Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser2059

Host
Sousedi se tuším měnily jednou za měsíc ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Sousedi se mění 1x za 14 dní, ale pokud se sousedství "srovná", tak systém provádí jen minimální, či žádné změny

Více zde
 

DeletedUser3370

Host
Změny ve FoE týmu
-----------------------
K dnešnímu dni odchází z týmu moji dva skvělí členové, parťáci, kamarádi. Dva "kluci", kterých jsem si vážil, respektoval a užil s nimi nejednu partičku mariáše, či na střelnici hru win-win.

Oba dva jsem poznal jak týmově, tak virtuálně, tak na živo, obou dvou si vážím, ctím je a uznávám jako právoplatné členy FoE týmu i nadále.

Bobbyc- neohrožený lev, co se pral za forum, máchal prádlo z teplý vody do studený a vždy si stál za svým názorem.
Judas - férovej supportťák, co viděl hru nerůžováma brejlema a stále dbal o hladký průběh hry, i když mulťáci ho nesnášeli :)

Budete nám chybět chlapíci, Vaše rozhodnutí chápu a věřím, že se s tím poperete mužneji, než já před půl rokem !!

Budiž Vám čest, sláva a slova díků za to, co jste pro FoE (i pro mě) udělali!

Viva la revolution!

mari_vtipalci.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Změny ve FoE týmu
-----------------------
Krásný a zasloužený poděkování :)

I já se připojuji....Judasi, budeš mi tu chybět ... moooc ...a ráda tě zase někde potkám ;)
Bobbycu, ty taky :)

Přeju Vám zasloužený odpočinek, naberte nové síly a děkuju za to, že jste tu s námi byli a pomáhali nám :)
 

DeletedUser5384

Host
Dík za reakci:)

A spolu s Járou Cimrmannem můžu jen dodat " A přijde mladej, vostrej....ten se nezakecá " :D
 

DeletedUser3370

Host
Změny ve FoE týmu
-----------------------
Trpaslík je dobrej plavec, ale nevydrží .. "Já mu to vědro vždycky vymažu špekem a on křičí POMOC, POMOC"

Jsem zvědavej na obra Koloděje a jeho nezapomenutelnou hlášku "A hele ... jde nám sem ňáké jídlo. Máte sůl?" .. "Ano obře Koloději, celý sáááček" .... "Tak se vzájemně osolte"

[video=youtube;gnvfsxFmeRg]https://www.youtube.com/watch?v=gnvfsxFmeRg[/video]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zdravím.
návrat ztraceného syna? Jakpak se ti vede? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7

Host
áno :) občas sem kliknem
Kamarát ma sem zlanáril hrať, a môj účet bol ešte aktivní :)
 

DeletedUser

Host
Doba pokroku :)

Tak snad se zdržíš na nějaký čas. Přijdou cechovní války, tak bude o co hrát
 

DeletedUser7

Host
Určite sa zdržím dlhšie :) len sa musím rozhliadnuť čo je nové. Nehral som to od mája 2013 (skoro rok)
 

DeletedUser2059

Host
Z takového šoku co všechno je tu nové se těžko hráč vzpamatovává. Jeden rok a je tu všechno úplně jiné. Ještě, že to tady vidíš před těmi cechovními válkami, protože to bude taky obrovský nával nových funkcí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Nové budovy, nové jednotky.
Co se týče herních vlastností tak 0. Ale chápu,že někdo se spokojí s málem a říká tomu "dost změn"
 

DeletedUser3139

Host
Je fakt, že s Marim dost často nesouhlasím, ale tady má pravdu. Jen ta nula mi nějak nesedí, já to vidím spíše v červených číslech. Ale budiž.

A chtěl bych se na něco zeptat. Kvůli řešení hodím dotaz kolegáčkům supporťáčkům, pokud mi tu někdo nehodí lano. Hned po zavedení nového vojenského panelu jsem psal, že mně vadí, pokud si v INNO někdo myslí, že jsem tak slabý na duchu a neumím počítat do osmi, abych si spočítal kolik Šmoulů mám v obraně. Orámování dobrý, ale proč tam mám ještě počítadlo? Tedy spíše mi chybí to počítadlo u útočných jednotek. Ty spočítat nejdou! Nebo jo????
Ale dnes jsem narazil na zajímavou věc. V průběhu bojů jsem se dostal do situace, že jsem 3x projel lištu (kus po kuse!) s bojovými jednotkami a nenašel žádnou z kasáren. Při nasazování výroby nových jsem ale zjistil, že jich tam mělo být ještě sedm. A to, jak jsou jednotky průběžně promíchávány, tak to je taky geniální!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Jipi, já bych neprovokoval;-) Apchu je každým oběžníku pana inspektora zmíněn, jako že přišel - odešel...zweimal bitte...
Říkám, trpaslík je dobrý plavec, ale nevydrží
 

DeletedUser3139

Host
pro Mari: jaká provokace, Apchu si může svobodně přijít i odejít! To je čistě jeho svobodná vůle! A tak mu do toho nechci a nebudu mluvit. Ale to, že se odstraňují většinou drobné a nepodstatné chyby a ty, které by se měli odstranit přednostně tu jsou měsíce, tak za tím si stojím. A že se počet dlouhodobých chyb zvětšuje, to je taky pravda. A to víš sám dobře. :cool:
Ale spíš bych čekal reakci na můj dotaz, protože to je věc, která dost vadí a nejen mně! :(
 
Nahoru