Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
Já teď zase jedu 24 hodinové, až začnou docházet surky, budu muset přejít opět na osmičky. Také mám něco v invu, hřiště se mi nechtějí stavět, nelíbí se mi vzhledově. Ale mohl bych jedno plácnout mezi bazary a vydávat to třeba za stadion Fenerbahce. :D Teď čekám na dia z mapy a z eventu, abych mohl plácnout nové rozšíření a asi postavím ještě nějaký bazar. :)
 

DeletedUser11297

Host
Ten pocit, když se snažíš pomoci získat 12 miliónů shlédnutí za 10 dní a zasekáš si tím celou stránku. :D Jestli to za to stálo se uvidí až za 10 dní. #tt100mil

dd29bd20185cfe2f.jpg
 

Kayro

Znalec
P.S.: Mě by vlastně víe vyhovovalo, kdyby svatyně dávala za 2 dny.
Protože tím pádem bych si jich mohl do města nacpat dvojnásobné množství. Rozuměj, aktuálně zvládnu mít namotivováno okolo 130 svatyní najednou za 24 hodin. Čili za 48 hodin bych zvládnul mít 260 motivací = 260 svatyní pokryto. Místo ve městě by na to bylo. :)
Díky tomu bych měl mnohem více FB najednou, což má svoje výhody... :)
Jak nad tím přemýšlím, možná t dám do návrhů :D

A jaky je v tom rozdil krom toho ze to zabere dvojnasob mista ? Dvojnasob FB ale jen jednou za dva dny tezko vyvazi tech 520 zbytecne zastavenych polícek na plose mesta.
 

Svatej

Legenda
Přeci ten že bych u hry nemusel trávit tolik času co do teď :) a to je pro mě sakra výhoda! :D
Navíc, ta předstva kolik lidí bych tím nas...štval :D Jooo, za to by mi to vážně stálo...:p:D
 

DeletedUser11297

Host
Tak si to můžeš jít navrhnout třeba na Elvenar, FoE se s takovými kravinami obloukem vyhni. :)
 

Svatej

Legenda
No ale já to nevymyslel... poprvý s tím tady začal želvák :D
Ale fakt by mi to nevadilo, kdyby to zavedly... :p
 

DeletedUser11297

Host
Ještě k těm vilám. Četl jsem si teď oznámení z bety, kde se za to hrozně omlouvají a jako řešení minusové populace navrhují zboření nějakých kasáren, dílen nebo postavením dalších domů. No hoši, na to bychom bez vás fakt nepřišli, doteď jsme tu asi hráli jen ping pong. o_O
 

DeletedUser12151

Host
pokud jsem dobre pochopil darkside komunitniho managera na bete, snad jsem to jmeno funkci nepopletl tak psal,ze hraci,kteri zborili premiovky nahradou za vili,ktere ted zmrsili tak ze je budou vracet..opravdu nechapu na co maji ten beta server a hlavne ktery trouba to pustil do sveta, to je prece jasne hned na prvni pohled co do poctu obyvatel,ze vila je proste dobry dum,ja to bral tak jak psali na podprore, doba postupuje,tedy zkoumam a je nejaky progres,ale aby pak ty /nevim jak je nazvat/ prisli s takovym razatnim nerfnutim
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
To bylo jasné, že ji nerfnou, byla od začátku nevyvážená. Akorát tímto asi zvedli dost hráčů ze židle :D. Nač je ta BETA?, nad tím asi bude viset otazník dál :). Když se to tam testovalo, tak proč tu vilu dávali do hry, a pak až jí nerfovali, mělo to být naopak...
 

DeletedUser12151

Host
Hezky receny, byla nevyvazena, vlastne jeste je, ale to je tak tezky vzit kalkulacku a spocitat si to? Me to bylo jasne i bez ni, to je priklad jen totalni neschopnosti testera a vyvojare, ktery to vypustil, vzdyt na kontrolu meli par vyzkumu a jeste je pusti spatne, jinak ne ze by se hraci od zacatku nezajimali jak to s ni bude, ale odpoved od odpovednych zadna a rovnou udelaji takovou prasarnu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
To bylo hned první promíchání. :)

Henzi, taky pěkné. Teď jsem zase podlehl akci na hvězdy, tak zkouším štěstí dál. Ale už se tolik nedaří. :)
 
Nahoru