Migrace hráčů v cechovních válkách

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
tak jestli něco vývojáři neudělají s tímhle přecházením a vytvářením nových cechů,tak na nějaké cechovní války ztrácím chuť,vždyť je to nechutné aby si hráč týdně vytvořil několik cechů a denně otravoval obléhačkou která ho nic nestojí,bude léto a nehodlám sedět doma a tohle hlídat a taky nechci večer čumět na to jak musíme ztracené území zase za několik tisíc surovin pracně získat z5,není problém nastavit limit pro hráče který opustí cech aby se do něj třeba 14 dní nemoh vrátit a to si pak každý cech rozmyslí jestli to bez silných a aktivních hráču ustojí
 

DeletedUser7160

Host
Hold GvG je nedodělek a neměl být tak brzy puštěn do eteru. Já osobně už 1 msíc GvG nehraju a jedu si to samé co před GvG a bohužel to dělá stále více hráčů už i GvG jsou okoukané. Nemá proto náboj protože stále útočím na anonymy a ne na určité hráče.
 

Kayro

Znalec
No jiste Venco neutocis na konkretni hrace protoze to neni pvp ale utocis na konkretni cechy protoze to je cvc.
 

trojan1673

Veterán
Já v tom problém nevidím,podle mě to naopak stojí docela dost surovin.
Pokud je založený druhý cech aby to získal za mín surovin tak jako tak to od něj musím za nějakou dobu převzít aby body patřili do toho správného cechu.
Pak když si to spočítáte vyjde to na ohromnou spoustu surovin:-(
Nikdo by druhý cech nezakládal,kdyby trochu zlevnili ceny:))
Byla by to alespon zábava a třeba by se i víc bojovalo a člověk by se tu tak nenudil.
 

DeletedUser2298

Host
trojan1673 - ano, to by byla ta optimálnější verze.. v praxi to ale funguje tak, že je území sebráno... a pak třeba propuštěno ( či rovnou cech rozpuštěn).. Takže ho nemá nikdo - jen původní vlastník byl poškozen - kdy na jeho získání vynaložil X set jednotek surek.. a bylo mu to ukradeno za 5 x 5 surek.. Ne vždy je cílem útočníka územní zisk..
 

DeletedUser4921

Host
Já v tom tedy vůbec žádný problém nevidím. Čím víc cechů vystřídáš, tím víc přátel získáš (nebo v některých případech i nepřátel) a nesmím zapomenout na válečné zkušenosti. ....
Hra se stala zajímavější a zábavnější :-D .... jen tak dál!!!!!

ps: Kdo chce chyby hledat, vždy je najde. Jsou úplně všude.
 

DeletedUser3520

Host
podvod podle mě je takový nový cech zakládat a podvod taky je dávat do něj jako členy vlastní multiúčty

nejdřív se multiůčty používali k motivaci a stavbě VB, teď k cechovním válkám

příklad ze světa C:
cech ČSR si založil cech +Věřící+ ... dobil potřebné území a nastrčil do cechu +Věřící+ multiúčet nějakého svého člena
viz obrázek:ČSR - PODVODNÝ CECH - +Věřící+.jpg

je fakt komické že by hráč z boby bronzové dobil 5 sektorů v koloniálu ...
 

Dan 77

Veterán
pawlinka:
Ale o tom to vůbec není... Je to o zakládání dalších fiktivních cechů bokem, aby mohli nasadit obléhačku za základní malou cenu zboží místo toho, aby se platilo tisíce zboží z mateřského cechu, kde cena obléhaček stále narůstá. Kdyby šlo jen o to jít do jiného cechu, taky by to mělo být nějak omezeno, protože můžeš jít do cechu, který se do GvG ještě nezapojil. Jinak kdyby útočník šel do jiného cechu bojujícího v GvG, moc by si s cenou zboží, za kterou pomůže získat území původnímu cechu, moc nepomohl.

[SPOIL]A nějací přátelé, možná pár nepřátel (z vlastního cechu? :rolleyes:) a už vůbec válečné zkušenosti (bitvy přece můžeš vybojovat v jakémkoliv cechu a většinu z nich i bez něj), ani zajímavější hra kvůli střídání cechů (btw zajímavý styl hry), s tím nesouvisí. :D Nějaké chyby ve hře jsou (a vývojáři je dlouho neopravují), ale to, co píšeš, je klišé. :)[/SPOIL]


sparhawk:
Takže jak pomůže multiúčet původnímu cechu? :confused:
Mimochodem multiúčty jsou už pravidly ošetřeny a support by to měl ohlídat nebo to můžou nahlásit jiní hráči, takže ani tohle by si po případné změně pravidel kvůli fair-play v GvG takovým cechům nemělo projít.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3520

Host
jak ... koukej na dva screeny podobného cechu ze světa C - Authority - a jejich klon BRAVO ...

videl jsem i jak v tom cechu byl sám MistrB akorát mě nenapadlo udělat screen

pak začal protocech BRAVO útočit:
Bravo- pokrok.jpg

za hodinu jich tam bylo z Authority víc:
Bravo- pokrok - o hodinu později.jpg

za dvě hodiny:
Bravo- pokrok - asi noční hlídání.jpg

a vsadím se že přes noc tam bude už zase jen multiůčet ---a proč?, no aby mohl posílat cechovníkům pozvánky

podle mě je to prostě podvod
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Tak jednoduše napiš na support.. dolož to těmito screeny a nechej to prověřit.. Jak jednoduché drahý Watsone... ;-) Odkaz na supp máš níže v mém podpisu.. Pokud je to multi účet, tak nějaká reakce na 100% bude...
 

DeletedUser3520

Host
už jsem jim napsal před tím, než jsem to začal psát tady Sherlocku ...
 

trojan1673

Veterán
Tohle osočování je trochu ubohé:)
Být dlouho první je celkem dřina a multiúčty na to nejsou potřeba.
Pokud chceš opravdu dobrý cech musíš na něm dřít a né čekat,že ti vše půjde bez problémů jen tak jako by se nechumelilo.
Pokud se cech dobře vede a jsou v něm dobří hráči co drží spolu je to znát i v žebříčku:)
 

DeletedUser3520

Host
běž se vycpat s osočováním ... já byl dlouho na světě C PRVNÍ ... mám 5 milionů bodů ... takže vím že to dřina je ... a podvod je podvod

A koukám že Ty jsi z ČSR ... PetrMac ... to je tvůj multiúčet?
ČSR - PODVODNÝ CECH - +Věřící+.jpg

no jestli hraješ za víc hráčů tak to dřina určitě je ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Já alespoň nikoho neosočuji z multiúčtama.
Pokud to nevíš na 100% pořád je to urážení jiných hráčů:-(
Ono něco jiného je dřít sám na sebe a něco jiného je spolupráce v cechu to už snad víš když jeden vedeš (i když ti to tam asi moc nefunguje,když jsi z něj odešel a vrátil ses).
Každý to bereme po svém.Chápu celkem,že to štve pokud se v cechu nespolupracuje moc toho ve válkách nenaděláš.
Na druhou stranu pokud někdo opravdu podvádí tak na něj stejně přijdou.
 

DeletedUser3520

Host
odešel jsem ze hry kvůli Cechovním válkám ... nelíbilo se mě že cech ČSR mohl obléhat sektory i když nesousedili s radnicí ani s územím s plnou obranou ... což jsme my nemohli
zdálo se mě divné, že má někdo takovouto extra výhodu ... pak mě napadlo, že to asi máte ošéfované přes support a protože proti větrným mlýnům mě bojovat nebaví na celou hru jsem se vykašlal ...
vrátil jsem se na velikonoce, abych nakoupil strážní ohně a posílil obranu ...
no a právě teď už toho zase začínám mít plné zuby
 

DeletedUser6375

Host
sparhawk9 - cech může napadnout sousední hex, i když tam nemá svoji radnici nebo plnou obranu, ta s tím nemá vůbec co společného... nemůže útočit jen z hexu, který je pod štítem (pokud to současně není velitelský hex).
Ohledně bronzového hráče v sekundárním cechu - proč by to měl být hned multiúčet? Je tak těžké říct kamarádovi, co hru nehraje, aby začal a dělal jen hlídače cechu a hrát vůbec nemusí, když ho to nebaví, jen podle potřeb posílat pozvánky? Je to sice další tvrdá praktika, ale opět legální.
 

DeletedUser3520

Host
no vida, tak to jsem nevěděl ... takže se za osočení s útokem omlouvám ...

a co se týká bronzového hráče ... nevěřím tomu, že někdo bude trávit čas tím, že bude chodit na Foe, které ho nebaví, rozesílat pozvánky a hlídat území ... leda by mu za to někdo platil ...
ale to už je jedno ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
My u nás nikoho ze supportu nemáme:))
Naštěstí žádnou pomoc nepotřebujeme,ale taky jsme zažili pár perných chvilek neboj:-(
Když nám tu propouštěl někdo sektory a dokonce dával obléhačku když jsme to nevěděli:-(
S tím se bohužel nedá nic dělat,ale záleží na cechu jak se s tím vyrovná.
Dokonce i dost Banů jsme u nás měli a taky jsme si mysleli,že je to divný tolik lidí a za sebou.
Z tohodle můžeš usuzovat jen to,že doopravdy není možné aby nám někdo pomáhal.To by pomáhal hodně špatně.
 

DeletedUser

Host
multi účty vznikají i za účelem špehování,my už si bitvy domlouváme soukromě po zkušenostech kdy na nás prostě byli připraveni,v jednu ráno jsem veřejně na zkoušku napsal na který sektor příště půjdem a do půl hodiny byla přesně v tomhle sektoru doplněna obrana,což je o půl druhé ráno dost zvláštní,ale všechno to jsou jen spekulace,bez důkazu se to špatně dokazuje
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru