Letní událost 2014 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11438

Host
:D pecka, každopádně i tak-skvělý že se o akci vůbec ví, a přeju pevný nervy s otázkama "Už?" :D atd :D
 

DeletedUser

Host
Super. Kolo se točí a točí, lístek se odečte, ale odměna žádná. Okno nejde zavřít a jedinné řešení je refresh stránky. Good job.
 

DeletedUser7190

Host
Tak to je stejné jako vloni. Opravdu "skvělá" práce, za rok se nic nezlepšilo. Asi by měli přijmout ještě jednoho kotelníka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Aichel: ověřoval jste inventář, stav mincí, zásob, medailí, zda se odměna opravdu nepřičetla? Není vypsaná ani dole v kasínu?
Zkuste změnit prohlížeč a vymazat cookie a cache. Když nic nepomůže, kontaktujte herní podporu.
 

DeletedUser5450

Host
event je to super, vše funguje jak má, jediné co je na nic, ale to se ovlivnit nedá, je když máte sousedy, kteří zatočí a mění kolo, takže je dost těžké se k něčemu protočit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3302

Host
nicon s tým musím iba súhlasiť... Ja sa snažím získať niečo a oni stále dávajú len obnov a toč ;)
 

DeletedUser

Host
Píše to, že když dám Obnovit a zatočit, mám dostat točení zdarma, ale vždycky mi to jen bod odečte. Je to chyba, nebo jsem to špatně pochopil, když čekám, že mi to nic neodečte? :rolleyes:
 

DeletedUser9061

Host
Když dáš "Obnovit a zatočit", tak obnovíš kolo a navíc ještě vyhraješ odměnu. Je to myšleno tak, že OBBNOVÍŠ KOLO + TOČÍŠ.
 

DeletedUser10110

Host
Moc jsem se pobavil kdyz jsem videl preklad "Witchdoctor" jako "Carodejnice doktorka". Musim priznat ze to je solidni perlicka :DDD

Jinak souhlasim s nicon. Hodnekrat jsem si pral aby bylo nejaky forum pro sousedy. To by se teprve "konstruktivne diskutovalo" ;)
 

Thesseus

Znalec
Málo úkolů? Málo lístků?

[SPOIL][SPOIL][SPOIL]Minulý rok bylo 25 úkolů (odměnou po 1 lístku)
Tento rok bude 15 úkolů (odměnou 2 lístky).[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

Z úkolů možná víc lístků je ale točení nikoliv protože minulý rok bylo běžné mít na jednom kole rozházené třeba i osm lístků. Pamatuji si, že jsem díky tomu točil jako utržený ze řetězu takže stěžovatel má pravdu.

Mimochodem nevím proč dáváš 10 slov do tří spoilerů. Možná bych to chápal od návštěvníka fora co se potřebuje vyblbnout ale od jeho moderátora?
 

DeletedUser10110

Host
Tohle je druha letni akce... Takze to ze se netoci tolik dava i smysl. Nechteji nas premlsat predmetama :)
 

DeletedUser9061

Host
Letos v kole jsou lístky také po 1, 2 a 3 kusech. Jak to bylo minulý rok přesně nevím.

Do tří spoilerů jsem to tam dal úmyslně, jelikož v tu dobu tu kasíno ještě nebylo.
 

DeletedUser7347

Host
nicon s tým musím iba súhlasiť... Ja sa snažím získať niečo a oni stále dávajú len obnov a toč ;)

Pánové je to sice nepříjemné že vám to kolo pořád někdo ze sousedů mění ale musíte si uvědomit že vy chcete získat nějakou cenu a váš soused úplně jinou.Když se tam potom sejdou 3 nebo 4 tak se kolo mění pač každý chce to své (samozřejmě to může být i jeden soused s našetřenými lístky) To je můj názor :)
 

DeletedUser5701

Host
Přesně tak. Když se mi tam nic nehodí, tak ho změním. Na tom není nic divnýho.
 

DeletedUser3139

Host
A pozor! Pokud zmáknete dva úkoly za sebou, dostanete trestňák! (utratit 20 bodů a 4x 24 hodinovou produkci). :cool:
 

DeletedUser7347

Host
Škoda že si to nenapsal dřív já už jsem tu čest měl;) Jen jsem zvědav jestli něco podobného dostanu znovu (v osm hodin se to dozvím)
 

DeletedUser9628

Host
To utratit 20 bodů a 4x24hod produkci je trestňák?? :D Už to mám po druhý :D jestli mi to může teda někdo potvrdit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11638

Host
ukol navíc ale jen 1 ticket aspon něco stejně jich je malo 15 ukolu na celý advent a už mam splněno 6 tak je to spíš výhra protože až dodělam ukoly a vypotřebuju lístky tak co dal
 

Thesseus

Znalec
Trestný úkol je po 4 úkolech pokud je plníte moc rychle a je sice zpomalovací ale za lísteček. Pomalíci lístky navíc nezískají, takže buďte rádi :)
 

DeletedUser11546

Host
No to jsem dostala a pěkně mě to vytočilo, protože mám 24 hodin utrum, pěkná blbost !!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru