mazání máš právo... jen mi celá ta situace přijde neskutečně vtipná :D
 

DeletedUser11317

Host
To je subjektivní :)
Pokud hráč dostane za podvodné hraní ban a nelíbí se mu to, samozřejmě si bude stěžovat na support kudy chodí. Ať tak činí. Tady se jedná pouze o zveřejňování soukromých konverzací, taková jsou zkrátka pravidla :) Co se týče mazání, neholduji v tom. Mnohem radši bych tady měla příjemnou atmosféru. Když už ale tato situace nastane, musí se na to brát zřetel. Znovu opakována fráze, že tady mohou hrát i děti, je bohužel v tomto případě nutná a je třeba přecházet nevhodnému vyjadřování tímto způsobem.
 

DeletedUser3139

Host
Tak mi dorazila zpráva, že konečně bude rozhovor s Wavrem. Jen mi tak nějak není jasné, jak to bude fungovat, když to má být online.
1. To budu muset poslat otázky znova?
2. Bude to v češtině?
3. Budou zodpovězeny všechny položené otázky?
 

Dan 77

Veterán
Á, ani jsem tehdy nevěděl, že dávám stejný dotaz duplicitně.
Každopádně celý den uběhl, zítřek za branami a vrátíme se většinou až zítra odpoledne nebo až bude po všem - no a na dotazy nebylo ani v jednom z témat odpovězeno. :(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3139

Host
Jak tak koukám, tak jsem asi první, kdo se kouknul a reaguje na záznam rozhovoru s Wavrem. Bohužel,musím se omluvit všem, představte si že trpím vážnou duševní poruchou, protože jsem vážně věřil, že na mnou položené otázky dostanu i odpověď. Nestalo se tak. Dám si tabletku na uklidnění a půjdu dělat něco užitečnějšího, než poslouchat možná ano, nebo i možná taky ne apod. Jen ještě drobnost. Ta kvalita nahrávky ve mně okamžitě vzbudila vzpomínku na ,,vysoce kvalitní" telefonní spojení za komančů. Ani jednomu z aktérů nebylo pořádně rozumnět. Wavro měl navíc ozvěnu, jako kdyby byl ve studni. No nic, takže odpovědi nebyly, vím co před tím a taky mi konečně docvaklo, proč všichni, včetně mně, odpovídali písemně a snažili se odpovídat odpovědně a věcně. To Wavro neudělal ani v jedné odpovědi, tedy než jsem to nervově nevydržel a vypnul. I bych poděkoval, tedy kdyby bylo za co.
 

Svatej

Legenda
No já tu hrůzu slyšel bohužel naživo... kvalita někde na úrovni 12. letého let´s playera minecraftu.
To že by se "moderátor" zeptal na nějaké palčivější otázky, které by Wavrovi nemuseli být příjemné jsem ani nečekal, na druhou stranu jsem ani nečekal podlézavý styl rozhovoru (ze strany "moderátora")
Za mě dislike a to pořádnej. :mad::mad::mad::mad:
 
Nahoru