Diskuze o Halloweenu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Další sezónní událost čeká na vás, naše hráče. Letos halloween v nové podobě a s novinkou v podobě knih s postranními příběhovými liniemi.
Na vaše názory, otázky a diskuze se těšíme právě v tomto vláknu.
 

Raad

Nováček
Ahoj , píšete že velká cena půjde vylevlit na 9 úrovní .......... a co budou jednotlivé úrovně nabízet ?
 

DeletedUser12887

Host
já bych tam uvítal úkolovou řadu za příme odměny jako byly dříve, ale pokrok nezastavíš, co bude to bude

přímá odměna rovná se diamanty, suroviny atd...

jelikož nýbrž a protože, zatímco hráč v době železné dneska díky VB čerpat ještě může a to tak, že dostane co nikdo dříve např. v roce 2013 nedostal, v úkolových řadách dějové linie, hráč který začal v roce 2013 nedostane prakticky nic moc navíc, což je pouze částečně spravedlivé
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14515

Host
Kdo prosím překládá ty původně anglické texty? Měl by se trochu víc dovzdělat, třeba pomocí knih. Abandoned asylum není opuštěný úkryt, ale Opuštěný blázinec. Asylum je dnes již poněkud zastaralý termín pro místo, kam se odkládali choromyslní, aby se nepotulovali po městě a neděsili obyvatele.
Bohužel musím konstatovat, že překlady většiny textů v eventech jsou velmi často děsivé :)
 
Což bude mít za následek, že zase polovina sousedství/přátel bude vypadat na jedno brdo - dvě či tři stejné potvory.

Líbilo by se mi, kdyby se systém avatarů úplně změnil - základní neměnný obličej/postava (dal by se změnit jednou za dlouhý čas nebo za diamanty) a k němu by se daly získat různé doplňky, masky, účesy...
Pak by mne nepřekvapovaly neustálé přetvářky různých hráčů, kdy jeden den vypadají jako vodník, druhý jako sněhulák a třetí jako geek z budoucnosti...
A daly by se tak řešit i situace, kdy se v cechu sejdou dva lidé se stejným avatarem a ani jeden z nich nepatří mezi neustálé měniče tváří...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru