Diskuze ke Krčmě přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ruda80

Dopisovatel
Zdravím, krčma mi přijde celkem zábavná a mám dotaz k dodatečnému tahu v expedicích: jaký má význam dokupovat 4. tah na 30 a 60 minut, když za 15 minut v pohodě zvládnu zahrát všech 8 žetonů a další mi naskočí až za hodinu?

Já to vidím spiš tak že pokud bych měl hrát 8 žetonů jenom pomocí vyjednávání, tak by ze měl byl žebrák co se týká surovin.
 

peepee77

Veterán
Tak pokud chce člověk hrát mírovou cestou musí tomu samozřejmě přizpůsobit město. nebudou na to stačit 2 výrobny :))
 

Svatej

Legenda
To sice ano, i tak je to ale zatracená ztráta všeho. (říká člověk, který vykoupil 98% provincií od raného středověku až do konce ledovky)
Vyjednávání v expedici.... podívejte, jsem v Zítřku, bonusy 66/57 a expedici jedu vojensky až do konce.... Když to zvládnu já...;)
 

peepee77

Veterán
Já neříkám, že se to nedá, ale jsou hráči co to prostě vyjednávat chtějí a ti pak musí mít dostatečný přísun zásob. Toť vše co jsem chtěl podotknout. Já sám jedu expedice taky výhradně vojenskou cestou.
Ikdyz teď na C občas něco vyjednam. jsem v pokroku bonusy mám sice dost vysoký, ale ty jednotky mi nikdy nesedly. Takže občas se uchylim k jednání :-D
 

DeletedUser11297

Host
Tak dá se to i kombinovat. Mapu území zásadně řeším vojensky, ty surovinové poplatky jsou šílené. Ale expedici řeším mírumilovně. Sice to ve výsledku také není nejlevnější, ale rozhodně lépe utáhnutelné, než mapa.
 

DeletedUser13913

Host
Mám dotaz.Jakpak to ,že se mi při návštěvě krčmy u někoho objeví ,že jsem dostala stříbrňáky a u někoho ne e? Je to podle toho jestli mně také navštívil? Nebo podle čeho se určuje u koho dostanu u koho ne :)
 

Arthoris

Odborník
Je to teďkom od 1.90
Když vstoupíte do Krčmy přátel svého přítele, máte šanci, že dostanete 5 Stříbrňáků.
 

peepee77

Veterán
Procentuelní šance, že získáš stříbrnáky je 20%
Vylepšováním krčmy se může počet stříbrných zvýšit až na 30, vylepšování je zatím na beta serveru
 

DeletedUser11297

Host
No co koukám, tak těmi vylepšeními hodně zlepšili krčmu. Nejen, že po vzhledové stránce bude vypadat lépe, ale vylepšení dávají i bonusy. Jak už píše peepee, vylepšení podlahy bude zvyšovat šanci na poměrně velký zisk stříbrňáků. Vylepšení tácku zvyšuje příjem stříbrňáků o 2% (max 10%) a vylepšení ubrusu dává návštěvníkům šanci na nalezení forge bodu (1%, max 8%). To se mi hodně líbí, to budou lidé navštěvovat ještě více, než doteď. :)
 

DeletedUser13913

Host
Vylepšení se mi moc líbí.Už se mi zadařilo i získat jeden FB :D a stříbrňáků navíc také dost.Povedlo se vám to :)
 

Kayro

Znalec
Krcma me nechala koupit tah navic do expedice ktera uz zkoncila,ani nevim jestli jsem jeste prekvapenej.
 

peepee77

Veterán
Krcma me nechala koupit tah navic do expedice ktera uz zkoncila,ani nevim jestli jsem jeste prekvapenej.
Promin, ale proč kupuješ pokus navíc když expedice neprobíhá? Nechápu důvod proč to vůbec zkoušet. Na druhou stranu v tom nevidím chybu. Je to prostě "zboží" který je v krčmě dostupný 24/7 pokud na něj máš dost peněz. Stejně jako vše ostatní
 

Kayro

Znalec
No to je vec nazoru.Me neprijde normalni prodavat vylepseni na vec ktera momentalne ani neexistuje.
 

Arthoris

Odborník
V každém případě je to nelogické prodávat nějaký prvek, který se využívá v něčem, co není aktivní. Prostě by to v té době mělo být nedostupné. Jasně, když ta CE skončila, tak to kupovat hráč nebude, ale někdo, kdo CE začíná hrát, a neví, kdy končí, tak si to klidně koupit může. A pak když najede do CE, tak zjísti, že skončila. Prostě takoví hráči se najdou. Ale spíš jde o to, že to je trochu nelogické. Přičemž tvůj argument peepee je opodstatněný, takže to záleží na Innu jestli tohleto třeba vyřeší.
 

DeletedUser11297

Host
Tak na beta fóru tvrdijou (ano, je to slovo, ta červená vlnka pod ním lže :D), že opravili problém s neaktuálnosti ikonky židle. Nechme se tedy překvapit, jak to pojede.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru