Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser3370

Host
A není to tím, že pro Otázky je vyhrazena zde na foru jiná kategorie? :)
 

DeletedUser7

Host
pro Mari: jaká provokace, Apchu si může svobodně přijít i odejít! To je čistě jeho svobodná vůle! A tak mu do toho nechci a nebudu mluvit. Ale to, že se odstraňují většinou drobné a nepodstatné chyby a ty, které by se měli odstranit přednostně tu jsou měsíce, tak za tím si stojím. A že se počet dlouhodobých chyb zvětšuje, to je taky pravda. A to víš sám dobře. :cool:
Ale spíš bych čekal reakci na můj dotaz, protože to je věc, která dost vadí a nejen mně! :(

Tak, tak. Ja si sem môžem chodiť kedy sa mi zachce. Bolo všeobecné známe že ma chcel z tejto hry vyštvať, pretože si zrejme myslel že je majster sveta. Múdrejší ustúpi.
 

DeletedUser3139

Host
pro Mari: Když to máš tak dobře zmapovaný, kam co patří, tak je mi divné, že i ty sem píšeš otázky! :cool:
Ale je mi to jasné, neznáš odpověď, nechce se ti to přiznat, tak to maskuješ poučkama. Ale to jsem asi mohl čekat! :cool:
A konec konců bys mi mohl vysvětlit důvod proč se v krčmě nemohu zeptat ostatních, jestli neví jak naložit s problémem. Podle mně se v krčmě mohu bavit v rámci pravidel o čem chci. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
To JiPi můžeš - ale nečekej ofic. odpověď po které jsi toužil.. ;-) Mám dojem, že obecně oficiální info nikdo ze suppů či modů nedává do krčmy.. Je možné že jsou výjimky ale já si třeba nepamatuju, že bych sem kdy vůbec dával ofic. informaci nebo odpověď :))
 

DeletedUser3370

Host
V ramci zachovani trochu slusne urovne teto sekce si dovolim neodpovedet na predchozi 2 ataky vuci me. Nikoho jsem ze hry nechtel dostat(jen jsem si nezaujate cetl historii Zmen v tymu) a rovnez si nejsem vedom ze bych tu kladl.otazky tykajici se hry.

Vice se k tomu nebudu uz vracet. Tecka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Krčmu pravidelně čtu a pokud se zde objeví dotaz, tak rád odpovím (a myslím, že nejen já). Na rozdíl od otázek se, ale pak hůře odkazuje na danou problematiku, pokud někdo položí stejný dotaz.
Je to krčma je tu prakticky dovoleno bavit se o všem, co neporušuje pravidla fóra a krčmy. Klidně i klást otázky, nevidím v tom nic závadného. Přece si nebudeme tahat papírky s tématy, o kterých se zde budeme bavit daný den :)
 

DeletedUser3370

Host
Haleluja .... před týdnem jedna studánka 50 dia ... včera 2 studánky po 50dia .. dneska opět jedna ... tomu říkám zvýšená dojivost !
 

DeletedUser3370

Host
Víkend stráven stavěním Roller Derby (nebo-li přeloženo in-line bruslení) kvůli úkolu ... Ještě, že jsem klidný člověk !!

Včera jsem tím zabil 6.25 hodiny, dneska další 2.18!! Ty pitomý dvouproudový silnice postavit, aby pasovali, když volníého místa ve městě je 0 až -10políček, chce hodně duševního sádla. Měly by k tomu dávat projektantské plánky a přímé spojení na Dr. Chocholouška. Mlátil jsem co CTRL+Z aby mi to vrátilo změny a nic, kdyby nevoněla v troubě kachna, přestavuju ještě teď (facepalm)
 

DeletedUser3370

Host
Prosím pěkně, kdopak je to tento tajemný člen?

Kdybych malinko nevyburcoval forum, tak se ani nedozvíme, že máme nového člena supportu :(
 

DeletedUser2059

Host
Všichni členové jsou vypsáni v příslušné sekci Mari :) a pokud tam nejsou tak nejsou ani členy týmu ...
 

DeletedUser3370

Host
V pohodě Thome .. už je to stará záležitost. Dejv byl ohlášen pak za 3 dny. Nyní je to v pořádku:) Bohatou pomlázku Ti přeji! :)
 

DeletedUser2059

Host
Díky tobě též, už se to blíží...

[spoil][spoil]
shrine_of_knowledge.png
[/spoil][/spoil]

Že by už měl někdo postavené Atomium?
 

DeletedUser3629

Host
hledám pomoc tak jestli můžeš odpovědět budu rád včera jsem začal hrát na světě B hraju už na C a D ale na B se mi nezobrazily velikonoce je nějaký problém??
 

DeletedUser3370

Host
V době Kamenné nemůžeš vůbec nic. Než jen jako otrok přeskákat podle tutoriálu do doby Bronzové. Což je dobře a schvaluji tuhle myšlenku. Ale dokud neuděláš první výzkum, nemáš možnost tutoriál přerušit.
 

hujjik

Komentátor
Tohle by se mohlo hodit při velikonční akci:


[SPOIL]Seznam úkolů

1) Ukryj 1 velikonoční vajíčko ve městech ostatních hráčů. Odměna - 2 velikonočních vajíčka a 1 akce doplnění skrývání vajíček (6)
2) Ukryj 7 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 15 velikonočních vajíček
3) Ukryj 12 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 20 velikonočních vajíček
4) Ukryj 14 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 30 velikonočních vajíček
5) Ukryj 17 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 35 velikonočních vajíček
6) Ukryj 22 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 45 velikonočních vajíček
7) Ukryj 26 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 50 velikonočních vajíček
8) Ukryj 33 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 65 velikonočních vajíček
9) Ukryj 44 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 90 velikonočních vajíček
10) Ukryj 55 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 110 velikonočních vajíček & Portrét Marilyn
11) Ukryj 69 velikonočních vajíček ve městech ostatních hráčů. Odměna - 140 velikonočních vajíček & Portrét Elvise[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9061

Host
Ano Thesseusi, bronzové suroviny tam nejdou, a tak observatoř dává suroviny DOBY ŽELEZNÉ.
 
Nahoru