NE-bojový styl hraní - denní výzvy

DeletedUser16160

Host
Vzhledem k nedostatku místa pro stavbu nových budov se přímo nabízí, aby si hráč vybral, jaké budovy si postaví. Tudíž je jedna z možností nestavět vojenské budovy a místo nich postavit budovy na výrobu, podporu spokojenosti, obyvatel atd.
Expedice se dají řešit buď vojensky nebo vyjednáváním, tak proč není možnost volby i v denních výzvách???
Nemám vojenské budovy (ani podpůrné - např. Alcatraz, Chrám Vasila Blaženého, Diova socha apod.) a tudíž mám nulovou šanci porazit nějakou armádu z denních výzev. A myslím, že je takových hráčů dost.
 

DeletedUser12887

Host
Plnim jen ty výzvy, kde právě není potřeba dělat nesmyslné pocty vyrob a neni potřeba darovat zbytečně suroviny do pokladny cechu, takže víceméně vyjde tak jedna výzva za tyden, kterou občas splnim a jinak skoro jako by výzvy neexistovaly.
Baví mě naopak porazit armádu, takže když by tam byla možnost porazit 10 nebo 20 armád byla by to taky výzva:)

Jinak ještě bych bral plnění výzev i co se těch výrob tyče, ale nechápu proč bych měl v nejvyšší době degradovat město na výrobu z doby železné a jako zase mít ve městě 10 nebo 20 dílen z nejvyšší doby, které jsou na místo tak náročné, že s nima zastavím celou plochu doby železné, to pak je zase trochu opačný extrém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
I hráči bez kasáren MAJÍ možnost splnit občas bojovej úkol v denní výzvě. Z expedic a běžných úkolů padají volné jednotky. Takže pokud expe vyjednáváš,musíš mít pár jednotek vždycky. Pokud expe nehraješ,tedy ani nevyjednáváš,jednotky sice nemáš, ale to není chyba systému,nýbrž uživatele.
 

Svatej

Legenda
bobbyc: Tak, že ho tu autor sám založil. ;) Z nějakého důvodu je tahle sekce otevřená k zakládání i běžným hráčům.
Holt, autor chtěl dát najevo že zvládne i výzvu "Založ vlákno nápadu tam, kde to zatím ještě nikdo neudělal" :D (autore, neřeš to, moderátoři se snad postarají, když si všimnou ;) )

K nápadu: Je to přesně tak jak píšeš, každý si zvolí vlastní styl hraní.
A přesně jak píšeš, jde o "VÝZVY" ne o odměny za tebou zvolený způsob hraní. ;)
 
Naposledy upraveno:
Od jisté doby se za nesplněnou výzvu neodečítají body za již splněné výzvy. A výzvy se střídají, někdy jsou bojové, jindy na výrobu a ještě jindy zase jiné, takže si každý může přijít na své. Není co řešit

I když občas mám za odměnu na výběr mezi stohem mincí a stohem kladívek, v takovém případě by se mi líbilo vidět, co je na které z nich potřeba splnit abych získal ten bod...
 

dudasek

Znalec
add žitomír chtěl bys vidět,co za úkoly se skrývá pod výzvou?(zkus wikipedii)nestačí ti vybrat si odměnu??jsem rád za to jak to je-území už nezkoumám dopředu a mám od nich klid...opakované výroby kladiv občas nedokončím .ty 30*8h někdy nedám-v práci nehraju a nejsem otrok-holt nesplním.
zrušení sankcí za nedokončení úkolu je fajn-holt se zdržíš :)

je to výzva a splnit je ji občas těžší,než jen sklidit město-dost často to ale chce úkoly,které zvládneš denní údržbou.---lepší než vybírat si mezi úkoly a odtajnit odměny až posléze!
 

DeletedUser14295

Host
mi na tom nejvíce vadí, že je to podle % a systém pak vybere jednu z odměn. Daleko lepší by bylo mít jen jednu jasně danou odměnu (nebo max. dvě). Takhle člověk plní úkol, protože v odměně je jedna z odměn např. 30 bodů a nakonec dostane palmu, protože ta tam byla taky a měla véce % :( to mě pak naštve, a nedej bůh, když u toho člověk ztraté např. jednotky nebo zaplatí zboží atd. To pak zuřím... taky jeden z úkolu navštiv 45 krčem je kouzeplný - to je fakt na hranici možností, navíc když ho dostane více hráču :(
 
Ve městě mám co se vojenských budov týče skrýš tuláků a to je všechno. A nemám problém vojenské výzvy plnit.
A ano nejde to hned, ale taky v nižších dobách je to o mnoho lehčí.
Když pominu fakt, že občas se již nějaká ta možnost v denních výzvách si zvolit buď vyjednávání nebo boj objeví tak mi nepřijde nutné jí dávat všude.

A je to strategie. Takže si musíte prostě zvolit jestli vám to stojí za tu odměnu to splnit nebo ne. A je jedno jak těžké to je. A můžete být rádi, že to je v takové podobě v jaké to teď je. Na začátku to bylo o mnoho, mnoho, mnoho těžší.
 
Nahoru