Letní diskuze

dudasek

Znalec
docela plývy potkávám-co stálo za otočení:uložení budovy(123* v invu),výběrovka G.vily(asi druhou stavět nebudu) a jedna žraločí zátoka..za celej den,co čučím slabota...
 

Dan 77

Veterán
Strážní věže a jejich vylepšení je taky dobrá odměna, jinak točím jen kvůli kompasům.
 
Letní eventy mam nejradeji ikdyž na 2 stranu se mi zda že všechny eventy které byli poslední dobou podlehají diamantovému zdražování.
Dřive bylo možne postavit 2 budovy za 10 000 a vice diamantu v zavislosti na štestí.
Momentálně posledních několik eventu zvedá tento průměr na 20 000 a vice v zavislosti na štestí samozřejmě mluvím o tom když chcete dosahnout 2 budov
 
Ještě 1 maličkost nevím zda se jedna o chybu nebo o umysl ze strany foe.
Je videt dopredu jakou odmenu mi da ten vyberovy los.
Jenže de to videt jen u techto novych budov u starych v tomto systemu třeba vrani hnizdo to videt nejde tak by me zajimalo jestli se jedna o umysl foe nebo o chybu.
Screenshot_20210829-121058_Forge of Empires.jpg

Screenshot_20210829-121108_Forge of Empires.jpg
 

dudasek

Znalec
takhle jsem vytáčel zlatou odměnu-povedlo se mi to na 11tý pokus a když jsem ji získal zjistil jsem,že jí vůbec nechci...ale dobře promrhané pokusy...myslel jsem,že mám od minula dobrej systém na zlato,ale tohle kormidlo se zdá točí i na druhou stranu,než jen doprava....
 
netočím nikdy celé kolo, nevyplatí se to - většinou jdu jen po speciálce, když ani ta stojí za prd tak dá hned další obnovení
Ja taky netocim cele sel jsem po specialce proto sem psal ze zatim nejdražši vytoceni.
Mel jsem hold smulu.
ne netočí se na druhou stranu, točí se jen na jednu stranu :D a když se soustředím tak mám klidně zlatou i na první pokus :D
To jsem si taky kolikrat myslel ale v prubehu casu jsem zjistil že se jedna o uplnou nahodu kterou neovlivním.
Jelikos po zastaveni kola se kolo netoci vzdy stejne nekdy ma prudkou brzdu a cca do 1/4se zastavi a nekdy volnobeh a toci se klidne i dalsi 2 rotace i pres to ze pouziju tlacitko zastaveni.
Samozrejme hraju to prevazne s mobilu tak treba s pc to funguje :)
 
Nahoru