Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1462

Host
Tak jsem použil zbytečně dva forge body a zjistil, že stačí použít budy výzkumu. Už předtím mi započítal použité body výzkumu. Takže zapojovat elementární myšlení, kde překladatel nepoužil myšlení žádné, se mi zdá naprosto zbytečné.

Podle mě forge bod a bod výzkumu jedno jsou ;)
 

DeletedUser

Host
Tak jsem použil zbytečně dva forge body a zjistil, že stačí použít budy výzkumu. Už předtím mi započítal použité body výzkumu. Takže zapojovat elementární myšlení, kde překladatel nepoužil myšlení žádné, se mi zdá naprosto zbytečné.

ty jsi teda chytrej..bod výzkumu=forge bod :)),,bud ho máš v balíčcích za úkoly či pomoc na V.S,...a nebo jednou za hodinu se připíše automaticky
 

DeletedUser2377

Host
Tak jsem použil zbytečně dva forge body a zjistil, že stačí použít budy výzkumu. Už předtím mi započítal použité body výzkumu. Takže zapojovat elementární myšlení, kde překladatel nepoužil myšlení žádné, se mi zdá naprosto zbytečné.

No vždyť je to pořád forge bod,ať je v balíčku,nebo ne,jde o to je utratit :D
 

DeletedUser3784

Host
je to možné zkontrolovat i když jsou úkoly až ode dneška... ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1843

Host
To Maximusmarinus: nevadí, že úlohy sú až od dneška. Stačí, že si si deň predtým zadal výrobu na 24 hodín. Ak najskôr príjmeš úlohu a potom pozbieraš 2x zásoby zadané ešte deň predtým, zaráta to aj tie.
 

DeletedUser6273

Host
Tak jsem použil zbytečně dva forge body a zjistil, že stačí použít budy výzkumu. Už předtím mi započítal použité body výzkumu. Takže zapojovat elementární myšlení, kde překladatel nepoužil myšlení žádné, se mi zdá naprosto zbytečné.

No vidíš,tím žes vyzkoušel jsi použil elementární myšlení:) Hlavně to nepřeháněj,ať si nezablokuješ kontrolu dýchání:)
Mimochodem,pokud bych to překládal třeba já - bez znalosti téhle hry,asi bych to přeložil podobně...
Navíc,správnou odpověď na tenhle úkol jsi napsal i ty,hned na začátku diskuze:
u toho ikona zkumavek
Takže najdi správný obrázek,klikni na něj,vyjede ti výzkum.
 

DeletedUser2298

Host
Prosím omezte hádky - úkoly jsou bohužel (opět) nepřesně specifikované.. takže body výstavby jsou výzkumné body ( forge points) , požadovaná výroba je 24 hodinová - zásoby.. To by snad mohlo stačit..
Edit: pro splnění úkolu se vzkazem stačí napsat nějakou zprávu i třeba do již otevřeného hromadného cechovního vlákna - není potřeba psát novou.. ať se omezí spamm.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6273

Host
Judas:
Nezlob se,musím reagovat.Celý problém je v tom,že "forge point" NENÍ česky "výzkumný bod",přestože se tomu obecně tak říká.Přeložit to potom bez znalosti hry je docela překladatelský oříšek:)
Rozumím tomu a chápu,proč se (díky vztahu k této hře) tomu bodu říká Forge,ale je pravda,že překlad po celou dobu hry poněkud kulhá.Nicméně ilustrační ikonky většinou jsou naprosto spolehlivé vodítko:)
 

DeletedUser2298

Host
ano - je tu problém v tom že hra se jmenuje Forge of Empires a tak se pro výzkum používají forge body.. místo research points či nějaký obdobný ekvivalent.. To že překlady provádí externí firma nemající vazbu na hry je pak zásadní prů.. švih , kdy pak jednotlivé věci na sebe nenavazují plynule tak jak by měly.. a my tu pak musíme luštit rébusy :)
 

DeletedUser

Host
A proč to nepředáte inno jako zásadní nápad na zlepšení hry? :D Musel by někdo na to založit vlákno na fóru? :) Ty překlady jsou hrozné celou dobu.
 

DeletedUser3118

Host
tak na arvahalu nefunguje treba tabak 2x hodinová produkce pak by me zajimalo jake casy jsou u diamantovych dilen jestli se mam vubec snazit nejakym spusobem tento valentinský ukol plnit
 

DeletedUser2377

Host
Tak mohu potvrdit že ten úkol 1 x dokonči výrobu která trvá 2 hodiny je 2 x jednodenní výroba surovin,měl jsem ji nakliklou ze včerejška a teď ji sklidil a mám splněno.
 

DeletedUser

Host
Ahoj tak já mám jiný úkol.
V jednom z typů výrobních budov 4krát dokonči výrobu,která trvá 8 hodin.
tak mám co dělat.:)
 

DeletedUser4392

Host
Tak to opravdu místo těch 2 hodin je 2x 1 den.Úkol mám splněnej.
 

DeletedUser

Host
Díky, konečně jasná, prověřená odpověď :D
co ze ? " konecne jasna odpoved" ?! pokud se ti nezda dostatecna informace od supportu (str 5) tak... ani nevim co napsat.

ja cloveku rad poradim ale pokud vidim otazky na ktere je nekolik odpovedi nebo tak nemam chut odpovidat
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru