Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
Lorde, tam měla být dvojitá citace, ale spěchal jsem, tak jsem se na to vyprd. :) Děkoval jsem karamelce za to, že nám nemaže příspěvky v cizím jazyce. No a ta korejština je špatně, chybí mi tam na konci jeden znak, má to být "oh no". :D
 

DeletedUser2059

Host
Tak tedy tok 2016, ať už se mrská sebe víc (bude tady o sekundu déle...), se přeci jen chýlí ke konci. Ať žije rok 2017!
 

DeletedUser11297

Host
Tak jsem si při oslavě Silvestra zkusil zase něco nového...

Daniel-Ricciardo.jpg


Sice jsem měl potom promáchanou celou botu, byla mi zima na nohu, na poli se bez boty špatně chodilo, ale stálo to za to. ;) Šampaňské kupodivu chutnalo velice dobře. :D
 

DeletedUser11297

Host
Rauch může jen závidět, tohle s džusem nikdo neudělá. :D Muž na přiloženém obrázku (Daniel Ricciardo) takto ve většině případů slaví stupně vítězů. Tak jsem si říkal, že na tom nemusí být nic hrozného. Co mě nedošlo byl fakt, že on se po této oslavě jde převléct, takže v botě samotné už poté být nemusí. No mě bohužel nic jiného, než v ní chodit, nezbylo. A to už moc příjemné nebylo. :D
 

DeletedUser11317

Host
:D :D Teda, příště chci asi slavit Silvestr s WinJetem. Vtipné historky se vždycky hodí a tohle bych chtěla vidět na vlastní oči.
 

DeletedUser11297

Host
:) Tak ok, za 364 dní se ozvu. A možná, když budeš hodná, tak bych ti dal i ochutnat. Byla bys víceméně asi první, nikdo to ode mě nechtěl. :D
 

DeletedUser12887

Host
co bude za 36 min ?
jinak spokojenost hlavně kasárna jsem chytil ostatní kromě zdraví se dá koupit za prachy
 

DeletedUser11297

Host
Tak to vypadá, že shoey (pití z boty) se mi tak trochu nevyplatilo. Dostal jsem po několika letech druhou nejsmrtelnější nemoc na světě - kašel. :( #ohno
 
Nahoru