Posezení u Jonika (pokec o všem)

Svatej

Legenda
Jak vypadaj ceny v jinejch měnách... :( z toho jsem fakt smutnej.
latest
U nás by za těch 4170 kč (200USD) bylo nějakých 26.300 dia... -.- čili přidaná hodnota 3.700 dia jen za to že zaplatíte v dolarech...:cool:
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
bobbyc:
Je tady stále možnost, což jsme nabízeli a nabízíme, že pokud někdo hodně stojí o podpis, dáme mu jej tam.
Jinak jak už psal Lord, bylo to přesně z toho důvodu, že občas tu vznikala vlákna s odpovědí o jedné větě a mezitím byly velké obrázky. Což působilo hlavně pro nové členy zmateně a nepřehledně. Obzvláště pak někteří hráči měli v oblibě dávat si tam animace a ne vždy slučitelné s pravidly fóra.
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/podpis-na-fóru.9694/
 

traktorista

Odborník
Další možností by byly denní výzvy.

Z těch mi právě padá jen to co jsem psal výše :D.

A další otázka pro účastníky oceánky - na konci je tam výzkum, co přidá 2 členy posádky pro Orichalkum. Nepamatuje si někdo jejich vlastnosti? Moc se mi je zkoumat nechce, ale hádám mě další část stejně donutí.
 

DeletedUser13384

Host
Jsou tam dvojčata. Jedna má snížení času příjezdu a druhy navýšení orichalka. Druhý bonus u obou je navýšení bonusů když jsou spolu.
Není to žádný zázrak ale jsou tam mnohem horší členové posádky :)
 

DeletedUser11297

Host
Velikostně to vypadá na bazar. Bonusy se zatím neví. A tím podruhé myslíš co? Vylepšovanou budovu nebo karneval? Z karnevalu nadšený nejsem, z vylepšované budovy naopak ano. :) Akorát musím tentokrát aplikovat nějaký střízlivější způsob nakupování, abych se dostal k té nejlepší verzi. :D
 

DeletedUser11297

Host
Ale tak to já jsem za něj naopak rád. Lepší, než mít 6 různých budov, kdy každá dává plevy a zabere to spoustu místa. Takto to je vše v jedné. A šance na zisk všech 6 vylepšení je zhruba stejný, ne-li ještě vyšší, než na zisk těchto 6 potencionálních budov o ničem.
 

Svatej

Legenda
Já neříkám že ten systém je špatný, to ani náhodou. ;) Však těch pilířů 7 lvl plánuju několik... Jen mě prostě neoslovil, toť vše.
Respektive, pokud hraju F2P hru, tak předpokládám že za splnění eventu získám hlavní výhru. Ne že budu mít nějakou šanci tu výhru získat. Pokud jako F2P hráč mám jen NĚJAKOU šanci získat hlavní výhru, kdežto platící hráč má tu výhru jistou, pak mám prostě dojem, že to tu zasmrádá P2W systémem. Ne že by mi taková změna vadila, mě vadí to zastírání skutečnosti. ;)
BTW: taky si zaspoileruju, heč. :p:D
j6muLp
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
P2W hra se z toho stává už nějakou delší dobu. :D
1) eventy jsou čím dál častější a náročnější je stihnout nebo vyhrát hlavní cenu (celkově časově nejnáročnější a nejzajímavější paradoxně zlikvidovali tím, že odebrali možnost ukrýt jiným hráčům v okolí jejich měst automatem vajíčka, s vysazením jabloně to bylo něco podobného, přitom chtějí mít hráče ve hře co nejdéle; poslední zimní event byla malá šance bez diamantů vyhrát všech 9 budov, které stejně za moc nestály, natož víc a sestavit si ten set jinak, tak jsem prostě vyčkával na svatyně a hvězdy moc neutrácel) - takže za event budeme brzy mít období ve hře bez eventu :)
2) elementy snažící se co nejvíce natahovat čas hráčů strávený ve hře (začalo to Honbou za pokladem, pokračovalo to třeba 4. kolem v expedici, denními výzvami aj.)
3) natahování Ledovky a hlavně Oceánky (nepříliš nápadité, vydávané po dlouhou dobu po částech, nebývalá hromada provincií k dobytí, velice drahý výzkum kvůli těm prvkům, po kterém mi moc zboží z Ledovky nezůstalo, ačkoli jsem v té Ledovce musel být celý rok, takže 7 výroben bylo málo)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
ono by těch nápadů jak něco vylepšit bylo dost, ale to by nejdřív to muselo někoho zajímat
dříve jsem nevěřil, když to psal jeden z hráčů, ale postupem času se v tom neustále utvrzuji, že to tak je
Na druhou stranu co mohl ovlivnit přímo tým ČR, tam se většinou ty rozumné nápady vážně prosadily, za to palec nahoru
Určitě toho bylo víc, ale třeba wiki apod, soupis všech map, surovin, nevím co všechno, to muselo dát dost práce všem, kteří se na tom podíleli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Toto jsem objevil u jednoho hráče... nechám to raději bez komentáře... snad jen že je to postaveno na FB produkci 4pole/1FB ;)
latest

EDIT: Příští eventová budova.
DIgR.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14298

Host

A na betě máme 6 a již poslední část Oceánu! Teda dle jejich slov na konci představení prý poslední! :)

+ novou VB, která dává procentualní šanci na dvojitý výběr produkční budovy ( nevztahuje se na VB, jednotky a přístavy ), tzn. například z terasky máte šanci vybrat 10 FP .. 2. jejím bonusem je výroba medailí ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Tak na prvním levelu je v tuto chvíli 17% na první 4 výběry. Což není žádný zázrak, ale zase je to jen první level. Každopádně to abych upustil od svých autovýběrů a valil nejprve Maharadžu a terasky. :D
 
Nahoru