Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
PLAMEŇÁK - ne nedošel.. zkus si znovu pročíst příspěvky.. ( bude stačit i jen na této stránce..)

Bohužel se tu sešla nešťastná konstelace okolností.. chyby v úkolu... a následně při vysvětlování neschopnost některých hráčů porozumět psanému textu... Na chyby upozornit můžeme , i vysvětlit jak to má být správně.. s tím druhým bohužel nenaděláme nic protože mlátit lidi tupým předmětem po hlavách je nevhodné a trestné.. bohužel :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4972

Host
2x hodinová výroba úkol nesplní, to jsem právě zkoušel. Taky by mě zajímalo co si pod tím představit, zadal jsem teď čtyřhodinovou, to je výroba trvající dvě hodiny, dokonce dvakrát, tak třeba to bude fungovat, ale z tohoto úkolu jsem taky zmatený...

takhle se ten úkol taky nesplní,mám to vyzkoušený
 

DeletedUser3370

Host
Byl by tady na FoE nějaký účet (například zabanovaného usera), na kterej by šly posílat ty Valentýnský spamy? V cechu o 80 lidech to je pekelný...
 

DeletedUser2377

Host
Tak mohu potvrdit že ten úkol 1 x dokonči výrobu která trvá 2 hodiny je 2 x jednodenní výroba surovin,měl jsem ji nakliklou ze včerejška a teď ji sklidil a mám splněno.
Ještě jsem zapomněl napsat že musí být ta výroba v jednom z typů budov,je jedno jestli v jedné budově 2 x za sebou,nebo ve dvouch stejných jednodenní,tak aby někoho náhodou nenapadlo vyrábět třeba plachty a barely tabáku :D Ono je to vlastně i ve znení toho úkolu že v jednom z typů budov,ale raději to píši,pač u nás v cechu už se nekdo divil že mu to započítalo jen jednu,když měl každou v z jiného typu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1178

Host
Vyskoumej jakoukolik technologii(ked už má človek všetko prejdené aj v kol.dobe..)--ehm,prosim niekoho nech mi túto úlohu vysvetlí,dakujem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Vím, je to v krčmě, ale prosím některé, aby se drželi tématu, nebo raději nechali své klávesnice ochudit o pár zmáčknutí. Zbytečně pak dochází k nepřehlednosti a vznikají tak situace, které popisujete.

Děkuji
 

trojan1673

Veterán
Mám splněno,nevíte co dělá strom lásky?
Asi to bude dekorace,ale kolik zabírá místa a kolik dává spokojenosti?
Díky za odpověd
 

DeletedUser2602

Host
Tak já jsem sklidil jak se tu píše 2x 1 den z jedné budovy a nic ! Kašlu na valentýna . Měly by ty úkoly dávat srozumitelnější a ne že to tam plácne jak ho to napadne a pak tady se důmá co a jak by se dalo dělat . A nebo to dělaj schválně aby se tu hráči nenudily :eek:)
 

DeletedUser1845

Host
Ano jde o dekoraci, velikost 2x2. Štěstí bude přiděleno zřejmě zase s ohledem na dobu ve které se postaví. Koloniální doba + 370 štěstí.
 

DeletedUser2298

Host
DoctorX - pozor.. bonusové předměty nejsou fixovány na dobu kdy se postaví ale na dobu kdy je dostanete do inventáře..! Tj. pokud získáte strom v době bronzové.. tak můžete čekat třeba do aleluja ale strom bude mít už navždy parametry doby bronzové.. ( pokud tedy v budoucnu nedojde k nějaké progresivní úpravě a tyto budovy pak třeba "porostou" s dosaženým věkem)
 

DeletedUser2377

Host
Tak já jsem sklidil jak se tu píše 2x 1 den z jedné budovy a nic ! Kašlu na valentýna . Měly by ty úkoly dávat srozumitelnější a ne že to tam plácne jak ho to napadne a pak tady se důmá co a jak by se dalo dělat . A nebo to dělaj schválně aby se tu hráči nenudily :eek:)
A měl si ten úkol přijmutej ? Já to takhle udělal na dvouch světech a všude to fungovalo. Akorát co jsem zjistil tak úkoly to dává podle pohlaví avataru,takže ženy myslím dělaj 8 hodinové výroby co jsem zaslechl.Takže tipuji že si buď nepřijmul úkol,nebo máš avatar ženy a tak máš jiný úkol,než je tento.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Oukej, valentýnské úkoly dokončeny, odměna je Strom lásky > budova s krásným designem, 2x2 políčka a přidává 370 spokojenosti :))
Hodně štěstí ve hře :))
 

DeletedUser6398

Host
Mám hotovo je to krásnej stromeček.
Doba Železná 250 spokojenosti
 

DeletedUser6763

Host
tak se mi podařilo zklidit několik osmihodinových věciceš najednou a ted nevím která se mi započítala do úkolu, asi to nejde nějak zjistit co?
 

DeletedUser4149

Host
Já taky nevím, jak se splňuje úkol s přátelským vzkazem... poraďte prosííím...:confused:
 

DeletedUser

Host
Stromek se moc povedl, ve vrcholném středověku + 280 spokojenost ;)
 

DeletedUser1845

Host
DoctorX - pozor.. bonusové předměty nejsou fixovány na dobu kdy se postaví ale na dobu kdy je dostanete do inventáře..! Tj. pokud získáte strom v době bronzové.. tak můžete čekat třeba do aleluja ale strom bude mít už navždy parametry doby bronzové.. ( pokud tedy v budoucnu nedojde k nějaké progresivní úpravě a tyto budovy pak třeba "porostou" s dosaženým věkem)
A tohle mne mrzí, zde bych navrhoval přepracování. Obdobné předměty, či dárky by měli svým efektem % růst z dobou.
Tz. postavíl li Hřbitov v době Železné s + 300 štěstím, tak ne že bude mít ve Vrcholném st. stále 300, ale Tř.500 v opačném případě se vyplatí budovu zbourat a postavit tam kostel :) Někomu dalo moc práce to vytvořit, mělo by to dělat tedy radost nadále a ne se toho s ohledem na místo zbavovat pro neefektivitu. Zde by se možná vyplatilo i to skladiště. :rolleyes:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru