Diskuze o Halloweenu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Meh... Tak tu máme po roce další invazi dýní, no a co? Všichni hráči kteří prošli současností přežili invazi dáleků a většina z nich o tom ani neví... Viď ty lovičy velikonočních vajíček? :p:D
 

Ruda80

Dopisovatel
Chci se zeptat, co přesně znamená po splnění úkolů z knihy "Vyřeš každou úkolovu řadu z knihy a získej odměnu knihovníka"
30 hůlek
10 koštat
10 kotlů.
 

dudasek

Znalec
já knížku našel a rozvinul se mi v úkolech další kousek.."dáma se závojem 1/5(speciální úkol)"..doufám,že bude stačit splnit 5/5,abych sebral odměnu ne nalovit všechny knihy......
 

Ruda80

Dopisovatel
To je ovšem hodně neštastaně napsané, po splění úkolů z knihy. Těch úkolů v knize je 5 tudíž by ty hůlky atd měli být za každou knihu, uznávám je to hodně, ale takhle je to tam napsaný. Kdyby napsali za všechny knihy je to něco jinéhol
 

d arvit

Odborník
v popisu se píše že můžeme znova získat černou věž, hřbitov, temnou bránu a laboratoř, to bude jednorázovka nebo budou ty budovy jako denní odměna?? nevíte někdo?
 

Dan 77

Veterán
Kdo prosím překládá ty původně anglické texty? Měl by se trochu víc dovzdělat, třeba pomocí knih. Abandoned asylum není opuštěný úkryt, ale Opuštěný blázinec. Asylum je dnes již poněkud zastaralý termín pro místo, kam se odkládali choromyslní, aby se nepotulovali po městě a neděsili obyvatele.
Bohužel musím konstatovat, že překlady většiny textů v eventech jsou velmi často děsivé :)
Není to o "nedovzdělanosti", ale o volbě vhodného překladu podle významu - i kdyby to překládal Čech, což nepřekládal, takhle strojově to pro Inno dělá spíš nějaká překladatelská firma.
Viz odkaz tadyposud.
Ne, oni primárně ne... Viz odkazy.
 
Event super, chybí najít knihu 3 a 6 abych mohl dokončit 4 sadu :D
pokud to takhle bude dál, dam dvě budovy bez útraty diamantu :D

Tenhle event je zatím fajn
 

Svatej

Legenda
1x už mám celou sérii splněnou, teď dělám na druhé. :) Ale pravý peklo s plněním knižních úkolových řad přijde až vypustí temnou bránu jako denní odměnu :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru