UŽIVATELSKÉ FUNKCE jednorázová pomoc

ladacert

Psavec
Současný stav: Musíme vyklikávat pomoc. Nápad: Vytvořit ikonu na hromadnou pomoc.Hráči co hrají aspoň na 3 světech by tohle mohli uvítat. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Samozřejmě že pomoc by u jednotlivých hráčů zůstala skrz event.

Dawe76

Nováček
PROTI : a ja chci vrátit zpět ruční motivace :))) nevím co by jsi dělal pak kdyby jsi musel do každého města jak to bylo kdysi :)))

DeletedUser12887

Host
Tak býval jsem proti, jenze s narůstajícím počtem klikání a práce jsem už teď PRO, hlavně z důvodu, že málokdo vrací motivace a kdo vlastní hodně svatyní znalosti z minulosti za peníze je teď celkem v loji, protože už se mu nemotivuji a druhou věc teda pak, zrušit úplně jako výhru svatyně znalosti, protože ta budova nedává smysl, když nejde mít takový počet motivací, který je potřeba, jestliže hraje někdo několik let a teď každý měsíc má v eventu minimálně jednu svatyni není možné to pokrýt.

ladacert

Psavec
Tak býval jsem proti, jenze s narůstajícím počtem klikání a práce jsem už teď PRO, hlavně z důvodu, že málokdo vrací motivace a kdo vlastní hodně svatyní znalosti z minulosti za peníze je teď celkem v loji, protože už se mu nemotivuji a druhou věc teda pak, zrušit úplně jako výhru svatyně znalosti, protože ta budova nedává smysl, když nejde mít takový počet motivací, který je potřeba, jestliže hraje někdo několik let a teď každý měsíc má v eventu minimálně jednu svatyni není možné to pokrýt.
Mohli by i zvětšit svatyně a zdvojnásobit odměny :D

DeletedUser13598

Host
Pro začínající hráče je i svatyně velkým přínosem, samozřejmě když přijde na řadu event, tak nějaké svatyně zmizí viz. Světový veletrh u toho každý hráč obětuje svatyně.

Hromadný výběr by se jedním kliknutím dal udělat, ale ne zadarmo v podobě 5 dia, ale aspoň 25. Protože ve městě vše vybereš jedním tahem nikoli klikáním.

DeletedUser13598

Host
Pokud bys zkusil hru na PC tak zjistíš, že hromadný výběr za 5 dia už ve hře funguje :)

A u většího města výběr na mobilu jedním tahem neuděláš.
Na PC hraju a to že výběr za 5 dia funguje vím, proto píšu že HROMADNÁ POMOC by neměla být za 5 dia, ale za víc, protože pomáháš tím že klikáš a ne že táhneš myší a taky jsi zapomněl, že u rychlého výběru se dá nastavit i doba pro výrobny.
A na PC též výběr jedním tahem neuděláš při větším městě a při maximálním oddálení.

DeletedUser13598

Host
Ve městě vše vybereš kliknutím, nikoli tahem.
Ikona hromadného výběru města umožňující sklidit vše i výrobu FB přesahující 100FB za podmínky že v liště bodů máš maximálně 99FB. :
To sice ano, ale pokud nechceš utrácet dia, tak můžeš město vybrat tahem.

d arvit

Člen
já jsem PRO
pomoc přátelům a cechu + navštívit krčmy je už ted dlouhé nudné klikání (kdyby tam alespon nebylo to zavírání okna hospody dalším klikem nebo to šlo zavírat Esc + automatický posun jako na mobilu.
a při více světech :confused:
jsem líný člověk takže takovouhle automatiku rozhodně uvítám - klidně by šlo udělat hromadnou slevu: seber výběr za dia a navštiv přátelé a na cech dostaneš slevu nebo ho budeš mít zdarma :D

To sice ano, ale pokud nechceš utrácet dia, tak můžeš město vybrat tahem.
já taky vybírám kolem 700b denně a můžu ti s jistotou potvrdit, že ani Copperfield by to jedním tahem nevybral. Takže utratit 5 dia je jediné řešení pokud nechceš aby se ti denně posunoval výběr o desítky minut.
JInak k návrhu klidně PRO a klidně ať je to za diamanty. Ale nevěřím, že to projde :D

DeletedUser16927

Host
Ve městě vše vybereš kliknutím, nikoli tahem.
Ikona hromadného výběru města umožňující sklidit vše i výrobu FB přesahující 100FB za podmínky že v liště bodů máš maximálně 99FB. :
je to dva dny co jsem to zkoušel a tímto tlačítkem se mi vyberou všechny budovy ale ty bodové pouze do lišty 100 bodů