Spojování sousedství - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8796

Host
Konečně rozumná a lidská odpověď,
konečně někdo s námi hráči a platícími klienty nejedná arogantně.

aha tak pardon, to P.S. (ano píše se to s tečkami... znamená to post scriptum) značí opět aroganci, začněte s námi jednat s úctou, kterou si jako klienti zasluhujeme a možná se vyhnete osobním útokům!!!



Obecně převládá negativní zpětná vazba na změnu v sousedství ( mě osobně jako hráči se třeba líbí - konečně hraji v konkurenčním prostředí i s lepšími hráči), tuto vlnu nesouhlasu samozřejmě pošleme vývojovému týmu.. Pokud se taková vlna nesouhlasu strhla i na jiných jazykových mutacích ( nezkoumám cizí fora..), tak je pravděpodobné, že vývojáři následně systém sousedství přepracují.

Následně si ještě vyprošuji osočování členů FoE týmu - my tuhle změnu nevmysleli, jsme tu pro to aby jsme ji Vám hráčům vysvětlili - což se nepodařilo a nebyla přijata moc kladně.. Doporučuji tedy všem, aby se na čas obrnili trpělivostí a počkali, jak se situace vyvine dál a pokud možno mírnili emoce a výrazy..

PS: jako hráč , zdůrazňuju hráč - ne člen FoE týmu (support), se bez "TOP" hráčů , kteří po první změně a 2 dnech fungování ve hře "končí s hraním", klidně obejdu - aspoň se posunu trochu nahoru a bude menší konkurence ve věžičkách :)
 

DeletedUser8797

Host
O způsobu rozdělení sousedství pojednává tento článek.

Dle rozdělení sousedství funguje vše jak má a sousedství jsou nyní opravdu mnohem vyrovnanější. Samozřejmě ti, kteří byli zvyklí, že rozsekají všechny sousedy pod sebou s minimálními ztrátami, to teď nesou logicky hůře.

Co se týče rozdělení - jde o podobnost ve stromu výzkumů, kdy ale jsou i spojeny ne přímo návazné "bloky" hráčů.

Co je mi u většiny lidí líto (těch kteří sem píšou), je styl: "Dřív jsem to měl na háku a teď už ne a proto je to špatně.", místo toho, abyste si řekli: zvládl jsem být jeden z nejlepších v dobách, kdy to bylo relativně lehké, zvládnu to i teď!

To co zde píšeš není pravda! Můj nejslabší soused má 898 a je z doby železné můj nejsilnější soused má 1 260 000 bodů a dobu pokroku. Jestli je toto sousedství jak zde uvádíš mnohem vyrovnanější tak mě uniká v čem a pro koho je vyrovnanější
 

DeletedUser5384

Host
Konečně rozumná a lidská odpověď,
konečně někdo s námi hráči a platícími klienty nejedná arogantně.

aha tak pardon, to P.S. (ano píše se to s tečkami... znamená to post scriptum) značí opět aroganci, začněte s námi jednat s úctou, kterou si jako klienti zasluhujeme a možná se vyhnete osobním útokům!!!

Takže,ujasněme si pojmy: FoE fórum je platforma pro setkávání hráčů,je tvořena hráči pro hráče. Každý hráč,i když je to člen FoE týmu má právo vyjádřit svůj názor v mezích pravidel. Což Judas,narozdíl od tebe udělal.Tvůj příspěvek porušuje pravidla fóra,konkrétně
§ 2 Komunikace
• Není povoleno kárat ostatní uživatele za jejich gramatiku a pravopis.

Nicméně,vraťme se k obsahu tvého příspěvku: Pokud J. napsal,cit. Bez "TOP" hráčů, s TOP v uvozovkách je to pro mne jasné sdělení. Pokud v tom vidíš aroganci,obrať se ticketem se stížností, ale já osobně jako mod v tom aroganci nevidím.Spíš mám pocit,že si pleteš úctu se servilitou.
S každým hráčem, bez ohledu,zda je to "diamanťák či ne, se zachází s úctou,nikdo z FoE týmu nikomu nenadává ani ho nestaví do latě. Ale nikdo se taky nebude stavět do pozoru na povel. Pokud bys měl zájem vyvolávat nějaké osobní útoky,pročti si nejprv pravidla fóra.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
že by konečně skončila vlna hejtu a začalo se to řešit návrhy, nápady a diskuzí s chladnou hlavou? Už bylo na čase pač ty předchozí stránky k ničemu nevedly.
Jestli se nepletu, tak jsem dnes zaznamenal ve svém nabitém top sousedství 3 hráče, kteří smazali města, doufám, že se pletu a nepřestali hrát, to je podle mě hloupost kvůli jedné změně. Jak píše Judas, pokud nepovede ke spokojenosti, jistě ji změní, to dá přece rozum, tak neblázněte.
To "TOP" jsem pochopil taky minimálně ironicky ale to k Judasovi patří :)
 

tirael

Nováček
Včera jsem sem psal, že vážně uvažuji o konci hry, ale dnes jsem byl velice překvapen, když jsem se přihlásil na svůj druhý svět C. Ten jsem téměř vůbec nehrál a chodil na něj pouze sporadicky. Vůbec jsem nebojoval a provincie pouze kupoval, mám cca 20000b (pozdní středověk) a v původním sousedství jsem byl asi 50. Pořád mne někdo porážel a raboval, ale co, bral jsem to jako daň za to, že prostě nehraji. Když jsem se, ale včera přihlasil, zjistil jsem, že jsem v novém sousedství 3. Super, takže bez práce jsem téměř nejsilnější v sousedství a nikdo si na mě už netroufne a nevíc s jednou bitvou můžu pohodově vyhrát věž pozdního středoveku.

Na D jsem poctivě hrál, abych byl brzo silný a nikdo si na mě netroufl a časem jsem se vypracoval na prní místo (půl roku poctivého hraní) a pak ejhle najednou jsem v sousedství kde mám top hráče z první 15 a ani si tam neškrtnu. Už po druhém dni je na první místo ve věži pokroku potřeba cca 1 200 000b. Sorry, ale toho se nehodlám účastnit.

Každý z hráčů ať si udělá obrázek sám komu nový systém sousedství přinesl výhody. Já si teď docela rvu vlasy, proč jsem to jenom neflákal i na tom Dinegu, mohl jsem být pěkně v pohodě a nemusel jsem se rozčilovat tady na foru:)

Přeji všem pěkný den:cool:
 

DeletedUser2298

Host
Pro Phantastic: děkuji za poučení - občas se stane a napíšu i dokonce špatně i/y... holt nejsem vystudovaný češtinář ale jen blbej stavař.. Nicméně sice zde vystupuji s modrým support nickem, ale hru hraji stejně jako ostatní hráči... Proto moje P.S. byl názor hráče - dokonce jsem to tam napsal.. očividně to budu muset příště ještě asi i barevně zvýraznit aby to bylo lépe pochopeno.. a ano - znovu píši arogantně.. Ale jako HRÁČ.. a jako hráč k tobě žádnou úctu necítím a podle způsobu Tvé komunikace zřejmě ani cítit nebudu ( věřím že to máme vzájemné a je mi to upřímně putna ;-) )
 

DeletedUser3520

Host
hraji jen na světě C, mám přes 1.500.000 bodů, v lednu jsem měl teprve 200.000 .... jsem teď celkově 3.
minulý týden jsem si díky nové mapě udělal v PVP rekord ...2.700.000 bodů

v pondělí jsem dostal 83 nových sousedů, ze starých mě zbyl jen jeden, za sousedy mám samé top hráče ....

... v PVP mám od včerejška 1.250.000 bodů .... tímhle tempem budu mít v neděli 4,5 milionů bodů ... takhle mě přeci těžko bude moct někdo ze spodku tabulky dohnat ... to už není soutěž ... není o co bojovat :-(((

chci zde nahlas říct, že se mě změna sousedství nelíbí !!!

boje mě teď zaberou strašně moc času a když nebudu bojovat, budu se pořadím propadat ...
takže přemýšlím že s touto hrou skončím ... nestíhám už ani motivovat cech a vůbec mě to přestává bavit
ale přeci za sebe nenechám bojovat automat ...

nehledě na to, že pokud nejlepší v pořadí seskupíte do pár sousedství, nebude mít už žádnej "nováček" možnost vyšvihnout se nahoru, jako se to podařilo mě

je to fakt děs, v pokrokové věži u nás jsem první z 23, v průmyslové bojuje 55 lidí a jsem 53 ....
to přeci není normální !!!

většina nových sousedů nevyhraje žádné medaile, spousta už z nich si už od včerejška dala do obrany kopiníky nebo odpojila cesty ...
navíc staří sousedi se mnou měnili surky, utráceli u mě FB na VB ... než s novýma něco rozjedu, tak mě je sytém zas vymění ...

podle mě je tahle změna dost úlet ... místo aby pustili slibované cechovní války

jsem fakt nespokojenej ... takže se připojuju k těm, co to psali nade mnou

sparhawk9
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3927

Host
tvl.jpg

Možná to není uplně idealní slučování sousedů. Ale také jsem se propadl dolů a dostal fakt, řezníky. Nejde o to poštěžovat si a toť vše ale jít vštřic osudům. Nemam jednotky nevim proti komu nastupuji do boje, ale snažim se. Přikládám jeden screen, že to jde když se chce :)
 

DeletedUser8796

Host
je mi úplně jedno, co jsi zač,
ale vystupuješ tu jako člen support teamu a to bys měl dodržovat jednak určitou písemnou formu a druhak pravidla slušného jednání.
Pokud jsou v teamu amatéři, kteří se chovají arogantně, tak se nedivím, že se dějou takovéhle excesy a jde to s touhle hrou do víme kam...
Je mi to celkem jedno, já už svůj názor vyjádřil, jednak z ekonomického pohledu a druhak jako názor většiny z našeho cechu.

To že zrovna ty jsi na tom jako hráč vydělal nebo jsi nepropadnul je dobrý pro tebe, ale tady nejde jenom o tebe nebo o mně a to bys měl jako člen support teamu chápat, ale o mnoho lidí, kterých se to dotklo. Víš, možná bys s hráči nemusel jednat jako s dělníky na stavbě...

Ale už mne nebaví tyhle flamewary, vy stejně nic nezměníte, maximálně se nám, co jsme tím postižení můžete vysmívat, jak to děláte.
Opravdu vypečený support team! Spolupracovat s vámi na profesionální úrovní, tak po tomhle jednání okamžitě vypovím smlouvu.



Pro Phantastic: děkuji za poučení - občas se stane a napíšu i dokonce špatně i/y... holt nejsem vystudovaný češtinář ale jen blbej stavař.. Nicméně sice zde vystupuji s modrým support nickem, ale hru hraji stejně jako ostatní hráči... Proto moje P.S. byl názor hráče - dokonce jsem to tam napsal.. očividně to budu muset příště ještě asi i barevně zvýraznit aby to bylo lépe pochopeno.. a ano - znovu píši arogantně.. Ale jako HRÁČ.. a jako hráč k tobě žádnou úctu necítím a podle způsobu Tvé komunikace zřejmě ani cítit nebudu ( věřím že to máme vzájemné a je mi to upřímně putna ;-) )
 

DeletedUser8790

Host
Pro phantasic : Ty budeš asi ten druh hráče co rád rejpe, ale nic nechápe co? Proč reješ do někoho kdo tu změnu musí přijmout tak jako ty a nic s tím nesvede ani kdyby se celej českej server postavil na hlavu ? Zdejší support může akorat tak posílat návrhy ke zlepšení , usměrňovat naše chování a dávat pozor na ty co se snaží podvádět... Nemají s vývojem hry, updaty a plánováním nic společného... Jsou pouze dobrovolným prostředníkem mezi námi a innogames :) Ale kritizovat je za aktualizaci ? Popřemejšlej (nejen ty) jestli brečíš na tom správném hrobě :)

P.S. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá .
 

DeletedUser

Host
Jsou pouze dobrovolným prostředníkem mezi námi a innogames :) Ale kritizovat je za aktualizaci ? Popřemejšlej (nejen ty) jestli brečíš na tom správném hrobě :)

Tak mi schválně řekni, kde jinde si máme postěžovat (samozřejmě v rámci slušných mravů). Jak jsi psal, jsou prostředníci a tudíž jsou naší jedinou spojnicí s INNOGAMES a tak nám nezbývá, než doufat, že naše stížnosti předají INNOGAMES.

Mimochodem, zběžně jsem koukal na americké fórum a tam tato diskuze má několikanásobně více stránek a z těch pár příspěvků co jsem četl jsou s úpravou stejně "spokojení" jako my ;). Tak snad se INNO brzo rozhýbe...
 

DeletedUser7651

Host
V pondělí jsem reagoval ve vzteku, včera jsem se snažil navrhnout variantu a teď už jenom o pocitu z této změny ......
ano, hraji dále, stále vyhrávám cca 20 bitev denně - mám za ně 3x více bodů a vím že mi to vynese cca 3x méně medailí než dříve - ale to hlavní je ..... pokračuji bez zájmu. Skoro rok jsem mě tato hra bavila a najednou cítím že hraji " na údržbu" bez invence, bez zájmu ..... včera jsem na netu hledal jinou ..... to by mě minulý týden nenapadlo.....
Věřím, že nebylo úmyslem vývoje zkazit a znechutit kvalitní hru ale bohužel ...... povedlo se to, a to je špatně....
 

DeletedUser

Host
Zdravím všechny diskutující,
chápu vaše rozhořčení, že došlo k tak výrazné změně, která změnila mnohé věci, jež byly dosud zažité.

Objevují se zde názory z různých rovin: někteří tuto změnu vítají, někteří říkají, že změna přijít měla, ale v jiné podobě a někteří změnu zarytě odmítají. Každý má svůj názor a my si ho ceníme, jelikož zpětná vazba od hráčů je pro vývojáře hodně důležitá v budoucím směrování hry. Předáváme tyto informace do příslušných míst, aby tato změna doznala pozitivních změn k lepšímu.

Každý hráč, či člen FoE týmu má svůj pohled na věc a tímto prosím, pokud na nějaký daný příspěvek reagujte, tak reagujte na názor a ne na osobu, od které tento názor přichází samozřejmě v rámci pravidel. I o tom je kvalitní diskuze, z které pramení ty nejlepší nápady a ponaučení ...

Prosím berte tento příspěvek jako doporučení a nikoliv jako další téma k diskuzi.

Děkuji,
LT
 

DeletedUser7651

Host
Konkrétní čerstvá zkušenost - významné budovy:
S významnými budovami je to nyní v háji - ještě v neděli jsem měl ve skupině několik hráčů, kteří je neměli a tak občas přispěli na stavbu a získali plán - to je pryč - v mé nové "spravedlivější " skupině mají budovy prakticky všichni, o přispívání nelze uvažovat....
- a pohled z jiné strany:
Včera jsem mluvil s hráčem z dolní poloviny pořadí a ten je z toho naprosto zoufalý. Měl pár silnějších hráčů co ho občas oloupili, ale u kterých také získával plány budov - ti jsou nyní pryč. On je sice ve špici skupiny, ale tři lidi tam mají Kolosseum a ostatní... nic.. takže i jemu to v získávání plánů fakt "pomohlo"...
Tento systém je prý spravedlivější - proboha pro koho??!!

a aby nedošlo k omylu - já nejsem proti změnám obecně, jsem proti této změně !! která je nejen kontraproduktivní ale navíc :
- tohle není inovace ! to je změna pravidel a ta by se v průběhu hry dělat neměla!
 

DeletedUser6375

Host
Phantastic - nezlob se, ale z Tvých příspěvků mi přijde, že voláš po úctě od ostatních, zejména tedy teamu FoE, ale sám se vyjadřuješ jak dřevorubec. Když seješ vítr, nediv se, že sklízíš bouři.
Ohledně změn v sousedství, chápu rozhořčení některých hráčů, pro něž je to nepříjemné, přestože mně osobně je to úplně fuk, jak se sousedství míchají. Na Brisgardu mi to přišlo spíše jako kosmetická změna (co se týče mého sousedství, u jiných to proběhlo zase jinak), na Dinegu jsem se z 5. místa propadl asi na 55. No a co... Tak se budu vypracovávat dál. Předtím na mě útočilo tak do pěti hráčů, teď jich na mě útočí mnohem víc a neustále rabují. Surky si hlídám, prachy prostě oželím... Je to jen hra a stejně jako v životě se všechno neustále mění a na nic nelze spoléhat 100%, tak mně to nepřijde divné ani u hry. Dělat ze sebe oběť je snadné, postavit se tomu a bojovat dál je těžší, ale člověk se naučí vytrvalosti a trpělivosti. Neznamená to, že se nebude usilovat o něco lepšího, ano, tenhle systém potřebuje propracovat a změnit k lepšímu, ale dokud se tak nestane, budu hrát s rozdanými kartami. Jednou jsou lepší, jednou horší. Ale o tom ta hra je také:)

Brandan - není nic jednoduššího, než oslovit hráče, kteří dané budovy mají a požádat je o přátelství. Oni budou rádi za bodíky a Ty získáš plánky :) A žádné dělení sousedství přátele nerozhazuje...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8790

Host
Tak mi schválně řekni, kde jinde si máme postěžovat (samozřejmě v rámci slušných mravů). Jak jsi psal, jsou prostředníci a tudíž jsou naší jedinou spojnicí s INNOGAMES a tak nám nezbývá, než doufat, že naše stížnosti předají INNOGAMES..


Je rozdíl si postěžovat na změnu a někoho za tu změnu kritizovat :)
 

DeletedUser2709

Host
Ahoj,
Zatím jsem si nevšiml, že by se kolem mě začali vyskytovat ve větším množství hráči, kteří mají podobný počet bodů, jako já. Ano, asi ubyli Ty s nižším počtem. Já mám okolo 100.000 a sousedé teď začínají okolo 60.000, ovšem končí to až přes 700.000. Takže jediný efekt, který to pro mne má je ten, že na mě denně útočí více hráčů a mám vyrábováno o mnoho více budov. Jedna hráčka z našeho cechu už kvůli tomu byla tak nahněvaná, že s hrou skončila úplně. Tak to je ode mne asi tak vše k přínosu nového systému sousedství.
 

DeletedUser8796

Host
Já právě teď taky končím s touhle hrou.
A v našem cechu (1. na serveru) odešli za poslední dva dny už 3 lidi, to znamená, že skončili s hrou.
A jestli můžete moderátoři a admini, vyřiďte vedení Forge of Empires, že jim přeju co největší finanční ztráty a těm (cenzored) z vedení, co vymysleli tuhle změnu, tak přeju vyhazov. sbohem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
Tak jsem se rozhodl, že já to zabalím. Dnes zbourám město a když se přihlásím dám body lidem co mě pomáhali se stavbami. Ale hrát aktivně už tuto hru nebudu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru