Je hráč online nebo offline

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7878
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Thessee,souhlas:) Překrucování,to je ono:D

"Z pohledu hráčů kteří nechtějí být viděni, nechtějí komunikovat - máš pravdu nic to neřeší."
Máš pocit,že například tahle větička není dokonalý příklad překrucování? Já přece chci komunikovat,chci i obchodovat,ale nemám zájem,aby na mě přitom bylo vidět:) Jestliže komunikuju,pozná to ta druhá strana i bez zelenýho světýlka,jestliže ne,světýlko jí nepomůže:D

Nicméně navrhovatel si přeje tuto debatu uzavřít,takže mu děkuji za oprášení tohoto nápadu a přeju vám dobrou noc:)
 

Thesseus

Znalec
A co tyhle dvě větičky:
_________________________
Jak Ti online stav/Status zajistí, že Ti daný hráč tu surovinu vymění, nebo, že jí bude mít ...
Online neznamená - Má surovinu, co sháníš
_________________________
Říká snad tohle sakra někdo? Říkal jsem, že mi světýlko zajistí výměnu? Ne neříkal, tak proč to z té věty vypadá jako že jo a je to otočené proti mě? A to není jediný "argument" co je psaný tímhle zavádějícím stylem. Připomíná mi to věty z kampaně jedné politické strany z nedávných voleb. Třeba: "neplacení školného nezajistí kvalitní školství". Chápeš jak je to zavádějící? A tady je to to samé.

Ano už jsem ti snad třikrát uznal Tvou stranu - když nechi měnit, světýlko nepomůže ale Ty si ani jednou nebyl schopný uznat tu mou - když chci, světýlko pomůže.
 

DeletedUser8903

Host
Tak ty zase nechceš uznat, že kromě obchodování, na které ho použije málokdo, to také jde využít na špehování spoluhráčů/Soupeřů, na které to využije kde kdo! (Jsme Češi proboha!) Je jedno k čemu to jde využít, Čech vždy vymyslí, k čemu to jde zneužít, i když výrobce z takovým využitím nepočítal ani ve snu ...
 

Thesseus

Znalec
Ano, v tomhle máte pravdu. A řeší to těch několik stavů online, nebo ne? Přesně takhle jsem to už přece nepsal před pár posty tak neříkej, že to neuznávám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru