Posezení u Jonika (pokec o všem)

Henzisek

Znalec
denun: Tak sem přičetl diskuzi která je i na betě. A je to tak, každým levelem (předpokládám že až od 10., ale možná se pletu) to roste.
 

DeletedUser12225

Host
Nejepší na Německém Světě A má cca 32 mld. bodů, a mys canaveral na lvl 25... CHCI TAKY TAKOVEJ MYS :p
 

DeletedUser2059

Host
[SPOIL]
P_SS_TomorrowEra_Workshop3.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Kterej ...ehm... vývojář vymyslel, že se za VS bude dávat tolik bodů? A proč? Protože musí shánět znovu plánky, investovat FP a navýšit svůj bonus pouze minimálně? Možná nechtějí, aby byly bonusy moc velké, a proto už moc nerostou, ale shánět tolik plánků (zřejmě za diamanty) a dát tolik bodů (pro urychlení asi taky za diamanty) by bylo za tak malý nárůst neúměrné, tak se to asi snažili vyrovnat neúměrným postupem v žebříčku. :D No zatím mi to hlava moc nebere.
 

DeletedUser8903

Host
Nechápu k čemu nám je nějaký oznámení INNO o hře, do který se nedá vůbec dostat, protože je pro pár vyvolených englánů, a češi se tam vůbec nedostanou - Jsem se registrovala už před několika týdny, když vyšlo echo o té hře, dneska taky, když tam byl link - A myslíte, že mi přišel nějaký keys, nebo cokoliv? Akorát registrujte se - potvrdte registraci - Zadejte keys - Nemáte keys - Registrujte se - Potvrdte registraci - Zadejte keys - Nemáte keys? Registrujte se a potvrdte . A tak dále do zblnutí ...

By mě zajímala kolik je potřeba podmáznout, nebo s kým se vychrápat, aby se někdo do tý hry vůbec dostal, protože zatím nevím o nikom, kdo by tam byl, krom pár vybraných englánků. Zkuste si napsat o keys vy. O tom, že se nemůžete ani registrovat na support nebo na forum ani nemluvim ...
 

DeletedUser2059

Host
Já si dovolím zase navázat na aju trochu zvětšeným obrázkem (Díky, ale nemám tak dobrý zrak ;) )
[SPOIL]
X_SS_TomorrowEra_Landmark2.png

X_A_TomorrowEra_Landmark2-1.png

[/SPOIL]
 

DeletedUser2059

Host
To jsou plánované velkolepé budovy, tedy v tom spoileru je jen jedna ;)
ivzb0g.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Vždyť ten součet závislých a nezávislých jednotek nevychází? Co je těch zbývajících 147 jednotek? :D
 
Nahoru