Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser2059

Host
Tož k tomu konečně došlo, na betě se objevila další aktualizace, která má několik zajímavých bodů ;)

Že by postmodern era?
[spoil]
WeUkwVE.png

U45kd89.png

NHFDf0I.png




[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ahojte, nevím zda tohle mám považovat za pokec či spam, myslím tohle téma. Divím se, že Skrty se pořád drží i u Inna.
Respekt pro něho.

Jak se tady vlastně všichni máte? A vůbec hraje někdo Divoké kmeny?

No nic tak se tu všichni mějte, a dodržujte pravidla hry. Aloha váš starý známý Lamač.. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ehm, jaký spam? Tady očividně někoho vůbec nezajímá, jak se tu hráči mají, spíše se tu jen někdo potřebuje pochlubit, že je členem DK týmu. To jsou dneska lidi... Sice budu nařčen z toho, že sypu popel na hlavu těm, kteří se tu snaží rozvířit diskuzi, ale takové chování se mi vůbec nelíbí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Dobře, za ten krásný pragmatismus ti tedy odpouštím. :D

Jinak co plánujete na dnešek? Má někdo chuť na dlouhý výlet na kole jako já? :)
 

DeletedUser

Host
Kolo by bylo skvělé, kdyby jen nepanovalo vyložené aprílové počasí ...
Snad zůstane stále teplo a ubyde dešťů a konečně to bude na delší aktivity venku
 

Dan 77

Veterán
Postmoderní jednotky:
(kdo se chce nechat překvapit, ať spoiler s odkazem a spoiler s českými názvy jednotek neotevírá)

[SPOIL]http://www.forgestats.net/en/page/units

Nevěděl jsem, že kvůli postmoderní době v takové míře zase zamíchají s bonusy jednotek, už v tom budu mít zase a ještě mnohem větší bordel.[/SPOIL]

[SPOIL]Komando/Přepadový oddíl (lehká), MG tým (střelecká), IFV (rychlá), Univerzální tank (těžká), raketové dělostřelectvo (artilerie)

Jsem celkem příjemně překvapený, protože jsem si říkal, že přesně IFV (takové to malé, letecky přepravitelné obrněné vozidlo na více kolech), nejmodernější tank a raketové dělostřelectvo by se sem hodily. A pak jsem si představoval nějaká ta speciální komanda a speciální jednotky. Dosud se snad ale nestalo, že by mně nějaké jednotky překvapily nepříjemně.[/SPOIL]
 

DeletedUser2059

Host
Jak vyřešit nadbytečné nákresy aneb zkoušení na betě s levely budov.
[spoil]
attachment.php
[/spoil]
Více bude průběžně v sociální skupině:
 

DeletedUser

Host
Pomalu ale jistě k nám přichází léto a s ním typické počasí. Máte už nějaké plány na červenec a srpen?
Preferujete spíše dovolenou u moře nebo pobyt někde v přírodě?
Máte nějaké zajímavé tipy na dovolenou, které byste chtěli doporučit ostatním? :)
 

DeletedUser2059

Host
Jistě, rád bych navrhl dovolenou na beta serveru. Nabíráme nové hrače do dalšího českého cechu, podmínky jsou méně utažené. Tento cech bude sloužit především ke kolektivní výměně nových informací. Kdo by měl zájem napište mi, na betě je velice zajímavá mezinárodní atmosféra. ;)
Pěkný den
 

DeletedUser

Host
Je možné, že jsem to přehlédl, ale FoE lze hrát i na zařízeních s Androidem. Sice je k tomu potřeba menší oklika a má občas pár zádrhelů, ale jak se lidově říká "lepší než dostat drátem do oka". Oním klíčem je aplikace Photon Browser, která by měla podporovat Flash potřebný pro hraní hry :)

Pár dní jsem na tom zkoušel hrát a bylo to ucházející.
 

DeletedUser3139

Host
Lorde, asi by to chtělo napsat přesný název toho programu a kde ho stáhnout. Na App store jich je několik s podobným názvem a ty co jsem vyzkoušel, tak nefungovali. Nebo že by byla chybička u mně, mezi židlí a klávesnicí??? :cool:
 

DeletedUser

Host
Je to už pár týdnů, co jsem to zkoušel. Bohužel nyní nemám přístup k Androidu, takže je možné, že došlo k poruše na dané aplikaci. Měl jsem to delší dobu v hlavě, ale vzpomněl jsem si na to až před pár dny.

Pošlu ti to přes soukromou. Moc dobře si pamatuji, jak zde bylo pronásledovány přímé adresy na externí čističe cookies a cache (článek už také bohužel není k dispozici) v dobách, kdy FoE teprve čekal nástup do plenek :)
 

DeletedUser3

Host
No přátelé, zdá se to jen mně, nebo už se nám blýská na lepší časy?

79ec3d827a14d0c7868292d55944e96f.jpg
 
Nahoru