Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser2451

Host
Ahoj, Skrty a v čem přesně se nám má blýskat na lepší časy ?
 

DeletedUser

Host
Koukám, že se nám to tu nějak začíná rozmáhat žlutá. Gratuluji nově příchozím k jejich funkcím :)

Ale jak se zpívá "Modrá je dobrá!" a tvrdí to nejen žluťáci :cool:

[video=youtube;8NjJzaBQBqo]https://www.youtube.com/watch?v=8NjJzaBQBqo[/video]
 

DeletedUser

Host
To bude pohoda, klídek a tabáček. Provádění motivací skrz spodní panel, aniž by byl člověk nucen otevřít hráčovo město :) 1 kliknutí a je hotovo :)

[video=youtube;_nKNpSgEyMM]http://www.youtube.com/watch?v=_nKNpSgEyMM[/video]
 

trojan1673

Veterán
Kdyby tak šlo ovlivnit co motivuješ bylo by to ještě lepší :D
Plánky tak budou padat opravdu náhodně, ale za tu pohodu to asi stojí.
 

DeletedUser

Host
Dostal jsem pouze echo a v praxi zkoušel pouze 1x (na Betu chodím právě kvůli tomuto), takže nemůžu hovořit, že tomu plně rozumím.
Tady zřejmě půjde kvantita na úkor kvality. Zabere to méně času, a tudíž by mělo dojít k pravidelnějším motivacím a zřejmě i navýšení počtu, ale nikdo neslibuje, že budou Z/M budovy, které člověk nutně potřebuje (síně, svatyně, ...).

Určitě se do budoucna nabízí zavedení nějakého filtru.
 

DeletedUser2059

Host
Ano nová aktualizace přináší zajímavé novinky a myslím, že se jde správným směrem, vše je ještě v beta verzi, takže zatím nic není hotové, každopádně podle mě správný krok.
 

DeletedUser

Host
O beta verzi uz bych asi nemluvil, kdyz to ve stredu bude spustene naostro na anglickych serverech ;)
 

DeletedUser

Host
Takže pokud vše půjde podle plánu, tak u nás pokud správně počítám pravděpodobně 2.12. :)
 

DeletedUser9628

Host
No zatím to funguje prapodivně ta nová funkce, je dobrý, že dává přednost speciálním budovám, ale ne, že všechny dekorace jsou zušlechtěný a většina normálních budov ne... Ale tak je to beta, to se vychytá a třebas časem se bude moct dávat přednost, např MV před MD a podobně... Co vy velitelé, jak to budete řešit u sebe? Je mi jasný, že bude spousta a spousta zpráv typu "Proč jsi mi zušlechtil plot" nebo proč motivuje barák, když potřebuje zásoby, atd... Já jsem na rozpacích, zvýší se počet motivaček, ale zase na úkor toho, že nebude motivováno to, co daný člověk opravdu potřebuje.
 

DeletedUser

Host
Za sebe mohu říct, že budu odstraňovat pravděpodobně většinu dekorací ze současné doby a doufat, že tento výpadek mi pokryjí všechny zušlechtěné budovy. Vyvaruji se tak zbytečných zušlechtění třešně a spíše se tam objeví plovoucí trh :)
 

trojan1673

Veterán
Přesně tak odstraním vše co nechci aby mi někdo zušlechťil:)
Kolegové z cechu snad udělají to samé aby nedošlo ke zbytečným dohadům.
 

Thesseus

Znalec
To už jsem udělal před dvěma roky. Teď bych to osobně považoval za nutnost v případě, že hvězd nebude víc než město unese.
 

DeletedUser2059

Host
Je to škoda, já mám rád dekorace, ale je pravda, že na betě mám zušlechtěny všechny urbanistitcké stromy... :)
 

DeletedUser9628

Host
Jj, škoda že nelze udělat dekorace bez možnosti zušlechtění, prostě jen jako statický objekt bez většího významu :) Dekorace lidi snad smažou, ale zatím mi přijde, že automat nejdřív zušlechťuje, i když changelog říká, že po M/Z některých speciálek je výběr náhodný.
 

DeletedUser2059

Host
Nesmíme zapomenout, že je to nová funkce, která se musí nejdříve ostřílet, aby se mohli vyhchytat její mouchy. Ovšem Inno určitě už plánuje dopředu jak ovlivní motivace a zásoby, mezi hráči koluje více teorii. Jedna z nich je, že si hráč stanoví jaký druh budov je prioritní, prioritnější a nejprioritnější ...- další možnost je vybrat konkrétní budovy a nebo také nemusí v Německu dělat nic ;)
 

DeletedUser

Host
Podle poslednich zprav se budou moznosti volby motivace/zuslechteni zabyvat jen co odstrani ten problem s blikajici obalkou, i kdyz nic noveho neprislo :cool:
yeah, it's a joke :D
 
Nahoru