Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser3370

Host
Skrty, nechcete si vaše spory řešit soukromou cestou?

Forum má jistá pravidla, které je třeba respektovat. Stejně tak má každý IG tým pravidla, které říkají něco o tom, nehádat se v rámci týmu veřejně před hráčema. Já za to vyfasoval půl roční permaban. Takže tady se takto neprezentuj.

Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Albert Einstein napsal/a:
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.

Odpovím ti tímto citátem (Doufám, že se na mne nebude Bertík zlobit :) )

Jestliže tedy po IV. WW se vrátíme na začátek po totální zkáze, pak preapokalyptická doba musí být bezprostředně před III.válkou :)
Dnešní dobu bych charakterizoval jako plynule udržované chátrání, hůř začne být až ve chvíli, kdy i v tzv.civilizované části světa začne být voda na pití luxus. Ale to snad už do této hry implementovat nebudou :D

Edit: Mari? Kategorie-Hráčská komunita-Krčma - Posezení u Jonika - (pokec o všem)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7675

Host
Ahoj neví někdo jak je to s útočnýma a obranýma bonusama na mapě území ?? Jeden v cechu mi řekl že tam měl maximálně proti sobě armádu která měla bonus 25% a já už tam mám 50% a to jsem v druhé oblasti. Jak je to možné nebo čím to je ? :) Děkuji za odpověď :)
 

DeletedUser

Host
Ahoj, útočné i obrané bonusy na mapě jsou opravdu různé. Setkáš se i s vyššími bonusy než je 50% :)
 

DeletedUser3370

Host
U nás v Plzni má den 24 hodin. Pracuji 22 hodin denně, spím zbylé 2 hodiny.
Ale to o mě ze zkušenosti víte:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Tak to se tam máte, kupodivu u nás v Hradci máme taky 24 hodin a vypadá to, že je to všude stejné. :)
 

DeletedUser5384

Host
Hradec? Neber to osobně,ale moje osobní zkušenost z posledního týdne je taková, že v Hradci čas nehraje roli :D Například se jim tam naprosto bezdůvodně válí zakázka několik dní,než ji pošlou, přestože už měla být dávno na místě :cool:
 

DeletedUser3370

Host
@Bobbyc: se nesmíš divit. Víš co trvá než se sejde náčelník, zástupce náčelníka, produktovej manager. projektovej manager, styčný důstojník pro věci politické. Pak teprve mohou konečně vybrat toho posledního šestého lopatoházeče, co dá razítko na ten papír a pak si zas ta svatá pětice může měřit KPI? Ona to není sranda dnes ! Samé zelené sáčko, lososová košile, ale těch v montérkách je méně a méně :)
 

DeletedUser3370

Host
Heh,
tohle mě pobavilo.... :) Přemýšlel jsem kam s tím, jestli do Chyby překladů, nebo Moderní doba, nebo Krčma u Joníka.
Takový příběh hráče:

d8bepeJ.png


Kolik rozdílů najdete v tomto obrázku oproti realitě? :) V jednom to má pravdu, titulku - Fast and Furious.

Stavěl jsem a boural jsem vše možné, než jsem pochopil, že Výrobní budovy už nejsou Sklady, ale Zásoby, že mechanizované dělostřelectvo ani google nenajde. O něco lépe je na tom Mechanized Artillery

A nakonec jsem pochopil, proč mám ku wa něco bourat, sotva to 14 hodin stavím, i když jsem doufal, že když je to v inventáři, postaví mi to hned.

(megafacepalm)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Já myslím, že toto můžeš klidně vložit jak do chyb tak do moderní doby a sem to patří jako vyšinuté - alespoň se tu něco děje.
 

DeletedUser3370

Host
Nn ... sem to patří jak zadeček na hrneček :)

EDIT: a teď jsem si dokonce všim, kdo je Grivus :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1845

Host
Tak hlavišky potřebuji poradit. Tady je hafo lidí, třeba najdu správnou radu.
Ptám se jako Laik.
Doma kabelové připojení cca. 4Gb a FOE běhá v pohodě.
Pak si vemu NTB do práce. Zde WiFi a ne jen FOE - Katastrofa, něco nejde otevřít vůbec, u některého načítání je to na cígo.
Jde o technický problém, nebo je to prostě jen přetížený server?

Viz měření té Wifi. - Poradíte?


Výsledek testu (rychlost, kvalita)
Download: 19 234,67 kbit/s (2 404,33 kB/s) 1 výborné
(na 3 vláknech): 17 681,62 kbit/s (o 8% horší)
Upload: 13 935,54 kbit/s (1 741,94 kB/s) 1 výborné
Web odezva: 29ms71.2ms146ms 1 výborné
Stabilita: 72.1 % 2 velmi dobré
Informace o průběhu testu
Server: Praha - Sitel (1Gbps) - CZ
Upload: velikost: 8 276kB, čas:4.75s
 

DeletedUser3370

Host
Nazdááár Doktooooor ...
tebe už jsem tu dlouho neviděl !!! (hug)

Hele nevím v čem je problém, možná bys potřeboval změnit zaměstnavatele ... Smím Ti doporučit?? :)
Nevím .. já si hraju v Plzni FoE přes wifi hot-spot v mém Androidu i po cestě domů z práce v MHD :D
 

DeletedUser2059

Host
Když jsem na techniku antintalent, tak tady nechci zbytečně spamovat, ale už jsem tě také dlouho neviděl a chtěl jsem se zeptat jeak se ti daří v tvém úspěšném cechu Umbrella Corporation? :)
 

DeletedUser3370

Host
Omlouvám se předem za dlouhý příspěvek odbočený od doby rokenrollu .. do šedesátek???

[video=youtube;ERSbft5RnGE]https://www.youtube.com/watch?v=ERSbft5RnGE[/video]

[video=youtube;Wzy_dVnEfxE]https://www.youtube.com/watch?v=Wzy_dVnEfxE[/video]

Až mi píchlo u srdce při vzpomínkách, kdy jsem jsem se poprvé bál pavouka křižáka a Pučmelouna ... uff
 

Lotrr

Turista
Zdravim,
pokud myslíš Hajaju,tak nahrávka je originál z roku 1961 . Dále přítel z Wiki píše,že na flétnu hraje prof. Žilka,otec herečky Žilkové, tedy šedesátá opravdu sedí .... Pučmelouna jsem se nebál,už jsem byl velkej kluk,ale to je rok 1984,taky už strašně dávno,to ten čas letí ..... Hééj ,zastavte,chci vystoupit... Pěknou hru.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3370

Host
On ten mů příspěvek má i historii .. Měl jsem dnes filmový večer, "Na samotě u lesa" .. Jak tam Kemr chodil podslouchat pohádky v rozhlase. Přemýšlel jsem, dumal, jak se ta flétna hrála .. nezapomenutelný zvuk. Ale našel jsem.

Poté mi dal youtube na výběr z příbuzných videí, tyhle Včelí medvídci. Jáj .. vzpomínky, když jsem byl ještě malej a koukal v 19:05 s maminkou na ČT1 na večerníčky, jako 5-ti letý dítě...

Tohle mě ty vzpomínky vybavilo, návrat do dětských let, až jsem skoro uronil slzu :(
 

Verkos Vlkan

Komentátor
zdar hosi,hele nevim kam to napsat a tady je vas miliony tak se ptam : ma meneni sousedu nejake pravidlo? menili se mi kazdy tyden a ted mesic nic :)
 
Nahoru