Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12887

Host
Jammertal

a ještě jsem tam viděl jeden střet Koenig, tak to smažte zase
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
No mě se včera objevily 2 zlaté. Otevřu první - 100 FB. Otevřu druhou už s úsměvem na rtech - dalších 100 FB. To se pak staví velkolepky. :) Po nefritových už tolik netoužím. Oázy mi dvě stačí, bazarů mám 14 a další 2 v invu, takže ty také nepotřebuji. Studánek jsem měl přes 30 a hodně jich smazal. Takže jediné, co by se hodilo, je svatyně a renovačka. No a ani jedno z toho jsem zatím z nefritové nedostal, takže zatím mohu jen doufat. :)
 

DeletedUser12151

Host
myslim,ze se mame na co tesit, jestli tohle zavedou na ostre svety tak uz asi hodne hracu zkonci s hranim, oni udelali na bete rebalancing kristalovych vil..tedy po tom co vetsina hracu po prepocte zbourala premiove budovy moredrapy tak zjistili,ze jsou moc dobre a snizili pocet obyvatel na trapny z 4,550 lidi na cca 3 a snizili i pocet minci o pulku..takze inno pokracuje na vlne stupidich rozhodnuti,jsem zvedavy jestli mi nekdo nahradi 7500 dia za 10 zbouranych moredrapu..jinak je videt,ze nekdo tam vubec neumi pocitat! a hlavne me zajima jak to udelaji,to mi jako bude ve meste svitit -15 tis obyvatel? a dokud neco nezbouram tak nebudu moct hrat? :D toho cloveka,ktery to vymyslel bych namazal medem a zabouchal na vcelin
 

DeletedUser12151

Host
tohle neni moc vtipny,ona by ti asi dosla rec,kdyby jsi mel ve vsech mestech moredrapy a po tom co by jsi zjistil,ze jsou nove domy lepsi je zboural a prestavel cele mesto aby ti jejich hodnoty takto brutalnim zpusobem ponizili, je videt,ze ti asi nevadi kdyz z tebe nekdo dela blbce :D :p
 

DeletedUser11297

Host
Už na to také koukám. No jsem na to zvědavý, až to předělají, tak je šance, že se spousta lidí dostane do mínusu. Zajímalo by mě, jak to potom budou řešit. A zrovna včera jsem o přestavbě přemýšlel, ale nakonec to nechal, jak je. Pro jednou správné rozhodnutí. :)

A ještě jedna podstatná věc. Na betě změnili layout fóra, aby byl jednotný pro mobily a PC. Nevypadá to nejhůř, ale pro mě, jakožto pomalu už důchodce, to zas bude horor se v tom vyznat. :D
 

Svatej

Legenda
Však mě to vtipný přijde, bo žádný moředrapy neřešim ani nemám :D když se dva perou, třetí se směje :p
aneb klasické české přísloví - Hurá, budeme slavit, sousedovi chcípla koza. :D
 

DeletedUser12151

Host
:D pekne prislovi,ja ho tedy neznam,asi nebudu uplne klasicky cech

jinak ten kdo se dostane do minusu tak bude mit lidi v minusu, uz tam byla na foru bety fotka,me ceka minus 15tis lidi cca a hlavne handrikovani s podporou,ze chci zpet za A 6 moredrapu a 3 hotely na strome a na D 5 moredrapu a 5 hotelu na strome,pokud mi nevyhovy tak pozadam o smazani mest a vykaslu se na to..proc bych si mel nechat kalet na hlavu od nejakyho inna,ani nevim kdo konkretne to v innu rozhodl,ale bylo by zajimave videt a vedet kdo to je a jestli vubec vychodil zakladni skolu,ze se tak seknul,ze museli ponizit,jsou to cipove
docela by me zajimali konkretni tvare lidi a ne nejaky "anonymni" team schovavajici se za firmu inno.. :D mozna nekde jsou na facebucku,ale ten ja nemam
 

Svatej

Legenda
Tak to se rovnou začni loučit s městama :D Bo vím na 99,999999% co ti podpora odpoví. :D

Jinak, když ve hře klikneš na nastavení a pak na "O hře" tak vlevo máš jmenný seznam pachatelů. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12151

Host
na to ti lorde nemam co rict,nevim tedy v jake stojis dobe,ale vim,ze s vyzkumem otalis, dejme tomu,ze jsi v SOU a vyhovuje ti herne ta lehka doba i co se tyce expedic, ted si predtsav,ze nekdo v innu rekne,ze takove hrace nepotrebuje a odebere PVO schopnost oplacet utok a tim se pro tebe hra pri bojich stane hodne ztratova, jak se budes tvarit, nebo jak tu psali,ze by svatyne davali jen 1 vyzkumny bod za 2 dny,protoze jsou to proste silne budovy a bazar jen 1 za 24 h..
jinak se s mestama rozloucim s opravdu lehkou hlavou,protoze hrat neco co ti meni podle toho jak to jim vyhovuje a nema konstatni pravidla opravdu nepotrebuju a lito mi to nebude, spis me bude lito tech co ve hre zustanou a nechaji na sobe stipat polena
 

Svatej

Legenda
Jj, SOUČ mi vyhovoval nejvíc. :) ale ve výzkumu se teď dost razantně hejbu, aktuálně jsem v B, takže mi nemluv, nedávné rebalancování jednotek se mě dost týkalo.
Co se svatyní týče... to jsem tu nikde nečetl, takže to asi psal mr. Ignor. :D na to ti nemám co říct, snad jenom že bych musel přizpůsobit můj herní styl. :)

Jinak, je mi líto že končíš, tvoje důvody chápu, ale přijde mi to prostě škoda, strávit hrou X let a pak se na to vyfláknout... :oops:

P.S.: Mě by vlastně víe vyhovovalo, kdyby svatyně dávala za 2 dny.
Protože tím pádem bych si jich mohl do města nacpat dvojnásobné množství. Rozuměj, aktuálně zvládnu mít namotivováno okolo 130 svatyní najednou za 24 hodin. Čili za 48 hodin bych zvládnul mít 260 motivací = 260 svatyní pokryto. Místo ve městě by na to bylo. :)
Díky tomu bych měl mnohem více FB najednou, což má svoje výhody... :)
Jak nad tím přemýšlím, možná t dám do návrhů :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
get-out-no-seriously-just-get-out.jpg
 

DeletedUser11297

Host
No ... jo. Víš, že kravin se oni chytaj velmi dobře, tak to raději ani nezkoušej. :D Mimochodem, 130 svatyní? Si děláš pㄹdel, ne? :D Chci vidět screenshot, Malíčku. :D
 

DeletedUser11297

Host
Zcela náhodná, stejně jako Ulrich Deklasovač, jasný. :D Oh no, tak to jsem na tom hodně bídně se svými 78, ale tak zas mám aspoň 14 bazarů, takže se to trochu srovná. :) Ale i ty jsi jen prd oproti tomu, co má riciric na E-Nagachu, to už je docela psycho. :D
 

Svatej

Legenda
Jj, toho znám :D i na A je určitě pár hráčů s více svatyněma. Vím alespoň o jednom :D
Jinak, bararů nemáš o tolik víc :) 6 bazarů a 1 hřiště ve městě. a 10 luau v inventáři. Ale nemám rád 8H produkci... musí se to víc hlídat :D

BTW: Celá kolekce "zcela náhodných podob" :D:D
i.jpg
ii.jpg
iii.jpg
iv.jpg
v.jpg
vi.jpg
vii.jpg
viii.jpg
ix.jpg
x.jpg
xi.jpg
xii.jpg
xiii.jpg
xiv.jpg
xv.jpg
xvi.jpg
xvii.jpg
xviii.jpg
xix.jpg
xx.jpg
 
Nahoru