Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj koukám na ceny ,ale nevím co delaj cukrovinky , hřbitov Graveyard,Fenix a uvítací studna , Odpoví mi nekdo? Dík
 

DeletedUser5384

Host
hooj:) cukrovinky je budova na zásoby,množství je podle věku a ty ostatní jsou ozdoby nebo kulturní budovy:)
 

DeletedUser

Host
Akce se mi docela líbí, ale mám takový dotaz, ve chvíli, kdy jsou nějaká políčka na kole už vybraná (vyčerpané všechny 4 ceny), přesto si ji můžu vytočit a nic tak nedostat?
 

DeletedUser2059

Host
1. Když si vylosuješ již 4x vybranou odměnu měl by jsi získat jinou odměnu, tu na kterou ukazuje šipka
2. všechny budovy co můžeš získat jsou buď již zavedené, nebo to jsou nové nyní zavedené jako třeba palma co přidává myslím 54 spokojenosti, plážový bar 271 zásob/1 hodina, slaměná chata 420 mincí/ 4 hod.- ale ta pokud dobře vím má jen cca 84 obyvatel a pískový hrad - tam si opravdu nevzpomenu :), ale je to spokojenost
 

DeletedUser3370

Host
Mám nápad...což počkat s otázkama do zítřka, až to budou mít všichni ve hře a mnoho zde položených otázek bude tím zodpovězených? Co vy na to?
 

Kayro

Znalec
A proc te to trapi na zadnou otazku si tu neodpovidal.Jen sis tu jednou "ripnul" do prekladu.Ale tak asi pro to mas u avatara ten RIP.
 

DeletedUser

Host
Děkuji pánům Thomas Jir + bobbyc za seriózní zodpovězení zvídavých dotazů ... :eek:
 

DeletedUser3370

Host
Protože mnoho otázek bude samo od sebe zodpovězeno zítra. A jelikož je tu XY lidí na jednoho moderátora, tak se ho zastávám. Je to nepochopitelné?

A do překladu se rejpat budu ... proč má na českým foru být oficiální anglický název? Že by to pánové zapomněli přeložit? Pokud to bylo schválně, tak je to celkem nešťastně natajmováno :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7058

Host
Dnes v 6:05 jsem zapnul FoE a žádný event :(:(:( V kolik hodin to teda bude?
 

DeletedUser8801

Host
od kolika se mě zobrazí kasíno je 14.8. 7:36 a ve hře po kasínu ani památky.... :-(
 

DeletedUser

Host
add předchozí 3 příspěvky.:
A to jsou mezi námi tací, co čekali minuty a minuty po půlnoci, zda se to náhodou nespustí....
:rolleyes:
 

DeletedUser7651

Host
Také jsem byl zvědav co to bude a zatím : 14.08. 8:47 a .... nic. Když už se zahlašuje taková hezká novinka tak by měla buď začít se začátkem dne, nebo by měl být uveden čas. A pokud něco nefunguje - i to se může stát - pak by bylo fér to říci ....
 

DeletedUser7798

Host
no není nad klidný spánek ,pak snídanička ,příchod do práce pokec ,kafíčko ,pak nějaká porada ,aby se neřeklo ,počítám kolem poledního to spustí ,když pujde všechno dobře:-D
 

DeletedUser5450

Host
A dobře, že to nespustili, protože normální lidi v noci spí (pro ty co rádi rejpou, i já občas pracuji v noci) a ti co u toho sedí by měli značnou výhodu v tom, že by mohli vytočit dobré ceny a nic slušného by tam nezůstalo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru