Diskuze ke Krčmě přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8654

Host
Krčma se mi líbí, ale přijde mi nespravedlivá. Já u toho sedím často a na přátele klikám i několikrát denně, abych u nich byl, ikdyž zrovna mají plno. Ale jakou já mám kontrolu, že mě ti přátelé navštíví taky? Já tedy pomáhám jim, ale jestli oni pomůžou mě, je ve hvězdách... To bych si musel psát obsazení hospod kdo mě navštěvuje a kdo ne.
 

RomanS24

Člen
Krčma se mi líbí, ale přijde mi nespravedlivá. Já u toho sedím často a na přátele klikám i několikrát denně, abych u nich byl, ikdyž zrovna mají plno. Ale jakou já mám kontrolu, že mě ti přátelé navštíví taky? Já tedy pomáhám jim, ale jestli oni pomůžou mě, je ve hvězdách... To bych si musel psát obsazení hospod kdo mě navštěvuje a kdo ne.
Souhlasím chtělo by to aby hráč byl informovan a takový přátele ktery nemotivujou a nebo nenaštěvujou tak vyhodit. takhlenc se dá řidit jen podle motivace
 

DeletedUser12887

Host
Tohle by nebylo asi úplně jednoduché jak se zdá...prave kvůli tomu ze každý nemá čas vracet nebo vybírat každých 24 hodin.
Celkove asi zase proč to úplně hrotit..
Každopádně to že někdo navštívil hospodu a posléze navstivil krcmu pratel by se melo zohlednit podobně jako vraceni pres ikonku pomoc v radnici...
Jinak vyhazovat každou chvíli někoho kvuli tomu ze zrovna neměl možnost vybrat ze stolu stribrnaky mi prijde trochu uhozeny...
 

Haspro.TR

Turista
Hospoda jako taková mi nevadí, některé bonusy mi připadají zbytečné, ale to může být jen můj názor. Jiné bonusy zase pro můj styl hry mohou být přínosné (zlepšení útoku nebo tah navíc při vyjednávání pro III. LVL expedice určitě potěší).
Co jest však největším problémem je to nesmyslné klikání na hospody pořád dokola bez možnosti zjistit, zda jsem tam už byl nebo ne. Také to dělám tak, že zároveň hráče, u kterého jsem se posadil, hned namotivuji. Ale jelikož mám v kamarádech i lidi z cechu a sousedy, tak pokud jsem nebyl v hospodě, nemohu je motivovat, jinak bych ztratil přehled o hospodě.
Ideální postup (dle mého názoru):
hospoda kamaráda je volná, lze si sednout - tlačítko hospody vysvícené
hospoda kamaráda je plná, nelze si sednout - tlačítko hospody je šedé a nefunkční
už jsem kamaráda navštívil - tlačítko úplně zmizí, objeví se znovu za 24 hodin.
V tu chvíli to má smysl. V opačném případě je to obrovská ztráta času a proto to spoustu hráčů demotivuje a spousta lidí to odsuzuje.
 

DeletedUser9906

Host
Naprostý souhlas, pokud s těmi tlačítky něco rychle neudělají, skončí to celé bžundou. Jinak nevím, proč by nemohla být v historii radnice i historie hospody, stejně jako je historie motivací.
 

DeletedUser2273

Host
V porvom rade krcma mala prilakat nove hrace na foe.Po druhe ma pomoct hlavne slabsim a novsim hracom.A o obchodovanie by som sa nebal ak mal hrac co ja viem 10 priatelov,tak teraz ma minimalne 80. cize obchod sa da urobyt. Neviem co sa stale stazujete.Hraci co zacali hrat teraz alebo v nedavnej buducnosti to maju lahke.Ja si pamatam ked som zacal,to bolo hranie,ziaden bonus,ziadna Vb a podobne.Teraz prisla aj obrana proti utoku a rabovaniu. Foe ide vpred a som rad,ze vyvoj nestagnuje.Povedzme si popravde kto by hral stale to iste,takto to ozivuju a mne sa to paci
 

DeletedUser3034

Host
jen je nedomyšlené,že si musím dát do přátel i spoluhráče z vlastního cechu:-(((((
 

DeletedUser11297

Host
Asi tak. To že si je tam chceš dát neznamená, že musíš.
 

