Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6559

Host
to vys ze to vyskousel, ono se to dnes rozjelo a on ma 2 jednodenni hotove:)
 

DeletedUser

Host
dá se to přeci urychlit!!!ale počkám si až co ostatní napíší pravdivě :)
 

DeletedUser3784

Host
může je mít zadané od včera - co je na tom divného - úkol zní dokončit....
 

DeletedUser2377

Host
Přesně,plno lidí kliká jednodenní a měl přijatej úkol a asi se mu zrovna dokončily a tím pádem ho hned splnil :)
 

DeletedUser6559

Host
to nas mene chytre nenapadlo(myslim to ze zacal vcera) sypu si popel na hlavu, ale jak by to urychlil stejne nevim
 

DeletedUser6273

Host
no možná neurychlil,prostě mu akorát po přijetí skončily,proto se ptám,jestli to má vyzkoušený,nebo jestli jen hádá:)
 

DeletedUser3784

Host
To bych taky rád věděl....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
urychlit to vlastně nejde :))..jen zvojnásobit..urychlení je jen pro výstavbu...takže jdu zadat celodenní výrobu :-(...ach jo
 

DeletedUser4392

Host
Mně se dokončí za 2 hodiny dva jednodenní úkoly,tak pak napíšu,jestli to bylo ono.
 

DeletedUser5326

Host
urychlit to vlastně nejde :))..jen zvojnásobit..urychlení je jen pro výstavbu...takže jdu zadat celodenní výrobu :-(...ach jo

Tak ono by to asi nebylo ono, mít celé Valentýnské úkoly hotové během jednoho dne. Vem si, že tohle jestli správně počítám je už pátý úkol...
 

DeletedUser

Host
me uz chybi jeden ukol mozna. odmena strom lasky.

musim ziskat 3x z kazdeho zbozi cihla,lano... a uz to nefunguje jako o vanocih ze ste si dali sami nabidku na trh
 

DeletedUser3784

Host
a co ty jednodenní úkoly??? jsou nebo ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
!!!!!!!!!!!!!!!!!!nejdriv si precti vsechny prispevky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5326

Host
Není nad to, když je někdo ochotný ... :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Temarer

Mě by to teda taky zajimalo jak je to tedy kolik v čem a na jak dlouho mam udělat..
 

DeletedUser

Host
chytrej štítonoš přeci odpověděl :)...prej at si vše přečtu..já to založil a pak to sem bylo přesunuto!!a odpověd tu dal jen jeden člen,ale tak že stejně není jistý jak to udělat..tak přestan tu psát zbytečně a dej přesné info !!díky
 

DeletedUser4818

Host
Tak jsem použil zbytečně dva forge body a zjistil, že stačí použít budy výzkumu. Už předtím mi započítal použité body výzkumu. Takže zapojovat elementární myšlení, kde překladatel nepoužil myšlení žádné, se mi zdá naprosto zbytečné.

Investice do překladatele je jedna věc,zapojit elementární myšlení je k nezaplacení. Jediné body,které-krom žebříčkových máš,jsou Forge,zkus je,třeba to vyjde:)
 

DeletedUser2377

Host
Za hodinu mám hotové 2 jednodenní ze včerejška,tak dám pak vědět :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru