Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Tak nevím, nejen že mi to nefunguje (viz výše), ale teď se dokončilo těch 77 točení, já točil 2x, takže bych logicky očekával 2x20 medailí. A ono ne, pouze 20. Ale do celkového pořadí mně to 2x započítalo. Ale vím co s tím je! Je to rozbitý!!! :p
 

DeletedUser

Host
prosím vás úkol mám prozkoumat provincii, když nemám jak tak musím jednu dobít a pak další prozkoumat? neukazuje mi to aby šel to prozkouma (nevím jak to lépe popsat) díky za odpověd
 

DeletedUser8955

Host
jj přesně jak říkaš - dobýt jednu a pak se ti naskytne možnost prozkoumat jiné - a tak splníš úkol...
 

DeletedUser

Host
4. získej 100 obyvatel a získej 300 spokojenosti

spokojenost mi jde, ale získej 100 obyvatel ne.... nevíte někdo prosím co s tím ?
 

DeletedUser3139

Host
postav domeček (do teď fungovalo, že stačilo třeba postavit a zbourat několikrát chýši)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
tak to mi právě vůbec nejde..... můžu stavět co chci a nic :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Těžko říct, mě to bez problému s nějakou chajdou z doby kamenný či bronzový normálně na několikrát splnit šlo.
 

DeletedUser

Host
Dala jsem postavit 5 doškových domů a načetlo se mi pouze, jak se dostavěly 1x 27 lidí ( místo 5x 27 lidí) a víc nic....
 

DeletedUser

Host
tak to já s eventem skončil provincii zaberu asi tak za měsíc a 1 d 12h mi trvá pruzkum moc se to nepovedlo
 

DeletedUser5450

Host
můžeš dát 50 diamantů a máš to dokončené hned, těch padesát jsi určitě už nasbíral za splněné questy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Takže jsem si tak trošku podrobněji prošel jednotlivé odměny. Upozorňuji, že to hodnotím z pohledu svého města! ;)
Devět nových avatarů nepotřebuji, líbí se mi ten co mám. Budovy jako hřbitov apod. už mám, takže taky zbytečné. A tak bych mohl pokračovat. Takže těch pár co bych uživil (diamanty, diamantové budovy, FoE body, hlídací věž - ve hře strážní oheň) mi při mém štěstí stejně nejspíš nepadnou (zatím avatar a činžák - stavím věžáky). Plánky dostanu určitě na Deal (mám jich už 5 komplet v magacínu). Takže pokud se to rozchodí, tak si vždy za tiket zatočím a hotovo. No, nic moc. To boje se sousedy jsou zábavnější. ;) Asi by bylo mnohem zajímavější, pokud by byly zařazeny nové odměny. Ty nové třeba budovy, tak toho moc nedají a jsou vesměs nahraditelné ,,seriovými". :(
 

DeletedUser5384

Host
no,JiPi,nevím.Vždycky jsem si přál mít domek z palmových listů někde na pláži v Tichomoří :D Když už holt nemám ani na letenku tam,tak si ho postavím alespoň tady :D
 

DeletedUser8015

Host
Pokračování za 11h, zkoumá se mi provincie ;)
Jelikož je na to poměrně čas, tak se to dá zvládnout.
Ještě štěstí, že jsem se včas zarazil a neprozkoumával
další provincii. Jinak bych asi taky skončil, což by byla
škoda hned na začátku. Jen by mě zajímalo, co je to za
odměnu u tý poslední 20.části, ty sluneční hodiny, co
dávaj. Jinak akce je super, všem přeju hezkou zábavu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8793

Host
Jeden z úkolů tohotu questu je "Dokonči 24-hodinovou výrobu 4krát" + "Vynalož 10 výzkumných bodů".
Mám dotaz: jedná se o výrobu kladívek, chápu to správně?
 

Pájik

Nováček
Zkoušel jsem s vojáky s 45 % bonusem na útok a obranu z Průmyslové doby jít na jednu z 5 zemí v provincii s věží z Doby Pokroku, abych povolil ten úkol s Průzkumem provincie a zcela jsem vyhořel. Takže asi u 3 úkolu jsem s Letním eventem skončil, protože než nadělám vojáky z Doby pokroku, bude po eventu.
 

DeletedUser2298

Host
Zkopíruji svůj příspěvek z jiného vlákna.. :


Při každé bonusové akci, kdy byly zadávány úkoly, se mohlo stát že některé z nich budou pro zanedbatelné procento hráčů velmi obtížně splnitelné, a pro ještě menší část prostě nesplnitelné.. Pokud tato situace nastane, tak je možnost napsat na support - zde daný případ přezkoumáme, zda opravdu má hráč v rozumné době šanci úkol splnit či ne.. a pokud zjistíme že úkol prostě nemá šanci splnit, tak jej můžeme přeskočit.. Toto je ale výjimečný postup - rozhodně to nefunguje tak, že si každý napíše a bude mu automaticky vyhověno.. to aby jsme v tom měli jasno ;-)
 

DeletedUser7281

Host
tak jak si to tu pročítám , mám stejný problém jako spousta ostatních :)

1)na D se mi nenačítá obyvatelstvo v úkolu Získej 100 obyvatel (na A bez problémů) a můžu si stavě domy jaké chci , přičetlo mi to jen 1x22 obyvatel
2)po každém zatočení se mi hra sekne a musím restartovat..:( stejně jako plno lidem v cechu

tak oprava..teď už to šlape..juchůů :)) doufám, že i nadále
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7772

Host
mne to šlape super :)
ale dotaz čo robí socha fénixa - nikde som nenašiel... (chce to tréning) - vyzerá pekne, ale je užitočná?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru