Posezení u Jonika (pokec o všem)

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem micho5551, 23. kvě 2012.

1. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Tohle bych považoval za zásadní a v zásadě geniální (nevím, jestli záměrný) prvek. Kdo opravdu chce utrácet peníze, může. Kdo nechce, nemusí. Ještě pořád to není P2W, a dmsn mimo jiné právě kvůli výše uvedenému.

2. Kayro

Kayro Znalec

Registrace:
    8. zář 2012
    Je to P2W v ciste krystalicke podobe.Prakticky vsechno si muzes koupit,to ze na to nemas respektive nemame je neco uplne jineho.

petrpivoj a Dan 77 za toto poděkovali.
  3. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    No ale znám jiné hry, třeba zmíněný Grepolis, kde si většinu věcí prostě nekoupíš. Sice si můžeš koupit pár fajn věcí s dobrými výhodami nebo prémiovou měnu utratit v eventech, ale to je tak vše. A taky tamější prémiovou měnu nezískáš jinak než nákupem za peníze nebo výhrou v soutěži na fóru (žádná expedice, studánky, diamanty z úkolů a map - kde by prémiovou měnu naopak schizofrenicky rozhazovali). A když už tam prémiovou měnu máš, ceny nejsou tak přehnané a můžeš za rozumnou cenu využívat prémiových výhod, zahrnující rádce usnadňujícího koordinaci útoků, další rádci poskytující bojové bonusy všem jednotkám, rádci zrychlující produkci nebo jednorázové zaplacení za okamžité postavení budovy jako tady. Ale to je prostě vše.

4. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    No a co bys potom rekl o GGE apod, kde bez penez neudelas nikdy vysoky vykon - aspon co jsem slysel.
    Tady ti penize usetri cas, resp. nemusis s nimi mit tolik trpelivosti, ale kdybys chtel napr. nakoupit Arc 80, tak za to das milion. Coz je mimo realitu, takze jako by se nestalo. Vyhru ti penize zajisti tak leda v eventu, ale to je jen dilci tahak na penize.

5. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Já bych udělal ještě žebříček poslední mohykani nejdéle hrající hráči co vydrželi všechno čím už nás vývojáři překvapili :)

Dennis Bergkamp, Dan 77 a fmash- za toto poděkovali.
  6. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    jako... to je za 995 dia trošku nereálná nabídka ne? :D

Dan 77 za toto poděkoval.
  7. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Jj, jak jsem na předchozí stránce psal, na jedné straně diamanty rozdávají, na druhé straně jsou ale drahé za reálné peníze a ještě dražší jsou ceny v poměru za utracené diamanty.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  8. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Tak různě. :D Furt nevim jestli se ještě nebudu toulat dál. Za toho cca půl roku do hry moc změn nepřibylo a pokud pozoruju nějakou zmněnu, tak ne k dobrému. :-/

Dan 77, Dennis Bergkamp a bobbyc za toto poděkovali.
  9. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    legenda se vrací :)

zdar :)

10. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    nazdááár! :)

11. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    ještě vychlastám hodně piva, než bude první vývojář hrát FOE na Marsu :)

Dennis Bergkamp a LordFrunDor za toto poděkovali.
  12. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Tohle snad ani nemá smysl dávat do oddělení bugů, tak jen pro pobavení - některá z autíček se v mém městě vydaly z dvouproudové silnice na výlet napříč celým městem, projíždějíc přitom nad i pod budovami a křižujíc pěší zónu. :D :D
    [​IMG] [​IMG]
    Vzhledem k tomu že pěší obyvatelé mého města neprotestovaly proti tomu že skrz ně projelo vozidlo, ani já nic nenamítám. :D

Dennis Bergkamp, petrpivoj, peepee77 a 2 dalších za toto poděkovali.
  13. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Teď mi asi před hodinou naskočil jarní event, to je někde taky diskuse na to téma?

14. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Ofiko ještě není, musí ti stačit tohle ;) Jarní událost 2019

Dan 77 a petrpivoj za toto poděkovali.
  15. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Ofiko naskočila takže mi je to skoro jedno ale bude, díky

Kromě toho že přišla oficiální zpráva sem na forum, což je asi podobný výsledek, jako když se ve Wembley prohrálo 5:0

16. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    S těma diamantama - ještě jsem za ně neutratil ani korunu a přitom jich mám v zásobě na obě rozšíření z příští doby. Stačí jen dojíždět expedici až do konce.

17. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Žitomír Ralok: Jenom na 2 rozšíření dopředu? :D Žalostné.... :p Co urychlení průzkumu nových provincií, abys novou mapu nedělal měsíc?

18. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Aha, tak já nemám ani všechna dosavadní rozšíření za diamanty, teprve mi začala naskakovat ta za 1000 diamantů. Nehraju totiž na všech světech, jen na jednom a za nic bych neměnil. :p

19. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    za 1000 :p já mám za 600dia a 19 rozšíření v zásobě za dia

20. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Jsou i dražší potom.