Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser

Host
Většinou u speciálních nabídek bývá uvedeno kolikrát se dá koupit. Tuším, že se tam píše něco ve stylu "Zbývá x kusů."
 

d arvit

Odborník
jj - ale utrácet tolik dia za vzducholod (už je to stará eventovka) nedoporučuji, radši počkej na event kde za stejný dia dostaneš lepší budovu a možná i s % k něčemu hodnotnému
 

Mrtvejmagor

Veterán
Kde koupit? U starozitnika? Tak to máš jen jednou v té nabídce...
U nějaké příležitosti (slevy) co se objevují v levo, tak tam to máš napsané kolikrát to můžeš koupit, vetsinou to je 10x
 

Henzisek

Znalec
Proč nejsou noví členové komunitního týmu v přehledu komunitního týmu? To se za ně asi KaseO stydí :D.
Jen vtipná narážka. Nic víc ;)

A jak může být někdo moderátorem a nemít aktivní účet? ;)
 

dudasek

Znalec
Ajak může být někdo moderátorem a nemít aktivní účet? ;)
copak vadí Ti,že už nemáš tu moc moderovat?osobně jsi mě v začátcích hry pěkně zprudil a můžu napsat,že i okradl...to nebylo moc hezké,jak jsem přeplatil odměnu a ty jsi VB odpojil....ještě jsi mi psal "chceš plánky na ARC?hoď si bodík do mé VB a dostaneš...za takové adminy bych se opravdu dost lidí stydět mohlo-a tím jsi tenkrát byl....tak šoupej nohama a raději mlč!
 

RTV4

Psavec
Přesunu asi diskuzi o baterkách sem, ať nespamuji nápady. :D
KAŽDÝ mobil mám 3 režimy ZVUK/ ZTLUMIT/ VIBRACE
ještě jsem se nesetkal aby to nějaký neměl tyhle 3 funkce
Zrovna iPhone režim "ztlumit" nemá, jediná možnost je režim nerušit, ale to zároveň dělá milión dalších věcí, např. Příchozí hovory rovnou pokládá, a nejsou pak ani v historii a já se pak mohu zbláznit z vibrací. :D

Navíc režim letadlo šetří baterku tím, že se furt nemusí spojovat s BTSkou.
 

Budik

Dopisovatel
Přesunu asi diskuzi o baterkách sem, ať nespamuji nápady. :D
Zrovna iPhone režim "ztlumit" nemá, jediná možnost je režim nerušit, ale to zároveň dělá milión dalších věcí, např. Příchozí hovory rovnou pokládá, a nejsou pak ani v historii a já se pak mohu zbláznit z vibrací. :D

Navíc režim letadlo šetří baterku tím, že se furt nemusí spojovat s BTSkou.
Rezim nerusit pouzivam proto, aby me nikdo vecer neotravoval, ale treba si chci jeste v klidu surfovat po netu, coz s letadlem nejde.

Btw, nema Apple, takove to postranni tlacitko na ztlumeni? To jak se jim furt nici?

A aby se mi nevybijela baterka, mam pres noc mobil na nabijecce. Baterku to fakt nenici, elektronika to reguluje, takze se neprebiji. :)

Proste, kdyz se chci v klidu vyspat a nechci, aby mi kolegove - protinozci volali, rezim nerusit je pro me jasna volba. Vsechny veci hezky funguji, jen me nikdo nebude rusit. :)

Ohledne Nerusit. Myslim, ze ani nezalezi na nastavbe, ale na verzi Android - od verze 5.0 Lollipop, coz se domnivam, ze ani na verzi 5.0 nespustis Foe.
 

RTV4

Psavec
Btw, nema Apple, takove to postranni tlacitko na ztlumeni? To jak se jim furt nici?
J, ale to to přepíná na vibrace, a ty jsou také celkem nepříjemné, když ti někdo začne spamovat.
Rezim nerusit pouzivam proto, aby me nikdo vecer neotravoval, ale treba si chci jeste v klidu surfovat po netu, coz s letadlem nejde.
WiFi jde použít i v režimu letadlo (některé letadla mají WiFi dokonce) a mobilní data, pokud nejsou v tu chvíli nejsou neomezená, tak nedává moc smysl je používat když jsi doma, kde máš WiFi.
A aby se mi nevybijela baterka, mam pres noc mobil na nabijecce. Baterku to fakt nenici, elektronika to reguluje, takze se neprebiji. :)
Když mám IPhone kratší dobu v nabíječce, stopne se nabíjení většinou na 80%, ale když je tam delší dobu, dobijí se baterka úplně.
Ohledne Nerusit. Myslim, ze ani nezalezi na nastavbe, ale na verzi Android - od verze 5.0 Lollipop, coz se domnivam, ze ani na verzi 5.0 nespustis Foe.
Někteří výrobci limitují z pro mne neznámého důvodu hodně věcí z Androidu.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Přesunu asi diskuzi o baterkách sem, ať nespamuji nápady. :D
díky ;) tady se můžem, dohadovat do aleluja :D

Apple... To jak se jim furt nici?
nojo jablíčkáři :D:D

Někteří výrobci limitují z pro mne neznámého důvodu hodně věcí z Androidu.
ano proto nemám jablíčko a nikdy mít nebudu :D

stejnak nejlepší to je na počítači :D - teď už na mobil nechodím (jen když jsem dlouho bez pc :D )
 

DeletedUser

Host
onlineCount.png

Tohle nevídám snad ani u soutěží. Jde vidět, že o hrad je celkem zájem.
Anebo jen koukám na fórum v blbé časy. :D
 

Mrtvejmagor

Veterán
ééj už to je hezky vidět o_O
1634237134893.png
nevím kdy to bylo ale vím že jsme u toho smutnily že to není vidět když to dosáhnete plné 4 hvězdy ;)
 
Ahoj, nevíte někdo jak přesně je to s truhlou události, když se otevře až v dalším eventu od té doby co se odemkla? Pro který event tam bude sada? Pro ten dřívější nebo ten pozdější?
 
Nahoru