Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Podebatujte o úkolové řadě Valentýn s ostatními hráči a možná právě díky tomu splníte zadané úkoly ;)
 

DeletedUser5477

Host
Můžete mi někdo poradit? Mám v úkole: napsat přátelský vzkaz ve hře. Odpovídal jsem na pár zpráv, co jsem měl v poště ale úkol se nesplnil. Co mám tedy udělat abych splnil tenhle úkol? Předem děkuji za radu.
 

DeletedUser

Host
mě by zajímal úkol kde se má vyrobit v jedné výrobně zboží za dvě hodiny, copak to jde když jsou tam úplně jiný časy ?
 

DeletedUser3784

Host
mě by zajímal úkol kde se má vyrobit v jedné výrobně zboží za dvě hodiny, copak to jde když jsou tam úplně jiný časy ?
To mě taky - to bude další perlička v překladu. Ten kdo to překládal asi chtěl napsat dva dny ale to se týká surovin. a nebo to má být opačně 2 x dokonči 1 hodinu.
 

DeletedUser4818

Host
Ono s tím překladem, nechcete trochu investovat do někoho, kdo umí jazyky.... "Vynalož 12 bodů výstavby" a u toho ikona zkumavek. CO JE TO? já mám výstavbu?? já mám zdroje, peníze, medaile, diamanty a teď mám i výstavbu??
 

DeletedUser1472

Host
musite jit do centra zprav a tam dat zalozku napsat vzkaz, pak to vezme a je splneno...
 

DeletedUser

Host
pratelsky vzkaz je zrejme na stejne bazi jako planky - poslete vzkaz s nejakou pravdepodobnosti, ze se "chyti"... A pokud ne, tak nezbyva nez posilat a posilat a spamovat a spamovat... :)
 

DeletedUser

Host
ma uz nekdo vyzkousene, ze 2x hodinova vyroba splni tu "dvouhodinovou"?
 

DeletedUser

Host
zkoušel jsem to, to není ono
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6273

Host
Ono s tím překladem, nechcete trochu investovat do někoho, kdo umí jazyky.... "Vynalož 12 bodů výstavby" a u toho ikona zkumavek. CO JE TO? já mám výstavbu?? já mám zdroje, peníze, medaile, diamanty a teď mám i výstavbu??

Investice do překladatele je jedna věc,zapojit elementární myšlení je k nezaplacení. Jediné body,které-krom žebříčkových máš,jsou Forge,zkus je,třeba to vyjde:)
 

DeletedUser6273

Host
Od pondělí 11. února se začne objevovat nová speciální serie úkolů k Valentýnu. V závislosti na pohlaví tvého Avatara dostaneš různé úkoly a za jejich splnění získáš odměnu. Pokud projdeš všemi úkoly, získáš i tajnou speciální odměnu.

Série úkolů končí 18. února a poté již nebude moci být splněna.

Jen by mi zajímalo: Těch úkolů je víc na den,nebo zase jen jeden denně? Jestliže jeden,proč se tu řeší v prvním dni tolik různých?Dík za info:)
 

DeletedUser5326

Host
2x hodinová výroba úkol nesplní, to jsem právě zkoušel. Taky by mě zajímalo co si pod tím představit, zadal jsem teď čtyřhodinovou, to je výroba trvající dvě hodiny, dokonce dvakrát, tak třeba to bude fungovat, ale z tohoto úkolu jsem taky zmatený...
 

DeletedUser

Host
ten úkol 2.hodiny by měl rychle vyřešit support!!!ten kdo to překládá,tak asi tuhle hru nikdy nehrál :-(..ted než to někdo vygome,tak bude den v....víte kde :))
 

DeletedUser

Host
2x hodinová výroba úkol nesplní, to jsem právě zkoušel. Taky by mě zajímalo co si pod tím představit, zadal jsem teď čtyřhodinovou, to je výroba trvající dvě hodiny, dokonce dvakrát, tak třeba to bude fungovat, ale z tohoto úkolu jsem taky zmatený...

mě by měla 4-hod. za chvíli končit, tak dám vědět
 

DeletedUser3784

Host
Prý pak následuje 4 x 8 hodin, ale to mi řekl spoluhráč který úkol 1 x 2 hodiny neměl!!!
 

DeletedUser

Host
Ten úkol je 2x jednodenní:) Jak se jim z toho povedlo udělat 1x 2h netušim :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru