Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12151

Host
me staci 2,nemusi prset jen kdyz kape :D a hlavne na E mam uz druhe kasarna exosceletonu coz me potesilo vic nez svatyne, mam uz 2 a to jsem teprve na zacatku vyzkumu, minuly rok me udelali radost kasarna RG,ale ted zda se uz kvuli utocnemu bonusu a odzkouseno v EX je exosceleton lepsi nez cele RG :)
 

DeletedUser11297

Host
To jsem teď jako součástí Islámského státu? Chjo. :(:D

4238b689fa8347bc.jpg
 

DeletedUser11297

Host
Kdybych tři dny nebyl na záchodě, tak prasknu, ať jsem nebo nejsem zlatá rybka. :D:D Proboha, kam se to tato sekce stočila. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
zase o tom hnedym jako ve vetsine pripadech :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Kdybych tři dny nebyl na záchodě, tak prasknu, ať jsem nebo nejsem zlatá rybka. :D:D Proboha, kam se to tato sekce stočila. :D
No nevím, za všechno může tvoje analogie, že jsme skončilli zase v kanálu. :D
Ale kdybys to spojil s drastickou dietou (rozuměj, nejíst vůbec nic) tak bys možná neprasknul :p :D
Helééééé!! :D:D komu z moderátorů jako vadilo pár čísel?!! Co? :D:p Vždyť já je používám místo hvězdiček!!:(:oops:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11317

Host
Ráda bych upozornila na pravidla fóra:

§ 2 Komunikace
• Je zakázáno používat kdekoliv na fóru či v soukromých zprávách vulgarismy, urážky nebo provokace vůči jiným hráčům.
• Částečně vyhvězdičkované (či jinak upravené vulgarismy) budou brány, jako by byly uvedeny v plném znění.

Děkuji za jejich dodržování :)
 

DeletedUser11317

Host
Pánové a četli jste taky tohle? :D

§ 2 Komunikace
• Komunikovat je povoleno pouze v češtině a slovenštině, případně pro menší skupiny jiných národností také v angličtině. Ostatní jazyky nejsou tolerovány.
 
Nahoru