Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser13750

Host
Som na začiatku koloniálnej doby a ešte nemám žiadnu veľkolepú budovu. Rozmýšľam že už postavím prvú. Má niekto nejaké odporúčania, ktorou je najlepšie začať, resp. ktorá by nemala v meste chýbať? Vďaka.
 

DeletedUser13750

Host
A babylonska vež sa oplatí? Páči sa mi hlavne kvôli tomu obyvateľstvu, ale všimol som si že neskôr ju hráči už moc nemávajú..
 

dudasek

Znalec
hraju necelý rok

babylon mi dost pomáhal v začátcích-také když skáčeš do nového věku trochu tě stabilizuje se zbožím...místo je sice to hlavní ve hře,ale nesmažu jí dokud to nebude HOT-samo již nezvyšuji lvl-nejvyšší lvl na B má itt1(29 lvl) -ale ten to tu má jako farmu,takže jen pro zboží do eventů,aby vyhrával další studánky na DIAmanty-stejně jako další 28 lvl-setrvávají v bronzové době..jak už jsem psal-max pár bodů na zavření-jsem v pozdním středověku a jdu do koloniálu-za 2-3 týdny?(to už jsem někde kdysi psal)
 

DeletedUser13429

Host
Kdo umí anglicky, může navštívit oznámení na betě - here :)
reconstructionmode_logo.png


reconstructionmode_1.png


reconstructionmode_4.png

Za mě velký palec, jestli to bude vše dobře fungovat .. :);)
 

peepee77

Veterán
Z toho stavebního módu. Proste si uděláš místo odstraněním budov do jakéhosi “inventáře” a děláš si ve městě co chceš. Přestavbu města to samozřejmě velmi zjednoduší, ale zas odpadá to lámání si hlavičky co kam posunout abych se vešel
 

DeletedUser13429

Host
Takže když vývojáři do hry zavedli speciální předmět - uložení budovy - tak to bylo kvůli tomu, abychom si mohli lépe a snadněji přestavět město? Tak to si opravdu nemyslím .. :)

Naopak, velice je chválím za tento krok .. :)

A co se týče potřebného zapojení hlavičky a myšlení? Bude to tady o něco horší, tedy pro mě rozhodně .. Vždy jsem si přestavbu města rozmýšlel a dělal dle svých časových možností v planneru, který všichni známe .. Pro mě to pak znamenalo to, že jsem v planneru mohl pracovat klidně i několik dní po chvilkách, tady ale jakmile začnu, budu to muset dodělat nebo svůj rozpracovaný postup ztratím ..
 

DeletedUser13429

Host
Brání mi to, že planneru se blíží pomalu ale jistě konec, každopádně kdyby tomu tak nebylo, chodil bych za přestavbou k tobě, protože já to za 10 minut opravdu nemám .. :D každá doba, do které jsem vkročil pro mě znamenala x hodin zkoušení, hledání skulinek a nejlepšího rozložení v planneru, což za 10 minut opravdu nedám .. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
traktorista: Nevim no... já uložení používám, když mám obzvlášť otravný úkol "vyrob xy". Uložim 1-2 terasovky a postavim kováře...
Když dělám přestavbu, tak jako první smažu cesty a posunu budovy na získaný prostor. Ono se to nezdá ale ty cesty dohromady zabírají fakt velkou plochu. Alespoň u mě. ;)
A co ti zabrání to udělat v planneru, vytvořit čistou louku a za 10 minut mít hotovo?
10 minut?:eek::eek::eek:
Já jsem nový rozložení jarního setu, respektive jeho začlenění do města řešil řádově hodiny...:oops::(
 

peepee77

Veterán
Já to myslel tak, ze si město naplanuje v planneru, to mu může zabrat třeba týden, pak přesune všechny budovy který si chce nechat do toho rádoby inventáře a ma full plochu na které může stavět. Takže přestavba jako taková nezabere v podstatě zadnej čas pokud odpocitame dobu kdy se dané budovy staví. Tomu se vyhneš jedině za dia a to fakt oželím :D
 

DeletedUser13620

Host
Vypadá to moc pěkně, teď budu města překopávat každou chvíli :)
Nepochopil jsem ale dole v oznámení větičku o dia. Nebude se nakonec za uložení každé budovy platit patřičný obolus ?
 

DeletedUser13620

Host
Ne to sem nemyslel :)
V oznámení na beta fóru je dole PS. a něco o dia ale anglicky neumím a co přeložil google nebo překladač tak z toho nevím co si o tom myslet nebo jak si to vyložit :-(
 
Nahoru