Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6375

Host
TheEzekiel - to už skoro zavání komunismem, všichni stejně a nikdo nevybočovat :D Ale jinak to chápu... jenže jak bys chtěl zajistit, aby všichni dostali všechno ve zhruba stejné hodnotě? Pro mě třeba jeden voják z nové doby má cenu zlata, neboť vojsko ještě vyzkoumané nemám, jako většina mých sousedů, ale díky tomu vojákovi se už můžu účastnit bojů v nové věži. Jenže pro někoho, kdo to má už vyzkoumané a rekrutuje si vlastní vojsko, je takový voják bezcenný. Takže i když jsme dostali naprosto totožnou věc, já z ní budu skákat tři metry do vzduchu, ale druhý bude naštvaný...
 

DeletedUser

Host
No mě přijde nefér, že to pořádně nefunguje (zamrzání, nenačítání výher,byť mizerných), a že místo nějakýho náznaku řešení (kromě věty v nejbližší době se to snad opraví) popř. odpovědi na zvídavé otázky štastnějších co maj funkční verzi kasína tady čtu akorát vaši milostnou korespondenci :D (myšleno bobbyc a The Ezekiel)
 

DeletedUser5384

Host
Taky mi vadí,že to zamrzá,bohužel nevím,jak to jako moderátor fóra mohu změnit. Jediné,čím tě mohu potěšit je fakt,že i po zamrznutí se výhra načte. Pokud se ti nenačetla,obrať se na support,jsou to schopni ověřit.

Teď k naší korespondenci: Pokud by každý měl nárok na 5 lístků,5 zatočení a 5 výher (totožných), neříká se tomu náhoda a štěstí,možno i třeba hazard,ale přídělový systém nedostatkového zboží.
 

DeletedUser6590

Host
TheEzekiel - to už skoro zavání komunismem, všichni stejně a nikdo nevybočovat :D

a kdyz vsichni dostavali hrbitov, cukrovinky, louskacky, stromy lasky..to je teda co :D

dodatecek : nerikal sem totozne veci ale totozne hodnoty a tu hodnotu myslim podle jednotlivce jak rikas ze pro Tebe je hodnotny vojak a pro me ne..a to je prave nedosazitelny stav :)
 

DeletedUser6375

Host
TheEzekiel - to je stabilní odměna za splnění všech úkolů :) Tady každý stabilně získá tiket a pak už je to o štěstí... taky mám "štěstí" na blbiny, ale je to jen hra... nicméně vytočit do nepříčetnosti mě dokážou avataři, to je zbytečnost největšího kalibru :D

Vím, dal jsem to jen jako příklad, že dokonce i stejná výhra může mít jinou hodnotu. Jenže ta hodnota je těžce subjektivní a tudíž, jak píšeš, jde o nedosažitelný stav. Tak proč se kvůli tomu rozčilovat? :) Teď mám smůlu, příště budu mít třeba zase víc štěstí :)
 

DeletedUser6590

Host
jo tak ten prvni prispevek uplne na zacatku sem psal v mirnem rozcileni z toho jak sem videl jak mizi diamanty, hrady, plazovy bary a ja porad kraviny a uz bych to nerozvadel, ale bobbyc me donutil jet dal (kdyby mi napsal to co ted ty tak nic nerikam protoze je to pravda, ale on hned musi rypat) :D a s tema avatarama je to pravda..zvlast kdyby sis vytocil avatar kterej uz mas :D ale myslim ze filozofie slova "fer" tady byla opravdu hloubkova :D
 

DeletedUser6375

Host
bobbyc je někdy pichlavý jak kaktus, ale leckdy se tomu ani nedivím :) a v ostatních případech je to potřeba brát s nadhledem...

To tedy byla :) Ale musel jsem si vzpomenout na jednu knížku, kde autorka vyprávěla, jak si jako malá často na něco stěžovala, že "to není fér". Odpověď jejích rodičů byla prostá - "a kdo ti řekl, že život je fér?". To mám pořád na paměti, protože ač bychom si skoro všichni přáli, aby všechno bylo fér, prostě tomu tak není, nebylo a nebude :)
 

DeletedUser5384

Host
Ezekiel:
Jo.Tak teď jsi to narovnal.Takže když ty napíšeš nesmysl ( omlouvám se za nepřesný výraz,ale i pro mě platí pravidla fóra pro nazývání věcí pravými jmény) tak je to vlastně v pořádku,protože jsi to psal v " mírném rozčilení" . Ale když já na to poměrně ostře napíšu svou výhradu, jsem jen rejpal. Dobrý, štěstí jsme probrali, příště si můžeme poplkat třeba o logice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6590

Host
nene tam jde o to ze ty prece nejsi povinen se zabyvat kazdym komentarem a uz vubec ne "ostre" ..me nejvic na tom nastvalo ze hned musis posuzovat jakej sem (ten blabol se zatrpklosti jak nejaky maly hosik ukazujici prstem ) ..no kamos se ted raduje z vyher na skypu tak se jdu radovat s nim :D
 

DeletedUser5384

Host
Já samozřejmě nejsem povinen,ale mám stejné právo reagovat jakkoli na cokoli jako všichni na fóru. A o tom, co byl blábol si mohou taky všichni udělat obrázek.
No,běž se radovat,dobrou noc.
 

DeletedUser2298

Host
Sdílená radost je nejlepší radost.. aneb když potká sob soba, mají radost oba.. když se potkaj tři sobi, tak se radost násobí.. :eek:

Je ale pravda že pokud by mi po skypu do ouška spoluhráč hlaholil, jak si vytočil 200 diamantů, zeppelína a plážový bar.. a já nevěřícně koukal na svého Mahathmu Gandiho, Boba Marleyho a 15K mincí.. tak bych asi měl spíš chuti ho umlátit nějakým těžkým tupým předmětem ( třeba tou ČZetou co leží na stole) než abych se radoval s ním.. :D
 

DeletedUser6590

Host
jojo prave se tu smeje ze vytocil bar a 200 diamantu ..no ja to nejak zkousnu :D
 

Kayro

Znalec
Pro mě třeba jeden voják z nové doby má cenu zlata, neboť vojsko ještě vyzkoumané nemám, jako většina mých sousedů, ale díky tomu vojákovi se už můžu účastnit bojů v nové věži. Jenže pro někoho, kdo to má už vyzkoumané a rekrutuje si vlastní vojsko, je takový voják bezcenný. Takže i když jsme dostali naprosto totožnou věc, já z ní budu skákat tři metry do vzduchu, ale druhý bude naštvaný...

Vojak neni nikdy bezcenný.Naopak je to nesmrtelna jednotka pokud ho hodis do obrany.Navic usetris jednoho vojaka pro utok.Myslim ze je to jedna z tech lepsich odmen pro vsechny.
 

DeletedUser2298

Host
Tuto informaci jednoduše získáš, pokud klikneš na úkol s Grevou - kde je kasíno a klikneš na otazník - zde je info o akci a dole je odpočítávadlo, kdy akce přesně skončí, dále tuto informaci najdeš uvedenu zde v oznámení na foru.. najdeš ji i sem tam na logovací stránce v tooltipu... možností je spousta jak to datum zjistit.... Ale jelikož jsi využil tu, která vyžaduje nejméně námahy a snahy.. tak i přes to ti odpovím - akce končí 4. září..
 

DeletedUser7798

Host
Takže musím říct, že já osobně jsem spokojený, i kdybych už do konce eventu nic nevyhrál tak mě to stačí, vytočil jsem si budovu za 600 diamantů a to mě stačí. Díky INNO za tento event ;)

také jim musím poděkovat za tu kozí farmu :) at jdou někam:)
 

DeletedUser6590

Host
taaaak krasa moje stastna era pokracuje 77,7% rulety bylo prijatelnych ale zase 15 tis. zasob :D dekujiiiiiiiiiiiiiiii
 

DeletedUser7347

Host
Zdarec dávejte si pozor na odměnu 200 diamantů vytočil jsem je a přičetlo mi to jen 80 diamantů.Místo zbývajících 120 diamantů jedno otočení.
 

DeletedUser7000

Host
Chtěl bych se zeptat kde najdu kompletní seznam úkolů v letním kasinu?Já jen že jsem dostal úkol : VYNALOŽ 10 VÝZKUMNÝCH BODŮ a DOKONČI 24-HODINOVOU VÝROBU 4KRÁT A NIKDE JSEM TENTO ÚKOL NENAŠEL!!!! Díky za odpověď
australopitekus
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru