Posezení u Jonika (pokec o všem)

traktorista

Odborník
Tohle spouštění doby po částech mi teda k srdci nepřirostlo. Raději bych, kdyby to bylo klasicky v celku.
A že by se mi ty boudy nějak líbily - to snad ani ne :/.
 

DeletedUser13384

Host
a jeste nam k tomu navic pridaji Achievementy :)
forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/achievements-and-profile-improvements.6999/

jinak za sebe muzu rict ze design budov vypada velice pekne. je to oceanska budoucnost a vsechny budovy na to vypadaji coz je parada.
 

Svatej

Legenda
Jj, tak achievmenty nevadí... jenom další tahač na dia, ale funkce jako taková žádná.;)
Horčí je že popis města bude mít 500 znaků max, což je opravdu málo :( Já tam toho mám... do 500 se nevlezu :(
 

Svatej

Legenda
Nu, sám jsem byl nedávno překvapen, když se to rozebíralo na globál chatu, že je ve hře pár lidí co to doopravdy čtou :D
Ale já si tam dělám hlavně poznámky... komu dlužím, kolik a kam, kdo dluží mě, kolik a kam, kolik mám volných FB z denní produkce/ kolik jich je zabraných. Blacklist, informace pro sousedy/přátele/cech. Investování FB...
Jsem prostě línej otevírat excel :D Místo toho to radši napíšu ve zkratkách do popisu... tam to je alespoň po ruce a na očích bez přeblikávání do excelu.;):D
 

DeletedUser13384

Host
Musim rict ze to Inno se ted nejak pustilo do prace a neprichazi s uplne spatnymi napady :). Copak se tam asi deje :)
Nove historicke okenko Albert Einstein na jenoz konci nas ceka nova budova Checkmate Square ktera podle doby dava bonus do utoku 5-9 coz mi prijde jako velice pekna odmena.
odkaz: forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/historical-questline-albert-einstein.7003/
 

Dan 77

Veterán
Teda doufal jsem, že Oceánka bud mít mnohem více futuristické vzezření, a ne pomalu jako přístav pro trajekty nebo ropná plošina na moři v době současné a i dřívější postmoderní (v terminologii hry :D). Případně to může připomínat film Vodní svět. Ledovka je v návaznosti na Budoucnost futurističtější a Oceánka jde o 3 kroky zpět, jak se zdá. No tak snad budou mít dost nápadů, aby Oceánka byla trochu rozmanitá, protože ještě chybí dost technologií budoucnosti, které se do hry budou hodit.

A pro ten nový profil s archievementy nejsem, k ničemu to nebude a na úkor toho osekají něco jiného.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Musim rict ze to Inno se ted nejak pustilo do prace a neprichazi s uplne spatnymi napady :). Copak se tam asi deje :)
Nove historicke okenko Albert Einstein na jenoz konci nas ceka nova budova Checkmate Square ktera podle doby dava bonus do utoku 5-9 coz mi prijde jako velice pekna odmena.
odkaz: forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/historical-questline-albert-einstein.7003/
Jj, jako Anwarův Řečnický koutek.
Zajímavé mít náměstí s obřími šachovými figurkami. :p
 

DeletedUser14069

Host
Musim rict ze to Inno se ted nejak pustilo do prace a neprichazi s uplne spatnymi napady :). Copak se tam asi deje :)

ono je to možná tím, že nějaký švédský investiční fond prodal Primu (ano, tu naši televizi) a zvýšil podíl v Inno z (tuším) 20 na 50%... (cca 2 měsíce zpět) tak asi chtějí, aby jejich investice byla úspěšná... aspoň jako ta Prima :D
 

Svatej

Legenda
Kdo čte texty opakovacích úkolů.... tak už víme o čem se to furt Mandrubarovi zdá :D
kiAm.png

X_SS_OceanicFuture_Landmark1.png
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
:D
jAUQ.png

N6SY.png

A další spoler pro milovníky GoT... :) takové drobné soustíčko pro nedočkavce :D
To vypadá že si Daenerys se vým dlouho ztraceným synovcem celkem rozumí co? :D)
gallery-1477583987-gettyimages-618576414.jpg

A tady máme Johna opět... a táhne za jeden "provaz" se ser Jorah... tak snad se nikdo nenakazí. :D ... A Lannister jako obvykle stojí a čumí.... :p
gallery-1477915824-iain-glen-emilia-clarke-got-filming.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Chtěl bych se zeptat jak je možný že můžou hru hrát lidi kteří mají udajně na všech světech ban nebo podmínku vyhazovu a furt hrajou a opětovně nadávaj nebo se chovaj jak psychicky narušení ?
 

Dan 77

Veterán
Kdo čte texty opakovacích úkolů.... tak už víme o čem se to furt Mandrubarovi zdá :D
kiAm.png

X_SS_OceanicFuture_Landmark1.png
Jj, ta návaznost na Oceánku byla zřejmá. ;)
Jako bájná Atlantida, o které se mu zdá.
Nebo dokonce jako technologicky vyspělá Atlantida v seriálu SGA, jejíž architektura je nějak nápadně podobná Ledovce, po níž následuje Oceánka (potopení pod hladinu - jako v tom seriálu). :D
 

DeletedUser12887

Host
Ještě k tomu sousedství, místo dopisu to můžete projednat rovnou v tom živém chatu, který bude ve čtvrtek :)
 

DeletedUser11297

Host
Konečně mám zase jednou pocit, že mi ten Chrám k něčemu je. :)

8bde81ba00d84a72.jpg


Hm, tak bazar a bazar. Aspoň jedna renovačka tam mohla být. ;)
 

Dan 77

Veterán
To už se mi taky párkrát stalo. Ale stejně mi z nefritových nepadají svatyně, takže mám radši zlaté relikvie, kterých teď poslední dobou nějak hrozně ubylo.
 
Nahoru