Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12887

Host
dnes jsem koukal na českou wiki je to dost skvěle zpracované, škoda draki, která zároveň dělala překlad a po spoustě nespokojených názorů s tím asi sekla, ačkoliv je to opět spekulace...

cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title

made by aerine, draki a spol..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Mumie : Hrob dračího císaře
(ve zpracování FoE)
X_SS_VirtualFuture_Landmark1.png
 

DeletedUser11297

Host
Pěkné, moc pěkné. Teď koukám, že na betě spustili další event, ze kterého mám ale na rozdíl od Kleopatry s Van Goghem ohromnou radost. Dostat za dokončení 35 000 medailí a budovu, která dává ohromné množství populace a k tomu zboží? Bomba, konečně něco, co využiji. :)

Každopádně musím říct, že asijská tématika nové doby mě asi těší více, než většinu ostatních hráčů FoE. Dokonce bych měl pro vývojáře nějakou hudbu do pozadí, kdyby chtěli. :p:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13620

Host
v železe dává 319 obyvatel, 3300 zlaťáků a 7 náhodných surek, velikost 4x5, úkolů 14 a je na to 5 dní. Medaile to dává jen za splnění 9 úkolu a to v železe 100 ks. Takže výhodnost ? Možná. Jestli se nepletu tak mezi van Goghem a tímhle byla mezera 2 dny. Co na to říct - opravdu forge of event
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Mně se hodí skrz populaci, sice si táhnu IT někam k 80. levelu, ale pořád to je málo. :D Tuhle novou budovu pravděpodobně vyměním za jednu Luau, získám tím přes 4K populace a ztratím jen 3 zboží denně, to se dá. Aspoň se budu moci zbavit jednoho ze čtyř domů, které mi pomáhají v chodu města. :) Chápu, že ne každému se takhle strategicky hodí, jako mně, ale pořád to je ze tří letošních okénkových budov ta nejužitečnější. :)

Jinak ty medaile na 9. úkol využiji hlavně na betě, tam mi stále chybí 6 medailových rozšíření. Na hlavním světě mi budou sice k ničemu, ale tak aspoň za ně sjedu celou expedici v jednom dni. :D
 

DeletedUser12887

Host
Jinak protože samozřejmě nevím všechno mám dotaz na aktivní hráče z bety
Už i zde na mapě jsou vidět nová území vypadají tak trochu jako z pohádky alenka v říši divů a za zrcadlem, neví někdo jak to bude dál nebo je to opět další chyba..
Jedná se teda zatím hlavně o mapy CvC
 

DeletedUser12887

Host
Přímo tady na světech jsou teď větší prostory vždycky naproti té uziny
Jinak vím že moc CvC nehrajes
Teď tam bylo posledně zrcadlově území

Nerad bych tvořil další témata jelikož si nikdo není jistý tím co je vlastně pravda

Proto vznikla nehledá změť nepřehledných témat

Což přijde pochopitelně až v další fazy intrik a pochopení přemýšlení tvůrců hry

Jinak teda ja hraju za českou republiku
chápu že někdo umí třeba jiným jazykem nicméně já se učil ve škole česky a chci umět česky

tak já neumím s tím spoilerem ale pro obyčejný smrtelníky je to teda dvojitá kapacita nebo co teda ?

je to správně nebo chyba ? proč to tam je a tak ? fundovaný názor ?

http://prntscr.com/jciz0n

což mi jako hlava nebere, jak je to možné, když to území ještě nemělo být objevené, vycházím z toho, že má odlišné rozeznání, nejen díky tomu, že je úplně na jiné straně běžně používané mapy, ale zároven ve světlosti, pokud teda si toho někdo všiml, což já bohužel díky tomu, že na mapy koukám poměrně často si všiml, pak i úhlopříčka a vzdálenost běžná mě opět v klidu neponechává

tak všechno se dá upravit :)
tady ukázka z Arvahallu kde mezitím bylo několik cechů nakonec jsou tam TS, templáři speciální :DD

http://prntscr.com/jcj58i
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Samozřejmě je to sousední mapa CvC, mapa Současnosti a Zítřka spolu sousedí, tak se v rámci jedné ukazuje ta druhá ztmaveně jakožto okolí té právě načtené. A těm všude se přichytávajícím informačním tabulkám o cechu a jeho sektoru nikdy nevěřím, tyhle chyby se ve hře běžně stávají, nejen v CvC (třeba při klikání na tlačítko Pomoc).
 

DeletedUser12887

Host
Tak možná někdy to vyjde zase by to mělo být delší.
I ten most přes kanál jsem nechtěl a nakonec se mi to povedlo získat.
Tak uvidíme spíš teda je potřeba nechtit nic jiného.
 

DeletedUser12887

Host
Na výsledky tabulka třeba v tom hokeji je zbytečnost, když se hokej nikde nehraje :)

Škoda že už v ledovce nebyla budova na led
Hokejové hřiště
 

Svatej

Legenda
Já bych se i vsadil, že bude na facebooku a googleplay spousta příspěvků typu " já se vám divím já do toho žádný dia nedal a mám to úplně v pohodě celý " a možná tomu bude i někdo věřit :-D
když v té citované větě zaměníš "diamanty" za "peníze" tak pod to s klidem můžeš podepsat mě. :p:D
Další z budov, u které bych se klidně vsadil, že ji bez použití dia nebude možné získat. o_O

SOCCER_B_Loading_Screen_1.jpg
Ale no táák, určitě tam ta šance "že to bez dia jde" je. Otázka je jak je ta šance vysoká. :D;)
 
Nahoru