Posezení u Jonika (pokec o všem)

Svatej

Legenda
Na betě už prosakují spoilery z další éry. Předpokládané nasazení na betu únor-březen.
 

Dědeq

Znalec
Podle spoilerů to vypadá na husitské války z budoucnosti. Tedy alespoň v ohledu vojenských jednotek, jen místo cepů a kos to jsou robosbíječky a robopily :D
Ale ty obrázky z provincie na pásu vypadají moc pěkně.
 

Svatej

Legenda
Já radši vyměnim vlákno abych zbytečně nespamoval kvalitní nápad. ;)
Cech vyměnit nemůžu. Respektive by ta změna pro mě byla dost nevýhodná ve smyslu zhoršených podmínek nahazování a (pro mě nejdůležitější faktor) pohody a nálady komunity daného cechu.
V úvahu připadají jen 2 cechy u kterých bych si polepšil, ale v jednom je osoba se kterou se nesnesu a u druhého nesouhlasím s určitýma strategiema které používají.
Pak tu je pár cechů u kterých bych na tom byl stejně, ale v tom případě není důvod ke změně.

Takže ve výsledku mě do CB a CvC někdo opravdu nutí. ;)
 

Dan 77

Veterán
Vás k obojímu fakt nutí? Tak to by si měli Templáři aktualizovat profil, aby zájemci o členství z něj vyčetli všechna důležitá fakta. ;)
Ohledně náhozového vlákna mi psal asi před 3/4 rokem jeden váš člen, že by chtěl od vás utéct k nám, protože se u vás dlouho čekalo na náhozy (nevím, zda se na tom něco do dnešního dne nezměnilo).
 

Svatej

Legenda
A u vás snad nemáte pravidlo o povinnosti splnit XY střetu v expe a cb? Pokud ano tak jde dle mě o nucení. :cool: To jestli to splním s prstem v nose za 5 minut svého času a pak jedu "navíc" kvůli odměna nic nemění na tom že to je povinnost kterou splnit musím. ;) Co se nahrazování týče, problém není v rychlosti, jako spíš v zahlcenosti vlákna.
 

Dan 77

Veterán
Samozřejmě, ale aspoň tu informaci o nějakém minimu rovnou a napřímo v profilu uvádíme, což ale asi neplatí o profilu vašeho cechu. ;) Nemluvě ještě o CvC. Ani netuším, jak se dá účast v CvC zodpovědně a přesně hlídat.
Reaguju na to proto, že mě to (částečně) překvapuje.
Tu běžnou zahlcenost náhozového vlákna jsme si už po svém vyřešili. :)
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Jsou holt cechy, které musí svým členům neustále připomínat že mají dělat expe na XY popiskem a pak jsou cechy kde se hromadí hráči kterým to nemusíš tlouct do hlav, protože to tak jako tak dělají sami od sebe. :D
BTW: Pokud to po nich chcete, je jedno kde to máte napsáno, tak jde dle mě o nucení. :D

Seznam požadavků mi byl zaslaný před přijetím. ;)
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Jj, u nás to taky dělají lidi obvykle automaticky a často i daleko za limit, ten limit je jenom proto, abychom mezi sebou neměli ty, co nedělají nic, ale to je asi jasný. :) Pokud vím, žijeme ve svobodné zemi a ve hře je taky svoboda a cech lze změnit vždycky, když někoho začne dlouhodobě obtěžovat i stanovené minimum (nebo i krátkodobě, ale to lze řešit i jinak). Samozřejmě existuje i cechovní fórum a cechovní profil je spíš pro vnější pozorovatele.
 

jaromires

Dopisovatel
A rovnou omezit hru aby tu bylo jen 99 hráčů když to zakázal Babiš a vláda ČR byste nechtěli ??:D Abysme náhodou nechytli z NDR ten Koronatentononc.:D
 

ladacert

Psavec
Muž, který dostal výpověď z práce, si dlouho hledal novou, ale žádnou nenašel. Jednou ho napadlo, že si založí svoji ordinaci. Před dveře této ordinace dal ceduli, na které stálo: Vyléčím každou nemoc za 500€, v opačném případě vám dám 1000€. Jde kolem doktor a říká si, že to je dobrá příležitost, jak si vydělat 1000€, a tak tam jde a říká, že úplně ztratil chuť. Nový doktor se zamyslí a říká: "Sestři, přineste vzorek č.14 a kápněte pánovi kapku na jazyk." Sestra udělá, jak jí doktor řekl a kápne pánovi kapku na jazyk. Ten začne všude kolem sebe plivat a říká: "Fuj, vždyť to je benzín." Doktor říká: "Gratuluji, právě se vám vrátila chuť, bude to stát 500€." Rozzlobený pán dá doktorovi 500€ a odejde. Za 3 dny se vrátí a říká, že se mu vymazala paměť. Doktor se zamyslí a potom říká sestře: "Sestři, přineste vzorek č.14." Pán řekne: "Ale vždyť to je benzín." Doktor mu odpoví: "Gratuluji, právě se vám vrátila paměť, bude to stát 500€." Hodně rozzlobený pán zaplatí a odejde. Za další 3 dny se vrátí říká: "Pane doktore, já jsem oslepl." Doktor říká: „No tak na tuto nemoc nemám žádný lék, vezměte si 1000€,” ale podává mu jen 500€. Najednou pán řekne: „Ale vždyť to je jen 500€”. „Gratuluji, právě se vám vrátil zrak, bude to stát 500€.”
 

Dan 77

Veterán
Abychom těch osad a vůbec neměli málo... :confused:o_O:mad::eek:
Před šířením tohoto videa dál doporučuju shlédnout video úplně do konce (resp. vyslechnout si i poslední větu).
 
Nahoru