Posezení u Jonika (pokec o všem)

Takže další spem příspěvěk :D
Na betu přišla zima a s ní onen pekelný (nebo svatý, já vím nevím) set. A no žádné postupné rozšiřování se nekoná jen přidali pěknou obrazovku v které se nám uskladní seznam všech dílků, inu uvidíme jak to bude vypadat v praxi :)
Každopádně bonusy nevypadají tak špatně. A jelikož je tam i budova co dává bonus do útoku tak se určitě můžete těšit na nějaké pěkné kombinace jak to postavit s co nejvyšší efektivitou co se fb a útočného bonusu týče :)
 

DeletedUser11297

Host
Z mého pohledu je zatím mým nejoblíbenějším setem ten jarní, tedy sakurový. Možností, jak ho postavit pro plné využití efektu, nebylo mnoho a pokud jsem to udělal správně, složený vypadal jako jedna budova. Ostatní už pro mě byly zklamáním a tento se k němu připíše. Zatím vím jen, co dávají tři budovy za bonusy, takže jsem zvědav na ty ostatní, hlavně ty velké. A to, jak pojali úkolovou řadu mi přijde, jako dva kroky vzad. Myslel jsem, že jsme se systému jednoho úkolu za den vzdali a on je zase zpět. Chápu, že se snaží, aby to hráči nedokončili za den, ale toho se dá vždy docílit výrobními úkoly. Ty jsou sice otravné, ale aspoň vím, že se při nich zdržuji sám a nedělá to za mě hra. Je to sice pořád první den a ještě k tomu na betě, ale za mě zatím tedy velké mínus. :(
 

Tak tady jsou všechny a pokud se ptáte proč jsme je nadal všechny do jednoho nebo jako obrázky tak je to naschvál ať si každý kdo to chce musí rozkliknout a nemůže se omylem splést :)
Inu užijte to ve zdraví :)
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Díííííííííííííí......ky :D
Tak jsem rád, že nemusím získávat celý set... :D Mlask mlask... To si zas zaplevelím město. :D
Zatím to nejlepší co jsem vymyslel:
d3Xw.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Je vidět Lorde, že to cítíme úplně stejně. :D Také jsem si při navrhování vybral jen těchto 6 budov. Ale já je zkoušel zkombinovat od každé jednu, a to prostě na plné využití setu nejde. :D Tvůj návrh vypadá docela dobře, ale jsou tam nějaké nevyužité bonusy. Nicméně co jsem zkoušel, tak bez těch tří zbylých (zbytečných) budov to těžko půjde nakombinovat tak, abych plně využil všechny bonusy. Takže neříkám, že tvůj návrh nevyužiji do města. :D
 

DeletedUser12887

Host
chápu a proto navrhuju denuna do zrušené síně slávy, taky toho udělal pro celý svět Arvahall dost a jsem vlastně jako nepřítel
 

DeletedUser12887

Host
tak já zase neznám vše ale vím, že si dovedu vážit hráčů a jsem tedy na tom lépe než ostatní, ačkoliv kolikrát to vypadá naopak
 

Svatej

Legenda
Také jsem si při navrhování vybral jen těchto 6 budov. Ale já je zkoušel zkombinovat od každé jednu, a to prostě na plné využití setu nejde.
Teď by jsme si ale měli dát oba facepalm. :D
Proč používat 6 druhů budov, když 2 z nich mají totožné bonusy? :D
A rázem to jde... i získávání jednotlivých budov bude jednodušší, když se můžeme vykašlat na jeden druh... ;)
Nehledě k tomu že to stačí napojit jen z jedné strany..
jEZj.png

Petr: Však já si Denuna také vážím. ;) A do síně patří, že ne nemůže tvrdit nikdo. ;)
Jen, tady těžko něco zmůžeme. ;) Ale do síně ho přece můžeme přidat i my...
Tak otázka, za co ho tam umístit? Nejdéle se držel na TOP1....
 

DeletedUser14298

Host
No, podle toho co se mi podaří nastřádat tak aspoň pak vím, kam si zajdu pro inspiraci .. :) :D
 

DeletedUser12887

Host
a čem byla řeč předtím příteli?

kdo ho první předběhne, hra není o ničem jiném, než předbíhat a přeskakovat, tvůrci se nejspíš vrátili do mladistvých, kdy to bylo běžné, jinde zase opět být první u pumpy s pitnou vodou, nakrmit otroky na palubách lodí pod značkou Imperia a atd..
pak by skutečně vystihovala hra situaci minulou
 
Nahoru