Dokončení MS FoE

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Na betě event zkončil, nyní lze pouze poháry utrácet, a to, že odměna je stále napsaná v nabídce truhly neznamená, že bude napsaná i na českých světech, protože zde mluvíte jmenem testovacího světa a ještě musím upozornit, že tam napsaná být sice může, ale nepůjde ji třeba vylosovat, až tomu tak bude i na českých světech tak to můžeme řešit jak se patří, nic takového se na českých světech prozatím neděje, takže prozatím není důvod debatovat tímto směrem.

Nemůžeme jako moderátoři odpovídat na dotazy, které vůbec nesouvisí s aktuální situací ve hře.
Kelefe, prosím vyjadřuj se podle zásad a pravidel chování na fóru.
 

Henzisek

Znalec
KELEF - nevím na co ji máš ty, ale jelikož ti odpovídám tak velmi pravděpodobně umím i číst.
Pokud dále chceš urážet, pojď přes osobní zprávy ať tu není zbytečný flame.

Thomas - jako moderátor bys měl umět odpovědět že to bohužel zatím nevíte. A předešlo by se této situaci.

EDIT - na betě padají balíky střel (vyzkoušeno) ale hned se mění na balík FP
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11359

Host
Já ji mám na to, abych přemýšlel, ale ty očividně ne, protože kdybys přemýšlel, tak by ti došlo, že odměny budou pořád stejné, jako tomu bylo při všech obdobných eventech. A pokud jsi tady při předchozích eventech nebyl, tak co se třeba zeptat ve hře lidí například z cechu, než se začneš navážet do moderátorů?
 

DeletedUser10110

Host
Skrty napsal ze pohary budeme moci dale utracet. Ale to zcela neodpovida na otazku zda se nadale budou stridat odmeny. Ted je to uz jasne. Diky za odpoved.

Jinak Kelef je ocividne flamer kteremu nema smysl venovat cas...
 

DeletedUser11359

Host
Jistě, protože to říkáš ty, který radši kritizuje moderátory, než aby zkoušel něco první zjistit :)
 

DeletedUser9061

Host
To bylo vcelku jasné. Kdyby se neměli odměny střídat, určitě by to bylo v oznámení :)
 

DeletedUser11519

Host
Nevíte někdo, kdy to přesně končí, mě to vychází 2 hodiny ráno ( když sečtu čas který je s časem konce události ), jen nevím zda to tak opravdu je ?:confused:

Aby nedošlo k omylu, myslím konec kopů, že mohu do 20.7. měnit poháry to vím, ale i ty nevím do kolika hodin, jenže ty se budu snažit vyměnit za to co potřebuji co nejdřív, takže si s tím starost nedělám, vždy se něco najde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Ano, event končí (možnost střílení) podle času, který se nachází zde:
[SPOIL]
j10nsz.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser11519

Host
Dobrá odpověď, jen mi stála 88 diamantů, jen jsem je před čtvrtou hodinou (4:00 ) koupila a zadala kop, hra skončila a smazala mi koupené kopy, ale s tím se asi nedá nic dělat, jen příště se neptat moderátorů a skončit dřív. Chybami se člověk učí a co je ve hře psáno, není vždy dáno !!:(:(:(
 

DeletedUser9061

Host
Ale tento obrázek ti měl ukázat, kde najdeš čas, kdy event končí. Nikoliv že je tam hodina, kdy končí.
Event skončil správně ve čtyři hodiny!
 

DeletedUser11519

Host
No to kde to najdu jsem hledala a nenašla, tak jsem si myslela, že jste tam dali pravý čas ( na konkrétní otázku, konkrétní odpověď ), příště si dám pozor !!!:(:cool:
 

DeletedUser9061

Host
Stačilo se na obrázek pozorně podívat. Viděla by jste, že je tam jsou 2 tabulky, překryté. Stačilo chvilku kouknout ve hře a hned by jste viděla, že stačí kliknout na otazník u křížku :) Tam jsou tyto informace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11519

Host
No u otazníku se mi nic nezobrazilo, ale jak říkám, příště si dám větší pozor a raději se budu řídit vlastním rozumem a méně se budu ptát !!!:cool:

P.s., nebo spíš přesněji formulovat otázky a když se mi odpověď nebude zdát dostačující, tak se zeptat znovu a na návod, jak na odpověď přijít, prostě otravovat, až to pochopím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5450

Host
Mě by zajímalo když skončila možnost kopání proč neodstranili ze zlaté truhly možnost výhry míčů? Za posledních 1000 pohárů jsem dostal právě tuto odměnu, ale ta se nedá použít... je to trochu nelogické, buď měla být nová truhla, popřípadě vrátit 600 pohárů, ale né, že dám poháry a nedostanu nic...
 

DeletedUser5450

Host
fórum jsem pročítal, ale asi jsem to přehlédl. Díky za odpověď, nicméně mě moc nenadchla. FP si můžu sehnat i jinak. To že automaticky dají něco co člověk nechce je trochu mimo mísu... protože pak vzniká mnohem větší procentuelní šance že dostaneš jen ty FP...
 

DeletedUser9061

Host
"To že automaticky dají něco co člověk nechce je trochu mimo mísu"

V tomto případě by jsi z truhly chtěl třeba jen síně slávy a svatěyně znalostí? To by byl event o ničem a "mimo mísu".
Event je + pro každého, takže můžemě být rádi za každou odměnu :)
 

DeletedUser5450

Host
neříkám, že bych chtěl jen to nebo to, ale ta truhla je tam proto, že máš šanci získat určité věci podle náhody nebo spíš nějakých propočtů, ale tím, že je tam cena, která se už nedá použít a místo ní dostaneš něco co vybrali oni sami mě vadí, mělo tam být nové losování a né přiřazení FP protože pak je to tam dvakrát.
Za event jsem rád, protože je to vždycky změna a nová zábava, ale že bych byl nějak dvakrát nadšený z množství fanshopů a FP to říct nemůžu, jediná dobrá odměna byla jedna svatyně... :-D
 

DeletedUser11359

Host
Nemůžu říct, že bych nevyhrával blbosti, ale 3x Svatyně, 3x Síň, 2x Renovačka, 3x Věž a 4x Fanshop mi úplně vynahrazují ty pitomé balíčky FB. Ale někteří lidé jsou za balíčky FB šťastní, takže je to zase otázka pohledu na věc. To, že tobě se to nelíbí, ještě neznamená, že by to tak být nemělo. Měnit kopy za jinou věc by byl úplně zbytečný zásah do konce eventu :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru