Letní událost 2014 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11546

Host
Johny Fencer -Baska, teď už to asi neuvidíš, ale v historii kola bys to viděl. dostal si buď kladívka nebo peníze. mi se to stalo taky, lístek odečtený a nikde nic. spustil sem hru znova a větrný mlýn v garáži. hra mě dneska vůbec milovala. z 5ti točení 3x mlýn, 1x farma a jedno tygří doupě. prostě megaluxus :)

Točení skončilo na portrétu, což bylo taky něco, ale ten portrét nikde nemám, takže jsem přišla o bod a nic, na jednu stranu štěstí, že to byl jen portrét tak mě to tak nemrzí. :))))
 

DeletedUser11546

Host
Portrét bude asi v profilu, mezi ostatními :rolleyes:

Tam jsem se dívala první - není tam a ani z kolečka neubyla obruč, že se portrét použil, takže fakt nic !!!
 

DeletedUser11638

Host
došel sem upně na konec po 250 dia sou 3 ukoly a už nic neni
 

DeletedUser10502

Host
Ahoj, mám takovej problém a vím i o dalších hráčích, kterým se to několikrát stalo. Zatočím kolem, odečte se lístek, ale kolo se nezastaví. Tudíž se musí hra zrestartovat a o lístek přijdu! Řeší se to už někde nebo je to každému jedno?
 

DeletedUser9628

Host
Od toho slouží sekce Chyby zde na fóru, stačí se nějak zapojit a ono se to řešit bude, a ne jen podezírat :) Také máš okamžitě napsat na Herní podporu, ale to jsi zřejmě udělal, nebo jsi to jen opět diskutoval mezi svými hráči?
 

DeletedUser11457

Host
Baska: ne vždy to, kde kolo je znamená, kde skončilo. právě naopak, pokud neubyl jediný kousek, vytočila sis něco jiného. to kolo je tam kde skončí jen v případě, že pokračuješ v točení. jak z něj jednou odejdeš, náhodně se startovní pozice kola vygeneruje jinam (kde pak povětšinou do dalšího zatočení zůstane).

Lady Ťuf: to samé co baska, něco si dostala, jen se to "seklo" a nedotočilo. pokud nemáš nic v inventáři, vyhrála si nový xicht nebo balík zásob či mincí.
 

DeletedUser3139

Host
Ale pokud si jseš jistá, žes nedostala nic, jen se odečetl lístek, tak to zkus u supportíků, jsou šikovní, třeba pomohou! :cool:
 

Thesseus

Znalec
Teď se mi to stalo a myslel bych si že se nic nepřičetlo, kdyby mi to nesplnilo úkol nasbírej X zásob. Takže podle mě to něco vždy přidá.
 

DeletedUser11472

Host
Posledních cca 4 - 5 úkolů byla hračka za diamanty jsem si koupil poslední plánek na Babylonskou věž takže mě event opravdu nezklamal :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru