Diskuze o spojování sousedství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
Ale pokud ne a nemenis ji tak s prstem v nose :D Ale pokud to mas 60/350 tak to je jina pohadka. To vzdam a odtahnu :))
 

DeletedUser

Host
LordFrunDor a Crackenosh: Protože bych ráda vyvrátila nařčení, že jsem tak nedůvtipná, že vlastně ani nevím zda jsem žena či muž, tak mi nezbývá nic jiného než vás požádat o odkaz na příspěvek či příspěvky kde jak tvrdíte o sobě píši jako o muži či píši v mužském rodě. Pokud nedodáte chápu to tak, že takový příspěvek prostě neexistuje.
(Doufám že je jasné že příspěvek 73 v této diskuzi se nepočítá "-).)

Ještě si dovolím požádat LordFrunDora o vysvětlení za jaký názor si zasloužím označení sluníčkář. Jestli je to za to že trvám na tom že v přidělování do sousedství je chyba nebo za to že je nesmyslné se na takovémto fóru zbytečně navzájem urážet.

Na to ostatní zjevně nemá smysl reagovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
Ale pokud ne a nemenis ji tak s prstem v nose :D Ale pokud to mas 60/350 tak to je jina pohadka. To vzdam a odtahnu :))
Ano to je pravda.

PFF, mám 15/414, proti mě šel neviditelnej tank+tuláci 66/54 a i když mám armádu postavenou právě proti nev. tankům, moje jednotky postmoderny neměly šanci... TGG útočníkovi :)
Ano, když vznikne rozdíl mezi dobami, jak je to v tvém případě, tak ty % v obranně moc platná nejsou. Měl jsem spíš na mysli, když si ve stejné době, a jak poznamenal Petr, ještě když ten dotyčný má v obranně třeba útok 70% a obrannu 350-500%, a to rail guny+vojáky, a obrannu třeba mění, to je už hardcore. :)
 

DeletedUser13805

Host
Ahoj.Pozeram ze uz sem davno nikto nepisal ale problematika generatora susedov stale pretrvava aspon u mna urcite , nachadzam sa v dobe pozdni stredovek a mam susedov z doby budoucnost alebo ledova budoucnost , som pravidelne rabovany denne dvomi az tromi hracmi a nedokazem pri obrane sundat utocnikovi ani len jednu jednotku aj ked mam slusnu obranu a aj budovy na obranu.Tymto padom by som chcel navrhnut aby sa zaviedlo pravidlo ktore by hovorilo o tom ze hrac nemoze napadnut hraca co je nizsie ako o 3 doby a viac , pretoze 2 doby sa este daju nejak zvladnut :).Nasledne by mal utocny hrac dostat zakaz hrania na mesiac alebo viac.V inych prehliadacovych hrach taketo pravidla existuju.Mslim si ze takato dvedoma forma utoku je maximalne nefer a mala by byt potrestana.S generatorom susedov sa zrejme nic robit neda a prave preto by sa toto pravidlo malo zaviest ked uz utocny hraci nevedia co je fair play.Prosim vyjadrite sa a dakujem za kazdu jednu pozitivnu reakciu :)
 

DeletedUser5384

Host
utocny hraci nevedia co je fair play
No hlavně že ty máš jasno. Generátor přiřazování mezi sousedy jede,jak je nastaven,a nevidím jediný důvod,proč,když chci útočit bych neměl zaútočit na kohokoliv ze sousedství. Každá taková slabá lama mi jen ukrajuje z mého možného bodového zisku,který bych získal,pokud by tam místo ní byl opravdu hráč. Takže ten útok je jen slabá náplast. Obecně mi vadí systém,kdy by se VE HŘE měli protěžovat slabí a neschopní na úkor silnějších. Zdůrazňuji VE HŘE, chápu,že v reálu je pomoc slabším a bezmocným namístě.
 

DeletedUser9906

Host
Ono to bude asi trošku složitější. Já jsem se nejednou rozčiloval kvůli absurdnímu sestavování sousedství doba železná - doba ledová. To, aby v sousedství byli jen hráči +- jedna doba by asi dokázal nastavit kdokoliv po několika hodinách výuky programování. Jenže ono tady jde o peníze. Takže zcela absurdně je trestán aktivní hráč, který rychle postupuje hrou tím, že je předhozen vlkům o několik dob výš s tím, že se doufá, že začne sypat peníze aby zpoždění dohnal. Zároveň se tím dodá "maso pro kanony" pro ty, kteří již zaplatili a bez hráčů nižších dob v sousedství by neměli jak se bavit. Celá doměnka se mi potvrdila na E, stečilo jen dva týdny zastavit růst bodů a ejhe nové sousedství s většinou hráčů o jednu dobu výš. Předtím byli o 3-4 doby.
 

DeletedUser13805

Host
Este by som rad podotkol a vlastne aj reagoval na predosle niektore prispevky
No hlavně že ty máš jasno. Generátor přiřazování mezi sousedy jede,jak je nastaven,a nevidím jediný důvod,proč,když chci útočit bych neměl zaútočit na kohokoliv ze sousedství. Každá taková slabá lama mi jen ukrajuje z mého možného bodového zisku,který bych získal,pokud by tam místo ní byl opravdu hráč. Takže ten útok je jen slabá náplast. Obecně mi vadí systém,kdy by se VE HŘE měli protěžovat slabí a neschopní na úkor silnějších. Zdůrazňuji VE HŘE, chápu,že v reálu je pomoc slabším a bezmocným namístě.

Zrejme si to nepochopil ,tak ti to napisem este raz , hrac ktory je o 5 dob nizsie ako utocnik , nema ziadnu sancu sa nijak ubranit a ani len zneprijemnit utocnikovi utok.Ty si asi nebol nikdy takto rabovany a fair play plati vsade , nie len v reale.Vseobecne je velmi smutne ked sa silnejsi hrac vyvrsuje na slabsom , keby si tito hraci nastavili jednotky z doby obrancu(co mozu) tak ani len nepipnem, inak je to nespravoslivost .A aby som reagoval aj na qwertikov prispevok , mam vyskumne body nato aby som preskocil aj 2 doby ale nemozem tak spravit lebo potom nebudem mat suroviny potrebne na vyskum ci VB atd.
 

DeletedUser5384

Host
Ale já tě pochopil velmi dobře,číst i čítať viem vyše 40 rokov. Ale ty jsi patrně nepochopil,o čem píšu já. Je nanejvýš nesmyslné,aby na systém přiřazování hráčů měli doplácet hráči zákazem na útočení na slabší hráče. Ty kecy o fairplay si můžeš strčit za klobouk, můžu ti klidně začít povídat o stejných metodách třeba z vrcholového sportu, ale bylo by to na dlouho. Pokud by silnější hráči chtěli hrát turnaj v nižší době,patrně by si jednotky nastavili podle tvé rady,ale pokud bojují ve vyšší věži budou patrně používat jednotky adekvátní věži,takže to není nespravedlnost,ale potřeba.

Edit: Vyrabován jsem byl mockrát, ale na rozdíl od tebe vyrabování vnímám jako svou neschopnost ochránit si svou úrodu a ne jako nespravedlnost a srabárnu těch silnějších.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13805

Host
Tak to sa ti asi nestalo ze ta rabli aj pri vyberani urody a ze cihaju a kazdu chvilu kontroluju kedy ti mozu nieco vziat(mne sa neda tu byt kazdy den v rovnaku hodinu aby som si pozbieral urodu).Obohacovanie sa silnejsieho hraca na ukor slabsieho je podla mna maximalne nefer.Vela hracov prestalo hrat prave kvoli tomuto.Bohaty su bohatsi a chudobny su chudobnejsi.Nemam nic proti boju , ked chce niekto body alebo medaile nech sa paci ved obranna armada je nesmrtelna , proti tomu nic nemam ale aby aj rabovali tak to je pochabe a svedci to o zakernom style hrania daneho hraca.Ja Vas chapem ze by bolo pre Vas zle keby sa toto pravidlo zaviedlo kedze to zrejme inak hrat neviete.No najviac ma mrzi ze je tu viac hracov co im to vadi a su ticho.Ako som uz spominal vela hracov prestalo hrat prave kvoli tymto zakernostiam , hracov ktori boli potencionalnymi adeptami na kupu diamantov a to je prave to co by malo tvorcov hry pripadne ludi profitujucich z tejto hry zaujimat.Inak nejake to zlato ci zasoby ma vobec nezaujimaju ale ked ti vyberaju bonusove body a prichadzas o vyskumne body s ktorymi pocitas tak to cloveka zamrzi.A sediet tu cely den ci len v cas kedy treba vybrat urodu sa stale neda a dokonca ta vedia vyrabovat aj ked urodu vyberas , mne sa to uz stalo,cize tvrdenie treba vcas vyberat urodu je zase len ciastocne riesenie problemu ktory treba raz a navzdy odstranit celkovo.
 

peepee77

Veterán
I když jsem aktuálně mezi sousedy na prvních příčkách tak to o čem píšeš znám moc dobře a zažil jsem si i to, že když jsem se v radnici podíval do historie tak jsem měl třeba 3 stránky červený od útoků protože mě to zařadilo na chvost mnohem silnějších hráčů. Popral jsem se s tím. Chce to zatnout zuby a nedat jim to zadarmo. Sousedství se po čase zase proháže. A to že se někomu podaří vyrabovat když zrovna vybíráš je spíš náhoda...
 

DeletedUser5384

Host
No jasně,že se mi to nestalo,to se totiž stává jen tobě a dělaj ti to naschvál :D Chudý chudnou a bohatý bohatnou? Určitě,každý hráč o pět dob nad tebou se jen třese,aby mohl klofnout něco,čeho má díky produkci VB nespotřebovatelný množství. A body výzkumu? Je to strategická hra,u které je potřeba myslet dopředu,a pokud neumíš zadat výrobu tak, aby ti produkce skončila v čase,kdy u toho jsi,případně pokud neumíš tuto výrobu pozdržet tak,aby končila v tomto raděj začni hledat chybu u sebe.
ale aby aj rabovali tak to je pochabe a svedci to o zakernom style hrania daneho hraca.
nn,to svědčí jen o tvém nepochopení celé hry. A to,že něčemu dáš nálepku "zákeřný styl hry" ukazuje jen tvou neschopnost postavit se problému a vyřešit ho.
 

DeletedUser12151

Host
No hlavně že ty máš jasno. Generátor přiřazování mezi sousedy jede,jak je nastaven,a nevidím jediný důvod,proč,když chci útočit bych neměl zaútočit na kohokoliv ze sousedství. Každá taková slabá lama mi jen ukrajuje z mého možného bodového zisku,který bych získal,pokud by tam místo ní byl opravdu hráč. Takže ten útok je jen slabá náplast. Obecně mi vadí systém,kdy by se VE HŘE měli protěžovat slabí a neschopní na úkor silnějších. Zdůrazňuji VE HŘE, chápu,že v reálu je pomoc slabším a bezmocným namístě.

to je teda uvazovani,ze nejaka slaba "lama" kdyz ten hrac zacal vyrazne pozdeji a dostane se do takoveho sousedctvi tak urcite ne kvuli tomu,ze je lama,prirazovani funguje opravdu spatne a to na obe strany, trochu ucty by to chtelo :) pokud tedy k takovemu dochazi nebylo by od veci aby na nej nemohl hrac utocit ob 3 doby, to mi zase nepride jako pravidlo mimo misu,takove systemove nastaveni by vubec nicemu nevadilo. naopak, je v zajmu inno aby vsichni kdo hraji nebyli timto zpusobem demotivovani
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru