Posezení u Jonika (pokec o všem)

Svatej

Legenda
Hráčům, kteří jsou v době kdy ta aktualizace na betu přijde aktivní (myšleno přihlášení v předchozích 7mi dnech) jsou připisovány diamanty. Obvykle se to pohybuje v řádu stovek dia za aktualizaci. ;)
asi myslíš tuhle větu: "P.S. - Diamonds will be credited shortly"
Tedy, že diamanty budou připsány brzy.
(dia jsou připisovány na beta účty = jsou použitelné jen na betě)
 

DeletedUser13620

Host
Jj to je ono díky moc. Přihlásil jsem se na betu jen kvůli tomuhle modu a pak jsem zjistil že se otevře až po výzkumu matematiky - takže musím vyzkoumat 2 doby :-(
 

Svatej

Legenda
Já to myslel tak, ze si město naplanuje v planneru, to mu může zabrat třeba týden, pak přesune všechny budovy který si chce nechat do toho rádoby inventáře a ma full plochu na které může stavět. Takže přestavba jako taková nezabere v podstatě zadnej čas pokud odpocitame dobu kdy se dané budovy staví. Tomu se vyhneš jedině za dia a to fakt oželím :D
Ten stavební mód funguje tak, že pokud ho zapneš, tak nemůžeš stavět nové budovy. Můžeš jenom přesunovat ty co už ve městě máš. Stavbu nových budov musíš zadat před a nebo po přestavbě současných.
Druhá věc, že fyzické smazání budov je tuším jen tím způsobem, že když dáš save a něco ti v tom přestavbovém inventu zbylo, tak o to co tam zbylo permanentně přijdeš. Což taky není zrovna praktické. ;)
A ty dia jsem nepochopil vůbec.... tos myslel jako instantní dostavbu budovy za dia nebo jak?
 

peepee77

Veterán
Ok napíšu to jinak.
Situace: přestoupil jsem do nové doby, poskočil ve výzkumu a chci přebudovat město
Krok 1: Vytvořím finální podobu města v planneru
Krok 2: Smažu nepotřebné budovy
Krok 3: Zapnu stavební mód
Krok 4: Přesunu tam v podstatě vše co ve městě zbylo
Krok 5: Naskládám to zpátky v novým rozmístění
Krok 6: Vypnu stavební mód
Krok 7: Zadám stavbu nových budov.

Odpadlo mi šoupání budovama z místa na místo abych je dostal do potřebných pozic.

A s těma dia to bylo myšleno tak jak píšeš.
 

Svatej

Legenda
čili ušetření cca půl hodiny času. (přestavba kompletního města, čistě už s plánem, mi zabere cca 1:00 hodinu)
nehledě k tomu, že krok 1 může zručnej člověk udělat nově přímo ve foe. ;)
Upřímě, ušetří to tu nejvíce sprominutím stupidní činnost co ve hře znám. Klik sem, klik tam, klik sem... furt strojově to samé dokola ... A naopak ten nejstrategičtější prvek - plánování té přestavby je přesunut přímo do hry.
 

traktorista

Odborník
Tak já si myslím, že to udělali hlavně kvůli tomu, že se zvětšilo množství lidí, kteří hrajou primárně na mobilech. A pro ně (narozdíl od nás pcčkářů) to bylo s větším městem už dost na hraně snesitelnosti udělat větší přestavbu.
 

DeletedUser12887

Host
mám dotaz nechci na to zakládat nové téma

Proč se zrušily ty sine slávy světů?

je fakt, že tam moc hráčů příspěvky neposlalo, ale to neznamená, že nikdo ničeho nedosáhl..

dnes třeba těch cechu na maximální úrovni je už víc a měli by tam být zapsani

kromě toho pro některé je úspěch třeba i úroveň 10 a mají z toho radost
 

DeletedUser12887

Host
respektive koukal jsem teď na jednotlivé světy ale třeba na Brisgardu taková možnost není, jako je např. na East Nagach
tam je možnost zapsat cech, proč tedy taková možnost zápisu není i na ostatních světech, přitom jsou tam dost šikovní hráči a cechy, kteří by si to zasloužili ac jim o to třeba nejde
 

DeletedUser11297

Host
No hned to město na betě vypadá lépe. ;)

ccf5b21cf3db7077.jpg

Jinak jsem dnes konečně po téměř 6 letech dokončil mapu právě na betě. Ještě úkolovou linku a výzkum a budu spokojený. :):D
 

DeletedUser12887

Host
mám takový nápad, jestli by nemohla raketa z mysu canaveral létat nahoru, takhle je to takový muzejní kousek, ale kdyby kolem základny byl kouř a oheň bylo to trochu víc opravdové a když by náhodou letěla nahoru třeba by přinesla nějaké obrázky města
 

DeletedUser11297

Host
Reklamu (tedy tu halu) si můžeš vypnout v nastavení, nic není pozastaveno. :)

Edit: Tak už na to taky koukám, že to pozastavili. Ale to nic nemění na tom, že to šlo už předtím vypnout v nastavení. :)
 
Nahoru