DeletedUser12994

Host
TA hospoda je hodne nedomyslena..
Jak jste tu uz psali:
1) nevidim zda jsem tam uz byl
2) nevidim kdo u me byl (pokud si to nebudu psat nekam bokem)
3) aktivoval jsem si 60% navyseni pro vyber penez, normalne vyberu z baracku 14000 a potom jsem vybral 16000, coz je jen nejakych 14%. Takze oni to pocitaji asi ze zakladu te budovy, coz je teda pekna podpasovka.. protoze zaklad baracku je 2420, takze navyseni o 60% je teda opravdu smesne
 

DeletedUser11297

Host
Ad 3) To není podpásovka, to je samozřejmost. To by se potom sbíraly peníze jedna radost.
 

RomanS24

Člen
Mě osobně se krčma líbí od začátku je to něco novýho na co se do hry člověk může krom eventu těšít. nováčkům a nejen jim to pomuže s bonusem na mince i na kladívka,pomáhá to s urychlením stavby což sem již ocenil. nováčkům pomuže hlavně ta podpra armády at při utoku nebo obraně.
Za mě osobně se krčma povedla jen škoda že třeba nedava i 15% nebo i víc % ze zboží co se vyrobí. Sice musíme mít plno přatel a židlí v krčmě,ale co za některy z bonusů to stojí. a hlavně menší rada pro nováčky dělejte nejdžív židle a pak teprve přemejšlejte za co utratit stříbrnáky
 

DeletedUser8654

Host
Ještě dotaz, nešlo by dát notifikaci na mobil, jako chodí ukončená výroba nebo plný zásobník fb, že mám plnou hospodu? :)
 

Ruda80

Dopisovatel
taková technická otázka.
Pokud mám někoho ze sousedů v přátelích tak se ikonka na útok změní na ikonku hospody
Pokud ale mám v přátelích někoho z cechu tak tam nic není.

To tedy znamená "pokud mám někoho z cechu v přátelích tak vlastně není přítel. (nemá ikonku)
Upřímně u sousedů se dá ohlídat ten čas podle M/Z pokud nemají obsazeno, u spolubojovníků ne (teda pokud nemá někdo sloní pamět, nebo to vypsaný na kusu papíru.
 

DeletedUser11297

Host
Nevím jak ty, ale já projíždím hospodu přes přátele, ne přes sousedy, případně cech. Třeba toho, že se ikonka změní u sousedů z mečů na židli jsem si všiml až teď díky tobě.

Ale tak nějak vlastně nevím, na co se ptáš. Píšeš technická otázka, přitom žádná nezazněla.
 

Ruda80

Dopisovatel
Ta technika otázka by mohla znít třeba takto

" proč musí být limitována ikonka hospody jinou ikonkou"?
¨
Je po technické stránce těžké jí přidat i tam kde nemá co nahradit?

Nebo to nikoho nenapadlo, že by někdo mohl mít v přátelích i spolubojovníky z cechu?

Jinak ano nejdřív procházím přátele a teprve sousedy a cechovní.
Jenom v tom zatím nemám takovej pořádek aby to vždy souhlasilo přesně na čas s M/Z u všech.
na jeden zátah za den.
 

DeletedUser11297

Host
Ale ona jinou ikonkou limitována není. Buď máš souseda v přátelích a tedy u něj máš i židli. Než se zavedla hospoda, byla na tomto místě možnost ukončení přátelství (to ale stále můžeš ukončit kliknutím na avatara). Nebo souseda v přátelích nemáš a tedy u něj ani nebude židle.

Jak už jsem psal, přijde mi nepraktické navštěvovat hospodu přes lištu cechovníků. Jediný důvod, který mě napadá je, že bys mohl motivovat cechovníky, ke kterým nemůžeš do hospody přijít, jelikož asi většina hráčů používá systém židle+pomoc. Uvidíme, nějaké změny se ohledně krčmy chystají, takže třeba to do nich zahrnou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru