Letní událost 2014 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10950

Host
Trestný úkol je po 4 úkolech pokud je plníte moc rychle a je sice zpomalovací ale za lísteček. Pomalíci lístky navíc nezískají, takže buďte rádi :)

Co to znamená, plnit úkoly moc rychle? Jaká má být mezi plněním úkolů prodleva? 1 h? 8 h? 24?
 

DeletedUser7347

Host
No to jsem dostala a pěkně mě to vytočilo, protože mám 24 hodin utrum, pěkná blbost !!!

Pro tebe hloupost pro mě pohoda pač za každý "trestný úkol" máš lístek navíc oproti člověku který úkoly plní pomalu :confused:

sir Siba no nevím přesně ale jelikož akce trvá 15 dní a je stejně úkolů tak bych řekl když splníš za den dva úkoli tak třetí je "trestný":D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11457

Host
hmm, taky mám ten "trestný" úkol už podruhé. problém je, že na víkend jedu pryč a co jsem se koukal na úkoly dál, už to nebude splnitelné tak jednoduše, jak opředtím... :/. tak jsem zvědavý, jestli to dokážu dokončit všechno. jinak zatím ni nepadlo nic pořádného, jen jedna svatyně. lístky dochází zbytečně rychle a nic extra nepadá. i když sem jich třeba vytočil 6 na jednom kole, max mi padaly free jednotky :(
prostě smolík no... :(
 

DeletedUser5701

Host
Jo, jo. Taky mě to postihlo. Pak si nejlépe vytočíš ňákej ten "ksicht" a 24 hod. je na . . . !
Na dvě nový budovy jsem na kole ještě nenarazila. Asi velká vzácnost a že jsem točila jak divá. Pořád potkávám baobab a dokonce se mi podařilo získat tygří doupě, ale na nic jinýho jsem nenarazila.
 

DeletedUser3302

Host
Páni to je šťastie. Som v modernej dobe asi 3 dni a už mám 2 továrne na bojové tanky :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5625

Host
Teď jsem u úkolu postavit kulturní budovu. Ale jak to mám udělat, když nemůžu smazat ani cestu, abych si udělal trochu místa? Tlačítko bourání je šedé. To si někdo myslí, že mám kdispozici bůhví kolik nezastavěného prostoru? Je možné, že to má zase zdržet rychlé plnění úkolů, ale nikde o tom není ani slovo. Skončí to a kdy/ neskončí to/ jak to odemknout? Prostě nic. Nevypadá to moc vychytaně. :(
 

DeletedUser3302

Host
Nevie niekto ak je úloha preniknúť do 3 oblastí stačí ak zaberiem celý sektor alebo musím ešte preskúmať novú oblasť a tam preniknúť pretože som už do každého prenikol...
 

Thesseus

Znalec
Poker: co vlastně chceš? Máme to vyřešit za Tebe? Vždyť je to hra, proboha. Ty úkoly má každý stejné a každý se s tím musí poprat a ne hlásat na foru, že je to nevychytané. To je skutečně objektivní kritika na základě toho, že nemáš místo ve městě..

Gwarlek: bohužel by to chtělo prozkoumat další provincii. To bys musel mít dobyto vše aby to úkol odškrtlo automaticky.
 

DeletedUser5625

Host
Co chci? Asi odpověď na to, na co jsem se ptal... Měl to tak každý (že byla funkce mazání deaktivovaná) nebo to je "trest" za rychlé plnění úkolů a ta funkce bude za nějaký čas zase dostupná? Pochybuji, že všichni měli ve městě třeba 20 volných polí. A proč píšu o nevychytanosti? Hraji FoE skoro dva roky. Za tu dobu se silnice, budovy, dekorace mohly vždy bourat. Najednou to bez jediného slova vysvětlení nejde. Jak to mám asi chápat? A přitom by stačila jediná hláška- například "funkce bude dostupná za 24h". Já bych věděl, na čem jsem a nemusel bych si tady s tebou dopisovat- což je opravdu zážitek... :)
 

DeletedUser5701

Host
Poker: To je ňáký divný. Zkusil jsi jiný prohlížeč nebo vyčistit počítač(ccleaner)?
 

DeletedUser11297

Host
Tak mě se v eventu celkem daří, v moderní době jsem ani ne týden a už mám postaveny těžké zbraně, výsadkáře a bojové tanky. :)
 

DeletedUser5625

Host
Poker: To je ňáký divný. Zkusil jsi jiný prohlížeč nebo vyčistit počítač(ccleaner)?

Vyzkoušeno- nepomohlo to. Ale skutečně to vypadá, že je to úmyslně... Tak počkám do rána (bude to 24 hodin) a uvidím...

Vyřešeno... Sypu si popel na hlavu, byla to moje ... "stupído omylo"...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Aha, Ty si to s tím šedým tlačítkem myslel vážně, mě vůbec nenapadlo na to reagovat :D Takže beru zpět ten svůj tón, jakým jsem to napsal.
A jestli Tě to utěší, tak nedávno dostala tyhle tlačítka mírně nový háv, tak možná teď vypadají "deaktivovaně".
 

DeletedUser11529

Host
diamanty budou, nevíte někdo kolik bude celkem úkolů?
 

DeletedUser8789

Host
A co to zkusit misto mazani prodat ??? :))

Co chci? Asi odpověď na to, na co jsem se ptal... Měl to tak každý (že byla funkce mazání deaktivovaná) nebo to je "trest" za rychlé plnění úkolů a ta funkce bude za nějaký čas zase dostupná? Pochybuji, že všichni měli ve městě třeba 20 volných polí. A proč píšu o nevychytanosti? Hraji FoE skoro dva roky. Za tu dobu se silnice, budovy, dekorace mohly vždy bourat. Najednou to bez jediného slova vysvětlení nejde. Jak to mám asi chápat? A přitom by stačila jediná hláška- například "funkce bude dostupná za 24h". Já bych věděl, na čem jsem a nemusel bych si tady s tebou dopisovat- což je opravdu zážitek... :)
 

DeletedUser11638

Host
sem na konci tam sem dostal 250 dia a 2 lístky a pak je ten samej dokolečka 5x 24 hodinová výroba pomoc se stavbo nebo motni 20 lidí pak 25 to se zvětšuje a je za to 1 lístek
 

DeletedUser11546

Host
Stalo se mi, že se kolečko točilo, velmi dlouho, potom naráz dotočilo, ale nic mi nedalo, hlavně, že se mi odečetl lístek. Vím, že už to tady někdo psal výše, ale proč to je tam nebylo vysvětleno.
 

DeletedUser11457

Host
Baska, teď už to asi neuvidíš, ale v historii kola bys to viděl. dostal si buď kladívka nebo peníze. mi se to stalo taky, lístek odečtený a nikde nic. spustil sem hru znova a větrný mlýn v garáži. hra mě dneska vůbec milovala. z 5ti točení 3x mlýn, 1x farma a jedno tygří doupě. prostě megaluxus :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru