Diskuze ke kulturním osadám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Já myslel těm lidem pomoct trochu ne že si mám zničit telefon kvůli tomu že nestíhá hardware

Nebo pokud je normální hlášení že systém vypne animace pak asi jo
 

dudasek

Znalec
převzato z non-cz servru:"Nepoužívám diamanty.. Mám beta město a právě jsem dokončil svou čtvrté osídlení - trvalo 10 dní 18 hodin a já jsem na tom moc nezajímal..asi to jde.
 

DeletedUser16479

Host
děkuji za objasnění...snad se jednou nebudu kochat krásnou přírodou a taky pomůžu... ten obelisk za odměnu dává ještě mín než náměstí hrdinů..a je stejně velkej..a to že se dá vylepšit?nikde není napsáno kolik to bude dávat po vylepšení...třeba příde doba kdy se bude vylepšovat i náměstí.. něco jako studánky a třeba se dočkáme i vylepšení jinejch budov...a my budem mít v báglu tu samou blbost jako sou odměny v cex ...věž vítěztví svatyně a pod... kdy se budou moci tyhle věci měnit...mám toho plnej bágl a rád bych je prodal:)

to měl chlapík na betě asi štěstí....za 10 dní sehnat 450 sekyrek... a ještě nerozšířit osadu a postavit vše co je třeba.... ale co třeba se ke konci až vyzkoumám další se sníží nároky na výzkum..zatím se z každým rozšířením zvedaj,,,uvidíme za 13 dní
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16479

Host
stejně na ně nemáš místo... ale napiš si rád ti je věnuju...no jo ale to vlastně nejde....tak víš co já je hodim do koše a ty si je pak vyndej:)))

no máš pravdu ty svatyně mám jen dvě ale těch tváří a jinejch šutrů na zkrášlení...a nehledě na ty zbytky z těch událostí..kéž by se to dalo měnit:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
jen malý dodatek k tomu jak se tu psalo, že všichni mají rovné podmínky..rozhodně nemají. Mně to hned při startu nalosovalo šutry na 5 políček, takže bych řekl, že to je podstatný rozdíl proti tomu když má někdo šutrák na jednom, případně vůbec žádném poli :D
A taky nejsou rovné podmínky pro odemykání budov...liší se počty jednotlivých surovin potřebných pro odemčení té stejné budovy. Např.na světě A potřebuju pro odemčení Totemu klanů 6 seker, 77 medoviny a 3 rohy, na světě B 11 seker, 43 medoviny, 32 rohů, na světě C 23 seker, 13 medoviny a 50 rohů. Vzhledem k tomu, že výrobna medoviny zabírá 4x3 pole, oproti výrobnám rohů a seker, které mají jen 3x3 pole, tak získat 77 medoviny nebude rozhodně stejné, jako by bylo získat 77 seker. A to ani nemluvím o farmě na výrobu vlny, která má 5x3 pole, takže zabere skoro tolik místa jako dvě výrobny seker nebo rohů. Nechápu proč nejsou rovné podmínky pro všechny a proč se ceny za odemčení jednotlivých budov tak rapidně liší :D
 

DeletedUser12887

Host
podle mého názoru to mělo být propracovanější, když nad tím přemýšlelo tolik hráčů
 

Dan 77

Veterán
stejně na ně nemáš místo... ale napiš si rád ti je věnuju...no jo ale to vlastně nejde....tak víš co já je hodim do koše a ty si je pak vyndej:)))

no máš pravdu ty svatyně mám jen dvě ale těch tváří a jinejch šutrů na zkrášlení...a nehledě na ty zbytky z těch událostí..kéž by se to dalo měnit:))
Na svatyně nebo něco, co vyrábí výzkumáky, si najdu místo vždycky. :) Kdyby se to dalo měnit, spousta hráčů by ti za to utrhla ruce, jak by ses toho chtěl zbavit. :D Prodával bys draze, ale jednou takové budovy třeba doceníš. ;)
 
Tak jsem osady zkusil také, tedy jen na jednom serveru, protože celý ten koncept mi přijde fakt nesmyslný a hru přidáním tohoto paralelního vesmíru činí značně nekonzistentní. Ovšem perlou jsou překážky na stavebních pozemcích, to bych fakt nevymyslel. Dovedu si představit bizarní debatu vývojářů nad hrnkem kafe: ,,Hej ty, určitě bude strašně cool, když hráčům dáme do stavebního pole šutr. Bude se jim to líbit, takový šutr který překáží, který nic nepřidává, nejdou z něj vytěžit diamanty ani cokoliv. Tohle hráči vždycky chtěli." :D Ano já jsem tohle chtěl. A pak by byly fajn NPC útoky na hlavní vesnici, které by mi kradly produkci nebo devastovaly budovy :rolleyes:.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
,,Hej ty, určitě bude strašně cool, když hráčům dáme do stavebního pole šutr. Bude se jim to líbit, takový šutr který překáží, který nic nepřidává, nejdou z něj vytěžit diamanty ani cokoliv. Tohle hráči vždycky chtěli."
Přesně:D ,,A každýmu dáme šutr jinam,někomu klidně i víc nebo větší, abychom srovnali podmínky pro stavbu :D "
 

DeletedUser16051

Host
Víte někdo jistě jak to bude s těmi emisary? Tím myslím jestli jich může být "neomezený" počet když pojedu vikingy pořád dokola a jestli o ně nepřijdu pokud pak začnu třeba Egypt.
 

DeletedUser16731

Host
Strom můžeš mít jen jeden a emisary taky po jednom. Potom budeš dostávat jako odměnu jen výzkumné body. Mezi hlavními odměnami by měly být i volné sloty pro emisary.
 

DeletedUser16731

Host
Přijde vám, že mě kameny ve městě nějak omezují?
Obrázky jsou ze stejného města, jen o pár dní později.
obr.1.jpg obr.2.jpg
Nenechte se zmást jiným vzhledem některých kamenů. Dnes se to na betě vypnulo a po novém načtení vypadají jinak.
 

DeletedUser16731

Host
A to, že jste tak hloupý a kupujete rozšíření za jednu surovinu, aniž jste četli můj návod, vaše chyba.
A ano, každý má jiný druh surovin na odemčení, ale počet je vždy stejný.
Když má někdo 2x včeličky, nebo 2x kováře, je to úplně stejný. Takže říkám znovu, všichni mají stejné podmínky.
 

Dědeq

Znalec
A to, že jste tak hloupý a kupujete rozšíření za jednu surovinu, aniž jste četli můj návod, vaše chyba.
Pokud jsi tím návodem nemyslel větu "nekupujte víc jak dvě rozšíření za jednu surovinu", mohl bys nahodit odkaz na ten návod? Docela by se šiknul. Kdybych měl koupit další rozšíření vždy až ve chvíli, kdy budu mí k dispozici další druh zboží, tak si neumím představit jak dlouho by to muselo trvat.
A ano, každý má jiný druh surovin na odemčení, ale počet je vždy stejný. Když má někdo 2x včeličky, nebo 2x kováře, je to úplně stejný
No to asi není, ne? Kováře mám prakticky od začátku a jeho vývoj byl hned hotový (zvlášť v tom z mých měst, kde jsem dostal výhodnou kombinaci kamenů a kde právě dokončuji 10. úkol, zatímco ve druhém městě mi dost chybí do konce 6. úkolu, protože jsem dostal kameny na levačku). Navíc je výrobce medoviny o třetinu větší, než kovárna, takže vyrobit 60 seker je pro mě mnohem snazší, než vyrobit 60 medoviny. Jakým způsobem jsi dospěl k závěru, že je to zaměnitelné bez následků, nebo stejné?
 

DeletedUser16731

Host
jen malý dodatek k tomu jak se tu psalo, že všichni mají rovné podmínky..rozhodně nemají. Mně to hned při startu nalosovalo šutry na 5 políček, takže bych řekl, že to je podstatný rozdíl proti tomu když má někdo šutrák na jednom, případně vůbec žádném poli :D
A taky nejsou rovné podmínky pro odemykání budov...liší se počty jednotlivých surovin potřebných pro odemčení té stejné budovy. Např.na světě A potřebuju pro odemčení Totemu klanů 6 seker, 77 medoviny a 3 rohy, na světě B 11 seker, 43 medoviny, 32 rohů, na světě C 23 seker, 13 medoviny a 50 rohů. Vzhledem k tomu, že výrobna medoviny zabírá 4x3 pole, oproti výrobnám rohů a seker, které mají jen 3x3 pole, tak získat 77 medoviny nebude rozhodně stejné, jako by bylo získat 77 seker. A to ani nemluvím o farmě na výrobu vlny, která má 5x3 pole, takže zabere skoro tolik místa jako dvě výrobny seker nebo rohů. Nechápu proč nejsou rovné podmínky pro všechny a proč se ceny za odemčení jednotlivých budov tak rapidně liší :D
Screen
Pokud jsi tím návodem nemyslel větu "nekupujte víc jak dvě rozšíření za jednu surovinu", mohl bys nahodit odkaz na ten návod? Docela by se šiknul. Kdybych měl koupit další rozšíření vždy až ve chvíli, kdy budu mí k dispozici další druh zboží, tak si neumím představit jak dlouho by to muselo trvat.

No to asi není, ne? Kováře mám prakticky od začátku a jeho vývoj byl hned hotový (zvlášť v tom z mých měst, kde jsem dostal výhodnou kombinaci kamenů a kde právě dokončuji 10. úkol, zatímco ve druhém městě mi dost chybí do konce 6. úkolu, protože jsem dostal kameny na levačku). Navíc je výrobce medoviny o třetinu větší, než kovárna, takže vyrobit 60 seker je pro mě mnohem snazší, než vyrobit 60 medoviny. Jakým způsobem jsi dospěl k závěru, že je to zaměnitelné bez následků, nebo stejné?
Dva včelaři zabírají o 6 políček víc jak kováři. Ale potřebují o 18 lidí méně, což znamená mít navíc 2x chatrč o 8 políčkách. Takže na ty tvé vysněné kováře potřebuješ o 2 políčka více.
 

DeletedUser16731

Host
Když vidím co je potřeba za suroviny na další odemčení, tak si podle toho postavím výrobny a nepoužívám jen jeden druh, protože ho mám vyzkoumaný.
Pokud Ti má rada nepřijde jako návod, pak je chyba u tebe.
 

DeletedUser16731

Host
jen malý dodatek k tomu jak se tu psalo, že všichni mají rovné podmínky..rozhodně nemají. Mně to hned při startu nalosovalo šutry na 5 políček, takže bych řekl, že to je podstatný rozdíl proti tomu když má někdo šutrák na jednom, případně vůbec žádném poli :D
A taky nejsou rovné podmínky pro odemykání budov...liší se počty jednotlivých surovin potřebných pro odemčení té stejné budovy. Např.na světě A potřebuju pro odemčení Totemu klanů 6 seker, 77 medoviny a 3 rohy, na světě B 11 seker, 43 medoviny, 32 rohů, na světě C 23 seker, 13 medoviny a 50 rohů. Vzhledem k tomu, že výrobna medoviny zabírá 4x3 pole, oproti výrobnám rohů a seker, které mají jen 3x3 pole, tak získat 77 medoviny nebude rozhodně stejné, jako by bylo získat 77 seker. A to ani nemluvím o farmě na výrobu vlny, která má 5x3 pole, takže zabere skoro tolik místa jako dvě výrobny seker nebo rohů. Nechápu proč nejsou rovné podmínky pro všechny a proč se ceny za odemčení jednotlivých budov tak rapidně liší :D
Můžeš sem prosím Tě přidat Screen
 

Dědeq

Znalec
Pokud Ti má rada nepřijde jako návod, pak je chyba u tebe.
No to bych tě ve firmě nechtěl mít za tvůrce návodů, to mi věř, ale možná zase tolik nepracuješ s lidmi, takže ještě nemáš představu, jaký je rozdíl mezi radou a návodem. Mimochodem líbí se mi, jak když někdo používá v tykání velké T, má zato, že se tím vyrovná otevřená uštěpačnost. Tak doufejme, že nepřejdeme na vykání, to by to tu za chvíli vypadalo. Beru to tak, že jsem se nezeptal toho správného, můžeš mě nadále ignorovat, díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru