Dokončení MS FoE

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Nebo by třeba mohli zůstat nepoužitelné balíčky střel a holt smůla když je vylosuješ?
 

DeletedUser5450

Host
To jste všichni z vedení opravdu tak zahledění lezením do zadku FoE, že nevidíte a nechápete o co jde?

Nebo by třeba mohli hru ukončit a všichni co do toho cpali peníze by měli smůlu, nebo bude válka a počítače nepůjdou nebo nebo nebo...
Nebo by taky mohli popřemýšlet a udělat konečně něco pořádně dotáhnuté do konce, že, ale to by bylo asi moc práce...
 

DeletedUser2298

Host
Hra může být klidně ukončena téměř kdykoli.. a všichni co do toho dali reálné peníze mají víceméně smůlu pořád.. stačí si pročíst VOP ;-) Válka i pád internetu je taky možný scénář, obávám se že ale v dané situaci by mě spíš než FoE zajímalo zda mám doma dostatek konzerv a zda mi ty dvě bedny munice nábojů 7,62 x 39 budou nakonec stačit.. :cool:
 

DeletedUser6375

Host
Nechápu, co v tom vidíte za problém? Nepotřebné střely byly vyřešené, že to bylo způsobem, který se třeba někomu nelíbí, ještě neznamená, že to bylo nedotažené nebo špatné. Tuhle věčnou nespokojenost a kverulantství opravdu nechápu :) Chyby ve hře jsou a některé už dlouho, to ano, ale stěžovat si neustále na kdejaké drobnosti, které v podstatě nejsou špatně, jen jde o věci, které někomu vyhovují a někomu ne, protože záleží na potřebách a preferencích konkrétního hráče, to je fakt zbytečné :)
 

traktorista

Odborník
Já bych dal za fotbalovou akci palec nahoru. Oproti velikonoční byl zásobník na 11 bodů, odměny solidní, za mě v tomhle punktu spokojenost, taky tu kritiku moc nechápu.

(mimochodem judo - AK nebo vz.58?)
 

DeletedUser10110

Host
Akce byla skvela. Bavila me a nabourala FoE rutinu takze jak jsem spokojen.

Hra ma chyby.... Nejake se prubezne opravuji a nektere se nikdy neopravi. Vite to ted a budete to vedet i zitra. Nikdo Vas nenuti hrat...snad ;)
 

DeletedUser3286

Host
Ač jsem toho moc nevyhrál, hra se mě líbila. Holt štěstí v lásce... .
 

DeletedUser11359

Host
To jste všichni z vedení opravdu tak zahledění lezením do zadku FoE, že nevidíte a nechápete o co jde?

Nebo by třeba mohli hru ukončit a všichni co do toho cpali peníze by měli smůlu, nebo bude válka a počítače nepůjdou nebo nebo nebo...
Nebo by taky mohli popřemýšlet a udělat konečně něco pořádně dotáhnuté do konce, že, ale to by bylo asi moc práce...

A ty jsi tak zaslepený koukáním na svůj vlastní zadek a vůbec si neuvědomuješ, že tu hru nehraješ jen ty. Tobě se konec eventu nelíbí? Tak FoE vypni a už ho nikdy nezapínej. Nejsi středem vesmíru a jiným lidem se víc FB třeba líbí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru