Letní diskuze

Tomas 0482

Psavec
Na mobilu je to kolo čistě náhodné. Zkoušel jsem zastavovat vždy stejně a brzda se i tak liší. Poslední dva roky už mi na mobilu bohužel nic nefunguje a dělám to čistě tak, že zastavuji kolo pořád stejně a dřív nebo později mi ta brzda výjde a odměnu získám. Někdy je to hned na první nebo druhý pokus a jindy točím klidně i 12x.
 

d arvit

Odborník
nn dá se zastavit přesně, a to že ta je ta brzda tak to je daný kolikrát to necháš otočit :D
To jsem si taky kolikrat myslel ale v prubehu casu jsem zjistil že se jedna o uplnou nahodu kterou neovlivním.

stejně musim pochválit inno že to dokáží zaonačit takovým způsobem, že nikdo nedokáže s jistotou říct, jestli na výslednou odměnu má vliv, kdy a kde člověk zmáčkne stopku či nikoliv, když vidim jak se to brzdí, tak jsem 100% přesvědčen že je to o náhodě, ale zase potom když vidim někoho jak si trefí co chce napoprvé věřim že v tom je systém.
po dnešku se přiklánim k verzi že odměna je daná a stopka na to nemá vliv, odzkoušeno na pc, jestli to tak funguje i na mobilu je otázka jiná
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To jakou odměnu hráč z kola dostane je dané ihned po roztočení, ať už obyčejném nebo s obnovením, lze si to ověřit na panelu historie pod tlačítky 'Roztočit', kde vyjede vyhraná odměna zatímco se třeba kolo ještě točí, slouží to jako prevence pro případ že na kole je poslední položka a několik hráčů najednou kolo roztočí aby tak někteří neodešli s prázdnou, zastavení kola tak tedy slouží jen na zkrácení animace a urychlení celého procesu, bylo to tak stejně i u předešlých událostí.
 

d arvit

Odborník
jj, ale otázka byla jestli na odměnu má vliv kdy a kde se zmáčkne stopka na kole, dole na panelu historie je vidět odměna až po zmáčknutí stopky.
- z tohoto je vidět že odměna je pevně daná ještě před zmáčknutím..
 

Kayro

Znalec
Ja teda po roztoceni svoji vyhru v historii hned nevidim.A nejak mi to nedava ani smysl.Pokud to kolo umoznuje dat po roztoceni okamzite stopku s tim ze kolo opíše maximalne treba pulkruh tak ta vyhra nemuze byt zakonite z te casti pulkruhu ktera se ani tak rikajic nedostala do hry.Jenze ta hra dopredu nevi za ja kolo hned stopnu tudis si tam nemuze vypsat libovolnou vyhru.Asi jsem to napsal dost kostrbate ale ja proste neverim ze kolo je jen zbytecna animace.
 

RTV4

Psavec
Ja teda po roztoceni svoji vyhru v historii hned nevidim.A nejak mi to nedava ani smysl.Pokud to kolo umoznuje dat po roztoceni okamzite stopku s tim ze kolo opíše maximalne treba pulkruh tak ta vyhra nemuze byt zakonite z te casti pulkruhu ktera se ani tak rikajic nedostala do hry.Jenze ta hra dopredu nevi za ja kolo hned stopnu tudis si tam nemuze vypsat libovolnou vyhru.Asi jsem to napsal dost kostrbate ale ja proste neverim ze kolo je jen zbytecna animace.
Když dáš stopku, tak se ta animace zkrátí, tak aby se to kolo zastavilo co nejdříve, tj. Může se klidně otočit o ještě 360 stupňů.
 

Budik

Dopisovatel
Wow, opravdu jsem nevěřil tomu, že když dám točit kolo, tak se ví odměna hned a je jedno, kdy to zastavíš....když dám otočit nové kolo, tak pak hned vidím, kde se na tom odebere ta cena "už 3 krát se mi to stalo a bylo jedno, kdy zmáčknu stopku" - je to teda jen při hraní na PC.
 
Wow, opravdu jsem nevěřil tomu, že když dám točit kolo, tak se ví odměna hned a je jedno, kdy to zastavíš....když dám otočit nové kolo, tak pak hned vidím, kde se na tom odebere ta cena "už 3 krát se mi to stalo a bylo jedno, kdy zmáčknu stopku" - je to teda jen při hraní na PC.
Na tom neco bude kazdy rok pri letnim eventu tomu cim dal vic verim :)
Dospel jsem k nazoru ze cena je predem urcena v dobe kdy se kolo roztoci a tlacitko stop je pouze pro rychlejsi dosazeni odmeny vyplati se zejmena kdys o neco usilujete tak at se ktomu rychleji proklikate.
 

dudasek

Znalec
dotáčel jsem poslední dublony a roztáčel nová osudí-odměna,kterou jsem dostal se odečetla hned po roztočení...na pc se starým windejsem to vidím-na mobilu stále věřím na pohádky...nejhorší je,když kliknu roztočit na kolo s chtěnou odměnou(kapitánovo kotviště třeba : % do útoku...) a někdo roztočí nové osudí...neměl bych dotočit cenu ze starého kola?..i když netrefím a nebudu nadšený...proč dostanu novou cenu z nového výběru????
 

Budik

Dopisovatel
Podivnější je, když to kolo jsem obnovil, tak tu odměnu jsem viděl, ať kliknu na stop kdykoliv - byla daná. Ale když jsem dal jen kolo zatočit, tak jsem tu odměnu "odečetlou" neviděl, tak těžko soudit. Je to takové 50:50 :)
 

d arvit

Odborník
odhaduji že to jak vidíme odměnu po obnovení kolo je grafická chyba kterou by jsme správně neměli vidět a stejný princip funguje všude (mobil,pc,obnovení,další zatočení - jen jim to uteklo v této konkrétní kombinaci) vysvětlovalo by to jak se pokaždé liší grafika točení, někdy zastaví kolo po 3 políčkách a jindy se točí celý kolo. Grafika kola se jen snaží přizpůsobit dané odměně v ohledu na zmáčknutí stopky..
 
Nahoru