Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser2059

Host
Můžu akorát napsat to, co psalo pár lidí na beta fóru, když ta budova unikla v předešlé aktualizaci. Jestli to je stejné nebo pravda, nevím, ale mohlo by to tak být.

Lvl 1 - 1 pomoc za zboží
Lvl 2 - 3
Lvl 3 - 5
Lvl 4 - 7
.
.
.
Lvl 11 - 21

Ale jak už jsem psal, neověřené. Je ale jasné, že s každým levelem se to bude navyšovat.

Myslím, že je to jedna surovina na jednu budovu za jeden den na 1. levelu ;)
 

Dan 77

Veterán
Bonus bude aktivní zase další den jako u všech VS, to je jasné. Na 1. úrovni je odměna v podobě zboží jen za jednu pomoc denně. Takže chápu to správně, že se jedná o pouhý 1 kus jednoho náhodného druhu zboží z té epochy, v jaké je motivovaná budova? Nebo když kliknu třeba na průmyslovou budovu, dostanu po 1 ks od pryže, koksu, textilu, hnojiv i oleje? A platí první kliknutí, první provedená motivace v tomto bonusu?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Co jsem tak pochopil, tak dostaneš jen jeden kus zboží z té doby. Takže z průmyslu jen 1 pryž, nebo 1 koks atd. A tipuji, že bude platit hned první motivace pod tímto bonusem, tak jak to funguje u Majáku, Royalu a Baziliky. Takže rozhodně první motivaci pod bonusem vždy projet ručně a ne tlačítem Pomoc.
 

DeletedUser2059

Host
dZ1O8Ub.png
 

trojan1673

Veterán
Teď už jen, zda se tato VB vyplatí či ne :confused:
Pokud dá při první motivaci i na 10 úrovni například 19 surovin, tak při její velikosti mi to nepřijde až tak zajímavé, když si spočtu FB do ní vložené :(
 

DeletedUser11297

Host
Bude se to hodit hlavně při přechodu do nové doby. Potom už se ten jeden kus v tom zbytku rychle ztratí. Nevím no, asi se ještě budu dlouho rozmýšlet.
 

DeletedUser7347

Host
Hm tak to se taky ještě rozmyslím zda stavět či ne.Bezesporu je ale to že VB bude mít svou výhodu na startu nové doby.No a ted babo raď :D
 

Dan 77

Veterán
Jednoduché: vykašlat se na to. :D Na stavbu VS bude potřeba zítřejší zboží (zboží rafinované z moderního zboží, které se musí samo rafinovat). Takže nejdřív potřebujete zítřejší zboží, abyste mohli Dynamickou věž postavit, to už ho nejspíš vyrábíte a ten malý bonus z VS, který je dobrý akorát jako start do nové epochy, už bude passé. A taky byste museli z motivací dříve postavených zítřejších budov nebo pomocí se dříve rozestavěnou Dynamickou věží někoho jiného teprve získávat plánky na svou vlastní. A epocha následující po zítřejší bude jen budoucí epocha, do té teda můžete mít rychlejší start, pokud nebude zavedena moc brzy a pokud stihnete zvednout úrovně Dynamické věže. Další epocha už zřejmě nebude, takže už pak další příležitost, jak si start do nové epochy urychlit, nebude - bude jen jedna u startu budoucí epochy. Snad ale zavedou jiný zajímavý obsah do hry, hrozím se toho, že nebude co hrát. Ale zpátky k tématu. A co víc, i tak ta VS za nic stát nebude, protože abyste tuto výhodu mohli použít, musí být někdo, kdo už bude mít postaveny budoucí budovy před vámi, abyste na ni mohli kliknout a získat zboží ze stejné doby (té budoucí, která bude následovat za zítřejší). I kdyby nás po zítřejší epoše nečekala jen jedna epocha, asi bych se na tuhle VS stejně vykašlal. Na 10. úrovni za prvních 19 pomocí jiným hráčům po 1 ks zboží, to není takový náskok při startu epochy. Ledaže by se zvýšil počet jednotlivě získaného zboží z 1 ks na 10 ks, takže po 19. pomoci 190 zboží denně (to by stálo zato - kéž by). A ani to, že si můžete vybrat, z jaké doby zboží chcete (záleží, na jakou budovu kliknete starou manuální pomocí), by nic neznamenalo, když stačí postavit jednu starší výrobnu a jste na tom líp: zabíráte menší stavební plochu, nemusíte na stavbu otravně shánět plánky, použít hromady zítřejšího zboží a hromady FP na navyšování lvl. Tohle je v podobě zboží velmi nerentabilní budova, ani těch pár zásob to nevytrhne.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7347

Host
Mno tak to jsem úplně v potaz nevzal náklady vs bonus = že máš pravdu (předražená VB s minimálním ziskem )
 

DeletedUser11297

Host
Na betě (ve hře) jsem ji nikde neviděl, pouze jak bude vypadat. Nevím ani co bude mít za bonusy. Ale očekávám něco jako radost nebo mince.
 

Dan 77

Veterán
Epochy ve hře, které se mi fakt hodně líbí: vrcholný středověk, průmyslový věk, doba pokroku, moderní doba, postmoderní doba, současnost (- kvůli budovám, výzkumu, zboží, jednotkám apod.).
Další epochy jsou taky dobré, ale nejsou mé nejoblíbenější.
Ale zítřejší doba mě kromě radnice a několika vojenských jednotek (protipancéřových odstřelovačů a silně obrněného hlídkového vozidla, ale i ostatní jednotky jsou dobře vymyšleny) moc nezaujala. Schválně, komu se líbí/nelíbí a proč?

všechny zítřejší budovy k nahlédnutí:
http://forum.beta.forgeofempires.com/showthread.php?4416-Tomorrow-Era/page3
http://pt.forgeofempires.com/page/the_game/construções/edifícios+residenciais/tomorrow+era/
 

DeletedUser11297

Host
Tak to mě zatím ranný (ale jen radnice a budovy se slaměnou střechou), pozdní středověk a potom asi až postmoderní doba. Současnost mě nějak nezaujala, zato Zítřek se mi líbí moc. Ale podle těch ukázaných skic by mohla (aspoň u mně) být Budoucnost tou vůbec nejlepší dobou. Zatím ale volím Zítřek jakožto vítěze.
 

DeletedUser7347

Host
Líbí se mi všechny doby až na některé budovy (každý věk má nějakou) ale zítřejší doba no nevím :eek: uvidíme jak to bude vypadat jako celek vedle sebe.
 

Dan 77

Veterán
Raný (ty jsi asi myslel dvoupatrové domy) a pozdní středověk nejsou taky vůbec špatné epochy. Doba bronzová a železná a koloniální doba mi přijdou trochu nudně provedené. Takže se mi nejvíc líbí vrcholný středověk a průmyslový věk. A ještě víc doba pokroku, moderna, postmoderna a současnost. Protože mi tam připadá, že jsou tam nejdokonaleji navržené budovy, výzkum i rafinované zboží, dokonale a realisticky navržené jednotky (všechno tak, že to odpovídá i z hlediska historického vývoje). A líbí se mi to samozřejmě hlavně graficky. Nevím, čím to je, ale asi na ty předcházející epochy nechci nechat dopustit, nebo se mi prostě přechod do sci-fi budoucnosti nezamlouvá (samozřejmě jsou epochy Zítra a Budoucnost navrženy i realisticky podle současných trendů, že). Prostě zatím jsem v takovém rozpoložení, že bych nejradši zůstal v současnosti. No, uvidíme, třeba až to zavedou, změním názor.
 

DeletedUser11297

Host
Dvoupatrové domy a pekárny. Bronzová, železná a koloniál jsou takové ... nudné, jak píšeš. Hlavně koloniál, v podstatě stejné domy, jen jinak natřené. :) Průmysl a moderna se mně osobně moc nelíbily. Vrcholný a pokrok nebyly špatné, ale favority mám jinde.

Jinak je pravda, že hru jsem začal hrát hlavně kvůli tomu, že byla ze středověku. Kdyby hra byla už od začátku zasazená do této doby (řekněme od pokroku dál), asi bych ji nehrál, nezaujala by mně.
 
Nahoru