Diskuze ke Krčmě přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13913

Host
tak jsem dnes přišla na to ,že ubrus na to ,jestli budu mít FB nebo ne ,nemá vliv....dostala jsem dva na návštěvě u hráčů ,kteří měli ten nejzákladnější ubrus.U těch luxusních ani nic.A není to poprvé.Tak jak je to s těmi ubrusy? Zbytečně jsem utrácela za hezký :p:D
 

DeletedUser7728

Host
Omyl! Burgunda na stole přitahuje FP jako vosy na med a hlavně svědčí o aktivitě hráče! Původně jsem si myslel, že budova je zbytečná,než přidalo IG Farben možnost FP. Navíc v případě válečného stavu, stává se další takticko-strategickou jednotkou. Běžně tavernu používám na CEX+1 na 15 min. v posledním L3, kde šetří démanty mé ;) Od doby, kdy klikárna to už není, padá min.3-4*FP denně a max.je kolem 7*FP (mám 140*přátel) v budově mimo mé podhradí (v nižších érách požehnání Boží jest). Krom info z radnice je ubrus rychlým signálem aktivity hráče, čímž můžu rychleji neaktivní vysílat do kosmu a dát šanci aktivním ;)
 

DeletedUser13913

Host
willy2 tedy přiznám se ,že jsem se úplně nad tvou odpovědí musela zamyslet :D , tak jednoduše řečeno říkáš ,že ubrus je tedy dobře mít hezký ?
 

peepee77

Veterán
Ano, akorát to jestli získáš bod nezaručuje ubrus tvůj, ale spoluhráčův.
A to "ZARUČUJE" taky píšu špatně. Je tam prostě nějaká procentuelní šance, že bod získáš, ale neznamená to, že ho dostaneš vždy. U každého posazení v krčmě která má na stole ubrus máš 1% - 8% šanci na zisk bodu ( podle typu ubrusu ). Ale taky 100x nemusíš dostat nic a potom 20x za sebou můžeš.
 

DeletedUser13913

Host
peepee77 jj to jsem pochopila že ne můj....já jen abych nalákala hráče aby ke mě chodili ,tak chci mít krásný ubrus.Ono mně překvapilo ,že u hráčů s luxusním ubrusem jsem nedostala nic a s obyčejným hned dva body po sobě.
 

Joule

Turista
Mám dotaz - standardně lze mít v krčmě aktivovaný pouze jeden bonus, ale za diamanty to nabízí možnost odemčení dalšího. Po zaplacení bude ten druhý slot dostupný pořád, nebo se platí pokaždé když chci mít dva bonusy? Lze mít aktivované dva stejné bonusy? Např. 2x 30% útočný bonus
 

DeletedUser13384

Host
bohuzel na obe otazky je odpoved NE. 50 dia platis uplne pokazde za druhy bonus.
dokonce nemuzes mit ani dva bonusy ze stejne vetve, treba 30 a 20 procent do utoku
 

Kayro

Znalec
Misto bohuzel bych napsal nastesti, hra by se zmenila na pay to win a to asi nikdo nechce.
 
Naposledy upraveno:

Joule

Turista
Myslím, že jednorázových 50 diamantů by to na pay to win nezměnilo, takové množství seženeš přímo ve hře skoro na každém rohu :-D Naopak když musíš těch 50 zaplatit pokaždé, je to tomu modelu mnohem blíž, protože si to můžou dovolit opravdu jen platící hráči...
 

Kayro

Znalec
Pokud si neco muzes koupit za diamanty a zaroven i za prijatelnou cenu v stribrnakach tak to jeste jde, ja myslel spis kdyby se jeden bonus koupil za stribrnaky druhy za diamanty a jeste se to scitalo.Pay to win jak vysity :)
 

Anti Bílý

Psavec
Stačí si jako zaplacený bonus dát nějaký dlouhý a první bonus bude přístupný celou tu dobu.
Třeba zrychlení stavby je snad na 3 dny.
 

Ažmilid

Turista
Ano, akorát to jestli získáš bod nezaručuje ubrus tvůj, ale spoluhráčův.
A to "ZARUČUJE" taky píšu špatně. Je tam prostě nějaká procentuelní šance, že bod získáš, ale neznamená to, že ho dostaneš vždy. U každého posazení v krčmě která má na stole ubrus máš 1% - 8% šanci na zisk bodu ( podle typu ubrusu ). Ale taky 100x nemusíš dostat nic a potom 20x za sebou můžeš.
Zdravím, může prosím někdo z podpory potvrdit/vyvrátit tvrzení, že pravděpodobnost získání FB se počítá podle ubrusu hráče, kterého navštěvuji a nikoli ubrusu mého? Celou dobu nějak žiju v iluzi, že mého. Pokud podle protihráče, nic se neděje, jen je třeba trochu upravit taktiku a intenzivněji probírat neaktivní přátele. Díky
 

Svatej

Legenda
Azmilid1: potvrzuju tvrzení, že záleží na ubrusu hráče kterého navšštívíš. :) Tak to je od zavedení upgradů krčmy...;)
 

Ažmilid

Turista
Neplánuje prosím vývoj nějaké rozšíření toho, co lze pořídit za stříbrňáky z krčmy? Nehraju CVC a neútočím na sousedy, takže jediné, co kupuji, je tah navíc v CE. Po kompletním upgradu krčmy se mi stříbrňáky povážlivě hromadí .... Díky
 

Svatej

Legenda
Pokud vím tak zatím nic takového v plánu není. ;)
Osobně podporuju možnost aby se za stříbro daly kupovat FB....:D

Ideálně 50 stříbra za 1FB :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13678

Host
Uvítal bych, když si v krčmě koupím čtvrté pokusy na hádání na 15 minut, aby byl ubíhající čas vidět také v Expedici, když se jí to týká. Takhle je mi ubíhající čas na krčmě k ničemu...

Znovu bych apeloval na tuto úpravu, už z důvodu, že když se chci podívat do města kolik mám ještě času, ve většině případů je časomíra zaseklá třeba na 14 minutách. Takže k ničemu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru