Posezení u Jonika (pokec o všem)

Dan 77

Veterán
ve w10 (nenávidím w10) se prtscreen dělá rychleji, ale k ničemu - po zmáčknutí klávesové zkratky se obrázek rovnou uloží (defaultně myslím na plochu) a nejde ho upravovat třeba malováním.
Mám Win10 a tohle tam vůbec nemám. Zmáčknu PrintScreen (bez té klávesy Windows) při otevřeném Google Chromu, objeví se mi automaticky možnost oříznutí, můžu dát ESC a pak jít s tím, co je uloženo ve schránce, do Malování třeba.

Hra se mi zobrazuje pořád stejně ve Win10 jako kdykoli dřív, takže screeny ze hry platí, dokonce i v té aplikaci pro FoE ve Win10, která je ale pomalejší než FoE v prohlížeči. Ale jestli jde o různé klávesnice v návodu, tlačítko PrintScreen mám nadále a funkční, jak jsem psal.

Poslední roky používám jedině https://ctrlv.cz/, je ideální. :)
 

Svatej

Legenda
Důkaz! :D Tohle už nikdo neokecá!:p
Praise+the+noodlyness+_b082022ab58d529386e97d94187a4e4f.jpg
 

DeletedUser14058

Host
Hmmmm - koukám, že tentokrát místo smazání došlo k přesunutí, ale bex kontextu to nedává smysl.
Takže ten obrázek Space nudle klidně smažte, až příště pojedu do Seattle, vyfotím něco zajímavějšího...
 

DeletedUser11297

Host
Tak zatím 50 FB a studánka za 995 dia? Jako věděl jsem, že zdarma to nebude, ale tohle se mi zdá v době expedicí a častých eventů poměrně zbytečná akce. Ale tak třeba to aspoň někoho zláká, já si to nechám určitě ujít. ;)
 

Svatej

Legenda
Tak ty ceny bez slevy v diamantech se nezměnili už hodně dlouho. ;) Mezitím přišlo hned několik věcí které de facto jejich cenu devalvovali vyšší šancí na získání. ;) Expedice, chrám relikvií, spousta eventů...

Je ale fakt, a to je třeba podotknout, že cena ttěch věcí během "velkých eventů" tedy událostí, je stále mnohem nižší, než během této nabídky. (při kalkulaci nákupu eventové měny za diamanty a následně průměrný počet pokusů nutný k získání dané odměny)

Stále čekám na renovačku, ale pokud nebude se slevou 80%, tak se na tuto nabídku vykáknu stejně jako WinJet. ;)

Co se studánky týče... za 1000 dia se opravdu nevyplatí ji kupovat. ;) Studánka při každodením výběru vyprodukuje 3X-4X 50 diamantů ročně. Čili návratnost investice za nějakých 6 - 7 let? :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Tak Lorde, máš tam renovačky. Ale za 2 litry, to bych raději počkal na expedici. :D Dejte tam sídlo, to jediné bych bral. :)
 

DeletedUser11297

Host
Já jich mám 34, opravdu další nechci. :D A to jsem jich ještě spoustu použil na povýšení svatyň do Oceánky. Tedy kromě Ledovkových, ty se mi přes jednu dobu zvedat nechtějí.
 

Svatej

Legenda
tak 3 jsem vzal. :p
Proč? Protože v zimním eventu, když budu kupovat hvězdy, mě vyjde jeden dárek (ta renovačka) na +-700 diamantů, tady mě jedna vyšla na 650. :p
 

DeletedUser13384

Host
Teď by jsme si ale měli dát oba facepalm. :D
Proč používat 6 druhů budov, když 2 z nich mají totožné bonusy? :D
A rázem to jde... i získávání jednotlivých budov bude jednodušší, když se můžeme vykašlat na jeden druh... ;)
Nehledě k tomu že to stačí napojit jen z jedné strany..
jEZj.png

Velice jsi me touto sestavou udelal radost Lorde. Predelal jsem komplet mesto v manageru a pak zjistil ze Sugar Bakers Booth potrebuje 4 pripojene budovy takze to dava o 3fb min a tudiz je na fb horsi nez terasovka :).
Zatim at s tim delam co s tim delam tak vanocni set vychazi jako nenevyhodnejsi a co do poctu potrebnych budov i nejnakladnejsi :).
 

DeletedUser13384

Host
to uz vypada zajimave :). skoda ze jsou vsechny ty budovy tak male a vice mene dostanes to same jako za jarni set ale misto 5 budov potrebujes 10. ale jeden si asi poradim. stejne, za co bychom ty hvezdy utraceli :)?
diky moc za inspiraci. vidim ze mas planner taky velice rad :).
 
Nahoru