Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
Jsem rád, když věci prostě ... dávají smysl. •_•

bca80dcf8ee67006.jpg
 

DeletedUser11297

Host
Tak teď mě Vaše Lordstvo dostalo. Takové množství nových budov nebylo v jednom eventu přidáno do hry snad nikdy, takže mě ani nenapadá, co by to mohlo být. Každopádně hlavu si mi zamotal parádně. :D
 

Danielis001

Psavec
Hned mi to připomenout fotbalový event, protože tam taky byly fotbalový míče a procentuální úspěšnost, ale tolik budov, to ne :D
 

DeletedUser11297

Host
Něco takového mě napadlo, právě kvůli podobnosti s Chrámem. Ale pak jsem si říkal, jak by bylo možné to vůbec získat, když odměny v expedicích už jsou týdny zajeté. :)
 

DeletedUser11297

Host
Spíš očekávám, že nahradí odměny typu bazar, diamantová dekorace, možná studánku atd. Podle toho, v jakých kategoriích jsou tyto budovy rozdělené a jejich velikosti, by to dávalo smysl.
 

Arthoris

Odborník
Spíš, kdyby nahradili oázu, ty plánky tam klidně můžou nechat, ale snížit jim ty % na zisk. Těch 65% je prostě nesmysl, na to, že to je úplný finish, tak by to tak mělo vypadat. Klidně ať tam ty plánky jsou ale z výrazně nižším %. Prostě ať se ty odměny i střídají, a né že bude padat pořád jedno a to samé. Někomu to vyhovuje, když má v plánu stavět do xxx lvl, ale je tu většina, která po těch pláncích netouží. A takovéto kraviny se prostě řeší pořád. A proč? Protože ti pánové, co to vyvíjí asi nejsou schopni přemýšlet, jak to bude vypadat, když to pustí na servery. A další věc je, že když je to na BETĚ, 80% hráčů nadává, protože je to na pytel, a oni to stejně na ty ostré servery vypustí, a pak jim to trvá roky, než to opraví. Toto opravdu vypadá, že to dělá nějaký vyučený zedník v garáži......
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
No trvalo to skoro 5 let, ale konečně nám odstranili to otravné, zašedlé, dárkové políčko. :)

738ff0efff0442bd.jpg


Jo a nerf vil jsme řešili tady? Pokud ano, tak to sem rovnou také připíšu. Na betě vrací lidem zpět do inventáře moředrapy, které prodali, když je měnili za vily. Očekávám, ale nezaručuji, stejný postup i na live světech.
 
Nahoru