Diskuze ke Krčmě přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8015

Host
Abych si pamatoval, komu jsem zasednul za stůl, tak na beta verzi to dělám tak,
že ke komu zasednu za stůl, tak toho hráče, zároveň namotivuju nebo zušlechtím
tlačítkem pomoc. Takhle, alespoň nemusím stále dokola zkoušet všechny hráče,
kdo má volný stůl. A ty co nehrajou, tak ty si pamatuju, protože neaktivní hráče
mám stále stejný.Tak vím, co můžu od nich očekávat (spíš neočekávat)...
 

DeletedUser8622

Host
jj..nebetyčná hloupost..poslední dobou ty "hlouposti" vypouští čím dál tím víc..
a není to jen tady,ostaní hry se také nedají zahanbit..)
 

DeletedUser9300

Host
to je klikání do zblbnutí, nedošel jsem ani do půlky přátel a mám toho plný zuby, nebudu to dělat, sice tím asi přijdu o přátele, ale tohle fakt dělat nebudu. chválím, že chtějí oživit hru, ale za mě má tohle spíš opačný efekt. Když si budu chtít zapnout hru, představím si, jak budu muset dlouho jen bezmyšlenkovitě klikat do zblbnutí a od hry mě to spíš odradí než aby mě to přilákalo.
 

Karol19097

Turista
Ach jo..vážně klikat do zblbnutí..mohli by to aspoň upravit jako u tlačítka "pomoc" (uvést čas,za jak dlouho zas můžu do hospody,aniž bych ji musela navštívit), aby člověk nemusel prolézat mezi 140 lidma, u koho už byl a u koho ne..stačí, že musí prolézt,aby zjistil, že jsou plné židle.. Hovaďárna.
A od včerejšího večera mi nejde ani odebrat kohokoliv z přátel..dám "odebrat" a sekne se celý FoE..
 

DeletedUser12225

Host
je neuvěřitelné, jak dokážou vcelku ne tak špatný nápad pokazit... ať už jde o toto:
vážně klikat do zblbnutí..mohli by to aspoň upravit jako u tlačítka "pomoc" (uvést čas,za jak dlouho zas můžu do hospody,aniž bych ji musela navštívit), aby člověk nemusel prolézat mezi 140 lidma, u koho už byl a u koho ne..stačí, že musí prolézt,aby zjistil, že jsou plné židle..

nebo o otravné zprávy na chatu (které si myslím a doufám do 3 dnů trochu zmizí) atd.

prostě fajn nápad ztroskotal na jeho provedení...
 

DeletedUser12151

Host
zpravy nezmizi a jeste to dostane grady, kazdou zpravu kterou napises na global bude nasledovat 20 zadosti o pratelstvi :D je to hovadarna jak uz tu nekdo psal, pod to se podepiu a take pod to,ze bezmyslenkovite klikat muzu u tetrisu a nebo jine jednoduche hry,ktera mi pride zabavnejsi nez klikat na piditalcitko navstevy a nedej boze se prekliknes do mesta a musis zpet..ukazatel kolik je tam lidi casem zmizi, ten problem uz tam je od bety a vedi o nem,stejne to s tou chybou poslou na ostre svety..pocitam,ze to bude ignorovano vetsinou stejne jako honba za pokladem...haleluja blbinam, je videt,ze nemecko ma bliz k Bruselu :D
 

DeletedUser12655

Host
Nešlo by prosím poté, co úspěšně u někoho zasednu ke stolu, deaktivovat to tlačítko? Protože oklikávat 70 přátel furt dokola, přičemž se po každém "kole" zvyšuje pravděpodobnost, že u daného jednoho hráče už jsem někdy ten den popila, děsně žere čas a je to demotivující.
 

DeletedUser8015

Host
Přečtěte si můj příspěvek č.21, myslím, že je to dobrá rada, pro to, jak se příště neuklikat k smrti...
A až se ten stůl rozroste na dalších 10, 12, 16 atd. židlí, tak si zase budete stěžovat, že si k vám nejde
nikdo sednout a že máte pořád prázdno za stolem...
 

DeletedUser8605

Host
no mě spíš trápí ten až dle mě úchylnej vzhled budovy samotný, to jako má být krčma ??? to už ta krčma z bronzovky vypadá milionkrát lépe :-( asi nějakej grafik co v životě nevylezl z baráku a neviděl žádnou krčmu :-( kam ten svět spěje :-(
 

DeletedUser2298

Host
Jak už tu bylo zmíněno.. dokud nebude graficky odlišeno navštívený - nenavštívený přítel a tím i použití jeho taverny.. tak do té doby budu s klidným a vědomím tuto "fičuru" ignorovat.. Je to stejné jako kdysi dávno oklikávání lidí přímo ve městě při M/Z... což byl neskutečný opruz a proto byla zavedena fičura "pomoc" na automatickou M/Z a oni udělají zas krok nazpět.. chjo...
 

RomanS24

Člen
Krčma je zajímavá věc ale má i několik nevyhod první je ta že počet přátel co mužu pozvat je 80 a celkem mít 140 přátel. možna by to chtělo zvětšit pozvat 140 přátel a mít celkem 200 přátel.
další nevýhoda je ta že se v historii radnice neukazuje kdo si kemě do krčmy sednul. protože spousta lidí chce přátelé a pak si nesednou ani jednou do krčmy i když vy k nim ano.
 

DeletedUser8605

Host
to si jako děláš srandu, že ti nestačí 140 přátel ??? to máš na to vybírání už robota, nebo jen sedíš u kompu a klikáš ? vím, máme už přístup i přes mobilní zařízení, ale to myslíš, že ikdyž by jsi měl možnost těch přátel mít milion, že deně se ti jich tam posadí milion ????
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Já bych se zvýšením počtu přátel souhlasil. I když z jiného důvodu... Čím víc M za den, tím víc svatyní znalostí bych si do města mohl nacpat... čert vem knajpu O.- čili, jsem PRO :D
 

RomanS24

Člen
to si jako děláš srandu, že ti nestačí 140 přátel ??? to máš na to vybírání už robota, nebo jen sedíš u kompu a klikáš ? vím, máme už přístup i přes mobilní zařízení, ale to myslíš, že ikdyž by jsi měl možnost těch přátel mít milion, že deně se ti jich tam posadí milion ????
kliknout na pomoc trva max 10sec takžen tě klikani přatel,cechu, a sousedu trva max 15minut. takžen 200 přatel by nebyl problém
 

Svatej

Legenda
Jsem si to právě změřil, za 10 sec stihnu odkliknout 5 přátel a ještě přejít na dalších 5 přátel.
Takže 140 přátel trvá přes 4 a půl minuty
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Co tak misto blbin opravit CV, krcma je dobra pro zacatecniky a fanatiky co nemaji nic jineho na praci a hraji foe 8 h denne, dejme tomu, ze 8 spi a zbytek je v praci :) tomu rikam naplnujici zivot
 

RomanS24

Člen
Zdravím,¨mám dotaz ohledně obchodování v krčmě. Aktivoval jsem si podporu zásob na 4 hodiny a chtěl jsem si aktivovat ještě podporu mincí ale to již nelze a celou dobu mám na obrazovce tu kravinu s aktivací podpory zásob která mě nutí za diamanty koupit navýšení. Takže může být aktivována jen jedna podpora? To budu 4 hodiny čekat dokavaď ta kravina nezmizí? Nemůže ten odpočet s aktivní podporou zásob být někde rohu?
během ty doby ti budou vyrobny kladívek davat podporu o 20% víc než davaj obvykle. a ta doba je 4hodinova
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru